HRBATŮV KOSTELEC

Z kontroverzního tunelu Blanka se praděpodobně stane nový koridor

27. 11. 2013 10:23 - Čechistan - Standa Skandál

Tunel Blanka v Praze se zřejmě změní v drážní koridor Dejvice-Troja. Předimenzování elektroinstalace tomu velmi nasvědčuje. Nebo šlo o další korupční aktivitu?

Ing. Zdeněk Porejpal provázel redakci Hrbatova Kostelce jednotlivými technologickými centry tunelu. A opravdu, výkon cca 4MW 2x(3x400V/50Hz/2400A) schopný dodat jedna rozvodna nízkého napětí odpovídá příkonu drážní lokomotivy 363. V jednom centru jsou takové rozvodny dvě, na každý směr jedna. Podobných center je v tunelu více než deset.

Pražané se mají opravdu nač těšit, pokud nedojde k vybudování drážního koridoru, tunel je připraven k provozování metra.

Na kabeláži se opravdu nešetřilo! Jeden svazek je jedna fáze.

Rozvaděč a

R.E.K.L.A.M.A

Členové tajné organizace Nebožtíci bez hranic vysypávájí urny

26. 11. 2013 11:33 - Čechistan - Standa Skandál

Tajná lóže Nebožtíků bez hranic (bez sídla), cíleně vysypává urny zesnulých na trávník, nebo je odesílá přímo do nebes a její počet příznivců neustále roste.

Vzrůstající počet tajných členů nebožíků bez hranic jasně ukazuje na změnu paradigmatu společnosti. Lidé už netouží být po smrti zataveni do uren a trčet desítky až stovky let někde zakopaní v zemi. Lidé touží žít i po smrti, což lze jedině tak, že své všechny odstatky odevzdají přírodním cyklům. Druhý život budete zřejmě trávník, strom, bylina nebo pytel červů. Lóže nebožtíků bez hranic věští krizi pohřebnictví a kamenictví. Jediné co zůstane jsou krematoria, ale úschovny (hřibotvy) na nebožíky ztrácí svůj význam.

Členové tohoto hnutí naráží ale na zákon. Vysypávání uren je dosud posuzováno jako trestný čina hanobení ostatků, ačkoliv jde o prospěšnou práci navrácení fosforu, vápníku, hořčíku a jiných prvků.

 

R.E.K.L.A.M.A

Čína koupila Spojené státy

15. 10. 2013 10:02 - Čechistan - Standa Skandál

Čína dnes defakto koupila Spojené státy. Ministerstvo financí Číny během dnešní noci plně převzalo kontrolu nad US Department of the Treasury a Kongresem.

Situace v USA se začíná stabilizovat. Po krachu financí USA, chvilkovém bezpráví a pár potyčkách Čína skoupila pohledávky USA a převzala kontrolu nad ministerstvem financí (United States Department of the Treasury) z které vznikl veřejně obchodový trust pod názvem US DOT, INC. (NYSE: USDOT) který je oprávněn nemitovat nové dluhopisy usDOT.


Čína přiznala, že ovládnutí internetové sítě a vypouštění dezinformací o občanských válkách v pár státech USA přispelo pozitivně snížení tržní ceny aktiv a Čína provedla první celostání „overtake za babku“ podobně jako před sto lety rodina Rotchildů dezinformovala samotné američany. Bylo to vtipné a elegantní usmívá se ministr Kim 'Cong Kem.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

V Bílém domě rozdávají humanitární obědy státním zaměstancům

11. 10. 2013 18:03 - Čechistan - Standa Skandál

Washington: Kuchaři bez hranic soucítí s úspornými opatřeními ministrů bez platů a zorganizovali v Bílém domě humanitání výdej obědů zdarma pro hladovějící ministry.

Světová výživná organisace Kuchaři bez hranic opět zasahují ve světovém formátu. Kongresu hrozí vyhladovění po zavedení úsporných opatření vlády USA. Již žádné další dluhy zní z Kongresu celý týden. Někteří si vzali problém zadlužení k žaludku a nejí a nejí a nepijí. Rozmohla se tu celokongresová suchá hladovka.

Něco takového jsme nezažili ani za druhé světové války vzpomíná důchodkyně Klepavá pracující již 60let u přepážky a dodává, že se lidé inspirují velikánem Horny mont Fordem, kterjí stále nejí a žije z právnické výživy.

 

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky