HRBATŮV KOSTELEC

Hitler je gentleman

30. 4. 2015 16:09 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Prezident Milouš Zeman v lednu na pražském fóru zmínil, že v době nástupu nacismu selhali intelektuálové. Jmenovitě pak Ferdinanda Peroutku, který prý měl zveřejnit text „Hitler je gentleman“. I přes odmítavá stanoviska historiků a odborníků prezident na existenci článku trvá s tím, že jej četl.

„Pan prezident tak zřejmě chtěl jen poukázat na to, že je odborníkem na kvantovou postmodernu,“ říká David Černý, nejvýznamnější kvantově-postmoderní umělec současnosti.

"Díky kvantově-postmodernímu přístupu k faktům lze totiž tvrdit, že Ferdinand Peroutka dotčený článek ještě nenapsal, ale přesto ho prezident už mohl přečíst. Je to podobné jako s obrazy které již byly prodány, ačkoli ještě nebyly namalovány," upřesňuje Černý.

"Z hlediska kvantové postmoderny je možné prakticky cokoli. Je to nejsvobodnější směr, jaký kdy v umění existoval. Představte si třeba, že Peroutka článek ještě napíše, ačkoli už je půl století po smrti. A nebo ho nenapíše, jenže článek jím přesto bude napsán. I takové věci se v kvantové postmoderně stávají."

Podle prezidentského německého ovčáka byl sám Peroutka kvantově-postmoderním spisovatelem. Kontroverzní článek o Hitlerovi prý Peroutka napsal, ale tím vlastně vznikly úplně jiné články, které s Hitlerem zcela nesouvisejí (tyto články nyní Hrad zveřejňuje). „To je v kvantové postmoderně docela běžné,“ souhlasí Černý, "podívejte se třeba na mojí sochu Václava Havla, která je vlastně olejomalbou. Nebo na Zemanovu kvantově postmoderní malátnost, která je vlastně architekturou."

Další z Peroutkových článků má vyjít příští týden. Kvantovým postmodernistům je ale dávno jasné, že celá věc je vlastně divadelní tragédií o mnoha, mnoha dějstvích.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Čínský žebřík EasyKiller neprošel zkouškou ČOI

30. 4. 2015 10:00 - Čechistan - Standa Skandál

Česká obchodní inspekce nařídila dovozci stáhnout z trhu sebevražedný žebřík EasyKiller vyráběný v Číně. Podle inspekce pro uživatele představuje vysoké riziko zpackané sebevraždy.

„Sebevražedný žebřík EasyKiller se po zatížení rozpadne a není možné ho použít ani na věšení - českou tradici sebevražd z předlužení“, vysvětluje mluvčí ČOI Miluše Humpoláková.

Žebřík podle inspekce nevyhověl ani v požadavcích na funkčnost patek, které se během laboratorní zkoušky uvolnily bezprostředně po zatížení. Žebřík pak není stabilní a může podklouznout a tím zkazit celý sebevražedný pokus.

Výrobek inspekce také nahlásila do nefunčního evropského systému varování Zkapex - nevhodných pomůcek pro ukončení strastiplného života v EU.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Agentura Ria Novosti uvedla, že tyto žebříky ideologicky používá úspěšně už 10let vůdce Kim Čong-Un při stranických čistkách. Soudruh prý kariérně stoupá stále výš a výš, až se pod ním ta skládačka zhroutí a dostane kulku z milosti.

Nadace Člověk v Prdeli pořádá jarní raut ve Starobní Čistírně

17. 4. 2015 17:45 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Člověk v Prdeli o.p.s. zve všechny své miliónové donory na velkolepý raut v pražské Starobní Čistírně! Jen na pronájmu za večer jsme vyplázli 150 000 Kč!

Dals nebo nedals, tak zní otázka před vstupem na raut plný dobrot pro pány a dámy velkomožné, kteří nakupují Dobro pro Svět !

Pánové a dámy, DOBRO! je před vámi!

Snesli jsme ho z nebes, nic vás nemámí!

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!Nejprv sedřou najivní lid z kůže a pak se ustrnou a ucvrknou si nějaký ten miliónik.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!Dárci dvoustovek měsíčně mají vstup zakázán!

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

ŠOK! Časovaná bomba české diplomacie Lilie Klausonová definitivě explodovala!

15. 4. 2015 14:29 - Čechistan - Standa Skandál

BRATISLAVA - Dnes, časně z rána explodovala kancelář Lilie Klausonové, české velvysrankyně na Slovesku. K útoku se přihásily zbytky brněnské frakce ISILu.

Nad teplým místečkem přesluhující velvysrankynií Lilií Klausonovou starší se snášely mraky, hovořilo se o odvolání z funkce. Zbytky frakce ISILu ale celou věc vyřešili bez dalších otázek a celou kancelář vyhodili do povětří. Z kanceláře zůstala jen jedna cihla. J.X.Mněnesed popřel účast na akci, protože jeho zbytky leží po sebevražedním atentátu-koncertě v hrobě.

Klausonová byla ale jen špička ledovce potíží i lží, které čekají zejména Černínský palác, tedy ministerstvo zahraničních věcí. Očekávájí se tedy asi další útoky, protože situaci nikdo neřeší. Černínský palác se zřejmě po akci XXL přejmenuje na Černý palác.

Záhadologové včetně Václava Klausone 2D (387let) jsou ale přesvědčeni, že šlo o další pád betonu z nebes.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!