HRBATŮV KOSTELEC

Všichni reklamníci už zemřeli

28. 7. 2017 09:19 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Mrtvol z reklamního průmyslu nadále přibývá. Marek Pavlas (SVRAB) i Lumír Aschenbrenner (KOKOT) zemřeli oba na následky vážné autonehody spolu ve voze Škopa Superp, když si spolu honili brka.

Mluvčí Svazu veřejných rozkřikovatelů afektovaných billboardů (SVRAB) Marek Pavlas, reklamní budižkničema, nedávno zemřel při vážné autonehodě společně s Lumírem Aschenbrennerem (KOKOT).

Oběma selhalo srdce. Pavlas se ještě oběsil in-memoriam, když prozřel následky svého idiotského lobbismu za soudruhy Reklamníky produkující už jen papírové barevné hovno a líbající prdele dolarů i jiných měn.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.Další reklamníky smrt za volantem teprve čeká, právě probíhá velké slosování o průlety předním sklem, rozbitou hlavu o volant a jiné zábavičky.

Za oba kokotky odslouží mši kardinál eDuka v Chrámu za reklamní průmysl padlých.

Zemřel předseda Senátu Milan Štěch

16. 6. 2017 07:40 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Zhynul starý pseudoodborář, slavný to soudruh a pseudopředseda senátu Milan Štěch.
Dnes zkolaboval v ranních hodinách na infarkt.

Štech v posledních dobách hovořil hlavně o českém pseudopodnikání, přes které on sám je veliký expert.
"Sám jsem se živil bezobsažným žavněním již desítky let a začíná mi z toho být vážně na zvracení.", uvádí Štech ve své závěti.

Lékaři ale marně kroutí hlavou co všechno měl doma Štěch za BDSM výbavu a nepochybují o tom, že jeho infarkt souvisí s podlitinami od důtek, které našli na jeho těle. „Asi to bylo pěkný prase“, uvádí v prohlášení v úmrtním listu MUDr. Jiří Zaklepal.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!„V senátu už tu máme řadu psů ze stran naší srany, kteří tohodle pitomce nahradí“, uvádí odešlý Bohuslav Sralbotka, který čeká na finální kremaci po tom co mu upadlo 15kg masa při posledním výstupu z hrobky. Na sjezdu ČSSD společně s manželkou souhlasili s kremací, protože ze Sobotky to opadávalo hlavně na Starém Městě a škodilo to PR Prahy - turistické.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Mši za čůráky padlých odlsouží Kardinál eDuka v chrámu Posledních Velkých Pyjů.

R.E.K.L.A.M.A

Jaroslav Kubera ve smrtné křeči prohlásil: "Kuřáci jsou untermensch", a zemřel

31. 3. 2017 07:10 - Zemřeli - Standa Skandál

Poslanci schválili nový protikuřácký zákon a Kubera se z toho mohl posrat. Ve sněmovně vykřikoval fanaticky o vyhlazovacím zákonu kuřáků.

Po mnoha letech snažení konečně Kubera, fanatický a závislý kuřák vyhladil zcela sám sebe.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie."Jste fašisti, jste fašisti, Jste fašisti! Bráníte nám se svobodně sebevraždit!", křičel senátor Kubera v den schválení protikuřáckého zákona, kterého už pár let zmáhá tubera.

Jaroslav Kubera zemřel na rakovinu plic a metastáze melanomu. Smuteční mši odslouží tradičně Kardinál eDuka v Chrámu za tabákový průmysl padlých.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Už v roce 1775 popsal  Sir Percival Pott  u chlapců-kominíků vznik rakoviny kůže šourku díky expozici dehtu a sazí, které jim stékaly s potem právě na tato citlivá místa. Roku 1875 bylo zakázáno parlamentem používání dětí - na čištění komínů. Lord Shaftesbury, philanthropist vedl další kampaň. Objev byl potvrzen roku 1922 potíráním kůže dehtem. Ve třicátých letech 20století byly objeveny karcinogenní polyaromatické uhlovodíky. Roku 2017 se v ČR zakazuje kouření, přesto minimálne 30-40% populace stále kouří.

Jak je vůbec možné, aby se na pravdu čekalo 242 let ? V jakých falešných sračkách to žijeme, když roku 1875 parlamanet zakázal zneužívání dětí a dnes není náhoda vidět kouřící matku s kojencem? A jde defakto o totéž zamořování toxickými látkami ?

DISCLOSURE: Pokud jste přecijenom kuřáci a cítíte určitý stud za to, že se nedokážete nešvaru (=sebezabíjení) zbavit, pak jste moji přátelé. Ale pokud pyšně, nafoukaně s pózou vyfukujete obláčky smradu po ulicích přeju vám brzkou smrt! To je totiž jediné co vaši duši vykoupí ze sraček do kterých jste se sami dostali koketujíc s Luciferem, démonem pýchy, nadutosti, povýšenosti. Lucifer si pro vás přijde.

R.E.K.L.A.M.A

Ministr průmyslu a odchodu dostal smrtelnou dávku záření a zemřel

22. 2. 2017 13:37 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Jan Mládek, bývalý ministr průmyslu a odchodu dostal smrtelnou dávku záření ze Sobotkova mikroreaktoru, který nedávno explodoval a ozářil sněmovnu radioaktivním jódem.

Po dvou týdnech hospitalizace a léčby nemoci z ozáření skonal dne 22.2. Jan Mládek, dávka z exploze reaktoru Sobotkova simulakra byla bohužel smrtelná. Těsně před exitem volal Mládek z halucinací „Mládek: Neselhal jsem, Babiš proti mně vede kampaň“, asi měl na mysli již zesnulého Bábiše.

„Ministerstvo průmyslu a odchodu nedělalo žádné kroky, které jsou v rozporu s vládní politikou. Neselhal jsem. Je proti mně vedená mediální kampaň,“ prohlásil Mládek na tísňové konferenci, kterou uspořádal chvíli poté, co mu upadnula levá paže. Mládek si stěžoval, že se mu ministerstvo vymyká z rukou.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.Akutní nemoc z ozáření se projevuje zvracením, vypádávím vůlsů, rozpadem červených i bílých krvinek, a nekrózami po celém těle.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.Smuteční mši odslouží tradičně kardinál eDuka, v chrámu za jaderný průmysl padlých.  

R.E.K.L.A.M.APřítomnost radioaktivního jódu 131 změřily i stanice SÚJB, jód se šíří i do ostatních zemí. V České republice a dalších šesti evropských státech zjistily měřicí stanice v ovzduší nepatrné množství radioaktivního izotopu jódu 131. Jeho vznik je podle francouzského institutu pro ochranu před radiací IRSN nepatrné a nepředstavuje hrozbu pro lidské zdraví.

 

DISCLOSURE: Mládek byl stejně jenom loutka na schválení prolomení težebních limitů pro důl Bílina, kde ČEZ postavil novou uhelnou elektrárnu. Svůj úkol splnil, tak jede do šrotu. Další prosím! Howgh.R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!