HRBATŮV KOSTELEC

Nechvalně známé pražské centrum zdraví AKTIP dosáhlo na státní podporu, kterou by mu mohla závidět nejedna česká firma. „Nedivte se, každá transplantace něco stojí,“ obhajuje částku MUDr. Klímová, která v centru provádí transplantace řitních otvorů. Transplantovanou řití lze prý vykakat koronavirus.

„Až polovina částky, tedy 120 miliard korun, půjde na transplantace či implantace žaludků,“ pokračuje Klímová. "Bachor už nestačí, Češi chtějí knihu."

"Ve spolupráci s knihkupectvím Luxor jsme pro tyto naše klienty otevřeli koutek poesie."

Koutek poesie vyšel na 48 miliard korun. "Nejdražší na něm byly právě ty knihy, které jsme nechali napsat nadějným básníkům z řad veřejnosti. Jedná se tedy o přímou podporu," doplňuje Klímová.

Někteří lidé naopak volí transplantaci do žaludku. Ta je po transplantacích řití ale nejrizikovější operací.

„Mezi nejrizikovější faktory patří, že se klienti sami ze sebe poblijou,“ upřesňuje Klímová. "U nás v koutku poesie se ale zvrací jedna báseň!"

Zbývající státní podpora, tedy 360 miliard korun z celkového 500miliardového schodku, bude využita v souladu s Národním akčním plánem. „Stavím si na chalupě pergolu,“ uzavírá Klímová.

V XYZ vzrostl počet nakažených koronavirem o strašně moc na celkových strašně moc, což představuje růst o více než strašně moc procent, uvedla v pondělí dopoledne agentura ABC. Jde o nejvyšší denní nárůst případů v XYZ. Počet obětí také stoupl o strašně moc na strašně moc.

Vývoj situace budeme i nadále strašně moc sledovat.

Zabijácký virus z Číny oživil Ferdinanda Peroutku

28. 1. 2020 16:45 - Zdraví - Urban Stehno

Prezidentský mluvčí, Jiří Ovčáček, oznámil, že článek Ferdinanda Peroutky „Hitler je gentleman“ se našel. Ferdinand Peroutka vstal v pondělí z mrtvých a osobně ho donesl na Hrad k rukám prezidenta Zemana. Poté Zemana pokousal.

„Schytal jsem to do nohy,“ žertoval Zeman. "Proti takovým Peroutkům a jiným novinářským sviním jsem naštěstí imunní. Aspoň k něčemu mi ta noha, kterou nemám, je," dodal. Přesto už večer se u Zemana projevilo nachlazení.

Ve světle nové skutečnosti Peroutkova dcera spor s prezidentem Zemanem zřejmě prohraje. Bude naopak souzena za hanobení hlavy státu a všeho co z ní zbylo. Hrozí jí až nepodmíněný trest společné večeře s prezidentským párem.

Prezident Miloš Zeman v mimořádném projevu dále pohrozil, že lidé nemají kvůli čínskému viru vycházet z domovů, a že ten článek přečte naživo na TV Barrandov. „Moje zhasínající hvězda opět vyjde,“ slíbil pozůstalým.

Jeho zhasínající hvězda již vychází, potvrdil Jiří Ovčáček. Zemana kousl do tváře a ještě ho nepustil. Chystají se vystupovat jako duo na Primě. Bude to prima.

Jeho zhasínající hvězda již vychází, potvrdil Jiří Ovčáček. Zemana kousl do tváře a ještě ho nepustil. Chystají se vystupovat jako duo na Primě. Bude to prima.

Ačkoli v pondělí zemřela kvůli koronaviru další třetina Čechů, probouzejí se naopak ti, kteří již byli dávno zesnulí. „Úmrtnost je záporná,“ potvrdil Jaroslav Kubera, kterého přistihli reportéři Super.cz na pivu s Václavem Havlem a dalšími gentlemany.

R.E.K.L.A.M.A

Běh na židli, plavání na židli, procházky lesem na židli

27. 8. 2019 12:01 - Zdraví - Joachim Řitke

Tomu se souhrnně říká e-sport a je to čím dál populárnější. „Těší mne, že začínají cvičit i starší ročníky,“ potvrzuje Anna Brychtová, mistryně ČR v zimním e-triatlonu, v extrémním e-kvadriatlonu a v e-power józe.

E-sport můžete provozovat jak sami, tak ve skupině.

„Samozřejmě nic vám nebrání sportovat o samotě, ale nikdy vám to nedá takový prožitek, jako když se e-sportu věnujete v kolektivu lidí z celého světa. Nejhezčí jsou momenty, kdy si jdete zacvičit před spaním a současně s vámi cvičí lidé z druhé polokoule ranní e-stretching. Je to úžasné sdílení krásných pocitů,“ říká Brychtová.

„E-ječmen, e-chlorella a e-sport: to je trojkombinace, která vám zaručí život až do smrti,“ pokračuje Brychtová, "reinkarnujete se jako čistá bytost."

Brychtová občas doplňuje e-ječmen e-chia semínky a výtažky z e-celeru. Cvičí e-pilates a je mistryní 6. stupně v e-reiki. Nedá také dopustit na ranní šalvějový čaj se dvěma kapkami e-sava.

Zlepšuje to e-rekci.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!