HRBATŮV KOSTELEC

V XYZ vzrostl počet nakažených koronavirem o strašně moc na celkových strašně moc, což představuje růst o více než strašně moc procent, uvedla v pondělí dopoledne agentura ABC. Jde o nejvyšší denní nárůst případů v XYZ. Počet obětí také stoupl o strašně moc na strašně moc.

Vývoj situace budeme i nadále strašně moc sledovat.

Zabijácký virus z Číny oživil Ferdinanda Peroutku

28. 1. 2020 16:45 - Zdraví - Urban Stehno

Prezidentský mluvčí, Jiří Ovčáček, oznámil, že článek Ferdinanda Peroutky „Hitler je gentleman“ se našel. Ferdinand Peroutka vstal v pondělí z mrtvých a osobně ho donesl na Hrad k rukám prezidenta Zemana. Poté Zemana pokousal.

„Schytal jsem to do nohy,“ žertoval Zeman. "Proti takovým Peroutkům a jiným novinářským sviním jsem naštěstí imunní. Aspoň k něčemu mi ta noha, kterou nemám, je," dodal. Přesto už večer se u Zemana projevilo nachlazení.

Ve světle nové skutečnosti Peroutkova dcera spor s prezidentem Zemanem zřejmě prohraje. Bude naopak souzena za hanobení hlavy státu a všeho co z ní zbylo. Hrozí jí až nepodmíněný trest společné večeře s prezidentským párem.

Prezident Miloš Zeman v mimořádném projevu dále pohrozil, že lidé nemají kvůli čínskému viru vycházet z domovů, a že ten článek přečte naživo na TV Barrandov. „Moje zhasínající hvězda opět vyjde,“ slíbil pozůstalým.

Jeho zhasínající hvězda již vychází, potvrdil Jiří Ovčáček. Zemana kousl do tváře a ještě ho nepustil. Chystají se vystupovat jako duo na Primě. Bude to prima.

Jeho zhasínající hvězda již vychází, potvrdil Jiří Ovčáček. Zemana kousl do tváře a ještě ho nepustil. Chystají se vystupovat jako duo na Primě. Bude to prima.

Ačkoli v pondělí zemřela kvůli koronaviru další třetina Čechů, probouzejí se naopak ti, kteří již byli dávno zesnulí. „Úmrtnost je záporná,“ potvrdil Jaroslav Kubera, kterého přistihli reportéři Super.cz na pivu s Václavem Havlem a dalšími gentlemany.

Běh na židli, plavání na židli, procházky lesem na židli

27. 8. 2019 12:01 - Zdraví - Joachim Řitke

Tomu se souhrnně říká e-sport a je to čím dál populárnější. „Těší mne, že začínají cvičit i starší ročníky,“ potvrzuje Anna Brychtová, mistryně ČR v zimním e-triatlonu, v extrémním e-kvadriatlonu a v e-power józe.

E-sport můžete provozovat jak sami, tak ve skupině.

„Samozřejmě nic vám nebrání sportovat o samotě, ale nikdy vám to nedá takový prožitek, jako když se e-sportu věnujete v kolektivu lidí z celého světa. Nejhezčí jsou momenty, kdy si jdete zacvičit před spaním a současně s vámi cvičí lidé z druhé polokoule ranní e-stretching. Je to úžasné sdílení krásných pocitů,“ říká Brychtová.

„E-ječmen, e-chlorella a e-sport: to je trojkombinace, která vám zaručí život až do smrti,“ pokračuje Brychtová, "reinkarnujete se jako čistá bytost."

Brychtová občas doplňuje e-ječmen e-chia semínky a výtažky z e-celeru. Cvičí e-pilates a je mistryní 6. stupně v e-reiki. Nedá také dopustit na ranní šalvějový čaj se dvěma kapkami e-sava.

Zlepšuje to e-rekci.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Michael Kocáb porodil trojpohlavní chlapečku

7. 4. 2019 10:42 - Zdraví / AKTIP - Joachim Řitke

Kocáb který na klinice AKTIP včera porodil trojpohlavní chlapečku, se tak stal prvním rodičem, který úspěšně donosil plod vyšlechtěný na brněnské Automatické univerzitě.

Kocáb říká: "Když jsem zvažoval co donosím, byl to vlastně takový pražsko-brněnský výběr. Volil jsem mezi odrůdou Zion a poloranou Demokratos. Jelikož Zion je nutno pravidelně obřezávat, nakonec zvítězila Demokratos. Její předností je genderová vyváženost, vrozená pravda a láska a také odolnost vůči známým škůdcům demokracie, včetně housenky filipové."

Kromě odrůdy Demokratos byly na brněnské Automatické univerzitě vyšlechtěny další variety dětí. Díky grantu z Evropské unie vznikla Kako, která se nepokakává nebo raná odrůda F2, která nepláče. "V současnosti jsme rozjeli projekt vyvážené F3, která pláče melodie v licenci buď od Pražského výběru nebo Xindla X."

Za průměrně inteligentní tradiční plod zaplatí budoucí rodič přibližně 10 tisíc korun. Dle vyjádření MUDr. Klímové, ředitelky centra AKTIP, se očekává zvýšený zájem i o méně tradiční variety, například zvířecí kombinace dětí s hnědýma koňskýma očima.

Nejoblíbenější však bude jistě tradiční český kočkopes. „Toho lze namísto klasického porodu i vykakat,“ uzavírá Klímová.

R.E.K.L.A.M.A