HRBATŮV KOSTELEC

WARNING! Neomezený Kyslík O2 za 499 měsíčně, to se poserete!

2. 11. 2016 16:18 - Finance - Standa Skandál

Kyslík začal nabízet pokoutně opravdu veliké slevy. Pokoutně vám prodá neomezený esemsekový a volací kyslíkový tarif s pouhým 250MB dat za neuvěřitelných 499 Kč.

Na tuto hovadskou práci si najímá tak neschopné tupé jedince až to bolí.

Když už na jejich nabídku přistoupíte s tím, že nejsem vůbec oslněn, ale jde to. Zdůrazním, že chci nové číslo, dvakrát mi paní volala a dvakrát jsem ujišťoval, že to chci na nové číslo ke zbrusu novému iP68-chytrofonu.

Přesto přivezou smlouvu na staré číslo s požadavkem převodu od starého operátora i když jste to nechtěli. No tak odjeli doprdele i s kurýrem.

To si pak připadáte jak ve filmu Idiocracy kde průměrné IQ spadlo na 30.

Idiotenbande.

Asi je nejlepší je poslat ihned DOPRDELE.

Mr Pete Kelner, my víme, že připravujete po rozdělní O2 na operátora a CETIN prodej operátora a navyšujete tak počet klinentů, aby stoupla bonita. FUCK YOU! Hydrofón nabídnul za stejnou cenu víc než vy, když sem je přitlačil ke zdi.

Leak pro skřety, potkany a naháněče ostatních mobilonů: první tři měsíce za 350, tak se DOPRDELE začněte snažit ať z toho vašeho předhánění taky něco máme a pobavíme se!

Fuck you Mr. Pete Kellner

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Stádně vyznamenaného Světlíka budou škvařit na sádlo

25. 10. 2016 16:16 - Finance - Standa Skandál

VÍTKOVICE - Poté, co zemřel podnikatel Honza Světlík na souchotě a nasekal za sebou jen dluhy ve Vítkovických železárnách, banky chtějí získat poslední koruny. Světlíka proto navrhli i vyškvařit na sádlo.

"Víte, Světlík byl ke konci života vyžranej jak prase a ten tuk, to jsou stovky kil. To se vyškvaří a prodá do Číny lidojedum. Z toho bysme pár milioů mohli získat. Lidské sádlo stojí tisíce dolarů kilo. Voni se Zemanem žrali až k prasknutí.", vysvětluje likvidátor pozůstalosti Jana Světlíka 2D, Vymětal.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.Pojišťovna EZOP přihlásila do insolvenčního řízení ostravské společnosti Vítkovice Power Shitting obří pohledávku za 17,5 miliardy korun.

Zástupci Vítkovic, skupiny většinově vlastněné Janem Světlíkem, jemuž prezident Zeman in memoriam udělil stádní Medaili za zásluhy o stát v oblasti hospodářství, s tím kategoricky nesouhlasí.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.Platit mají Vítkovice a Světlík. Pojistná událost vznikla zaviněním dlužníka, tvrdí EZOP

Světlík (interně brontosaurus) je prozatím deponován v krematoriu Strašnice odkud má být transportován na vyškvaření.

Aktualizace: Polostátní organizace Human Resources of China (HROCH) povolila dovoz Světlíkova sádla za podmínek, že bude vyškvařen ve vlastní šťávě.R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Do šestého pilíře se lidem vstupovat nechce

12. 10. 2016 06:48 - Finance - Alexandr Kosodřev

Pouze šest občanů vstoupilo do šestého pilíře reformy systému hodnot. Je to fiasko, míní politici. Kalousek (TOP-0MEDVĚD), který reformu prosadil, naopak míní, že ne, ale přesto hodlá své hodnoty přehodnotit.

„Společně s církví občanům nabízíme takové jistoty a oni nemají zájem,“ kroutí hlavou Kalousek. Církev je, podle něj, historicky  nejspolehlivějším garantem jistot. „Vlastně jde o jistotu samu,“ dodává.

Reforma hodnot, konkrétně její šestý pilíř, se od začátku nezdá ani antimonopolnímu úřadu. Vadí mu, že je v ní zastoupena pouze jediná církev. „Ale bůh je taky jenom jeden,“ hájí reformu Kalousek.

Svá tvrzení má do příštího týdne doložit fakty. Pokud tak neučiní, bude šestý pilíř reformy pozastaven a občané přijdou o všechny své úspory. „To je ale taky jedna z historických jistot,“ poznamenává Kalousek.

aktualizace

Šestý pilíř byl rozebrán na stavební kámen. Plánovaná Stavba Zítřka může začít. Už žádné jistoty nebudou. „Ale zase tak úplně nahovno to nebylo,“ míní Kalousek (nyní už ODS). 

 

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Nejvýhodnější jízdenky nyní jen v e-shopu ČD

25. 7. 2016 23:00 - Finance - Alexandr Kosodřev

Věděli jste, že z Berlína do Prahy lze dojet vlakem za pouhých 11 hodin, 1733 Kč a se čtyřmi přestupy? Možná, že však výhodnější je další nabídka, za 5 hodin a 2534 Kč. Ale přestupuje se jen jednou a to ve Vídni. Ať žijí Deutsche Bahn!

Věděli jste, že z Berlína do Prahy lze dojet vlakem za pouhých 11 hodin, 1733 Kč a se čtyřmi přestupy? Možná, že však výhodnější je další nabídka, za 5 hodin a 2534 Kč. Ale přestupuje se jen jednou a to ve Vídni. Ať žijí Deutsche Bahn!

Last minute

Last minute

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!