HRBATŮV KOSTELEC

V hlavách politiků explodovaly myšlenky, Andrej Babiš zemřel

19. 9. 2017 15:17 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Jeden mrtvý a dva vyhořelí. Taková je bilance pondělní myšlenkové exploze v klubu hnutí ANO. Podle informací deníku Blesk byli dva další lidé názorově zraněni a nejméně deset se přiotrávilo sřetězeným myšlenkovým pochodem Andreje Babiše, který na místě zemřel.

Až do odvolání platí úplný zákaz načatý myšlenkový pochod „Stát jako firma C dur“ dokončovat. (Zákaz byl právníky napaden u Ústavního soudu jako neotrávněný.)

MUDr. Cynický říká: "Nejde jen o exploze, ale také o další stadiium nemoci: myšlenkové imploze. Nemocní nejen že už jsou vyhořelí, ale navíc s sebou stahují ostatní. Jedná se o tzv. syndrom suchého vyhašení s přívlastkem. To jsou prostě ti, kteří už to vzdali."

Ať už se tedy dočkáme myšlenkových explozí či implozí, přejeme občanům nádherný předvolební podzim plný barevných listů i myšlenek. „Užijte si to, než ty listy a myšlenky zhnědnou,“ varuje MUDr. Cynický a také všem přeje příjemné babišovo léto.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Všichni reklamníci už zemřeli

28. 7. 2017 09:19 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Mrtvol z reklamního průmyslu nadále přibývá. Marek Pavlas (SVRAB) i Lumír Aschenbrenner (KOKOT) zemřeli oba na následky vážné autonehody spolu ve voze Škopa Superp, když si spolu honili brka.

Mluvčí Svazu veřejných rozkřikovatelů afektovaných billboardů (SVRAB) Marek Pavlas, reklamní budižkničema, nedávno zemřel při vážné autonehodě společně s Lumírem Aschenbrennerem (KOKOT).

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Oběma selhalo srdce. Pavlas se ještě oběsil in-memoriam, když prozřel následky svého idiotského lobbismu za soudruhy Reklamníky produkující už jen papírové barevné hovno a líbající prdele dolarů i jiných měn.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.Další reklamníky smrt za volantem teprve čeká, právě probíhá velké slosování o průlety předním sklem, rozbitou hlavu o volant a jiné zábavičky.

Za oba kokotky odslouží mši kardinál eDuka v Chrámu za reklamní průmysl padlých.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Zemřel předseda Senátu Milan Štěch

16. 6. 2017 07:40 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Zhynul starý pseudoodborář, slavný to soudruh a pseudopředseda senátu Milan Štěch.
Dnes zkolaboval v ranních hodinách na infarkt.

Štech v posledních dobách hovořil hlavně o českém pseudopodnikání, přes které on sám je veliký expert.
"Sám jsem se živil bezobsažným žavněním již desítky let a začíná mi z toho být vážně na zvracení.", uvádí Štech ve své závěti.

Lékaři ale marně kroutí hlavou co všechno měl doma Štěch za BDSM výbavu a nepochybují o tom, že jeho infarkt souvisí s podlitinami od důtek, které našli na jeho těle. „Asi to bylo pěkný prase“, uvádí v prohlášení v úmrtním listu MUDr. Jiří Zaklepal.„V senátu už tu máme řadu psů ze stran naší srany, kteří tohodle pitomce nahradí“, uvádí odešlý Bohuslav Sralbotka, který čeká na finální kremaci po tom co mu upadlo 15kg masa při posledním výstupu z hrobky. Na sjezdu ČSSD společně s manželkou souhlasili s kremací, protože ze Sobotky to opadávalo hlavně na Starém Městě a škodilo to PR Prahy - turistické.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Mši za čůráky padlých odlsouží Kardinál eDuka v chrámu Posledních Velkých Pyjů.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Jaroslav Kubera ve smrtné křeči prohlásil: "Kuřáci jsou untermensch", a zemřel

31. 3. 2017 07:10 - Zemřeli - Standa Skandál

Poslanci schválili nový protikuřácký zákon a Kubera se z toho mohl posrat. Ve sněmovně vykřikoval fanaticky o vyhlazovacím zákonu kuřáků.

Po mnoha letech snažení konečně Kubera, fanatický a závislý kuřák vyhladil zcela sám sebe.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax."Jste fašisti, jste fašisti, Jste fašisti! Bráníte nám se svobodně sebevraždit!", křičel senátor Kubera v den schválení protikuřáckého zákona, kterého už pár let zmáhá tubera.

Jaroslav Kubera zemřel na rakovinu plic a metastáze melanomu. Smuteční mši odslouží tradičně Kardinál eDuka v Chrámu za tabákový průmysl padlých.

R.E.K.L.A.M.A

Už v roce 1775 popsal  Sir Percival Pott  u chlapců-kominíků vznik rakoviny kůže šourku díky expozici dehtu a sazí, které jim stékaly s potem právě na tato citlivá místa. Roku 1875 bylo zakázáno parlamentem používání dětí - na čištění komínů. Lord Shaftesbury, philanthropist vedl další kampaň. Objev byl potvrzen roku 1922 potíráním kůže dehtem. Ve třicátých letech 20století byly objeveny karcinogenní polyaromatické uhlovodíky. Roku 2017 se v ČR zakazuje kouření, přesto minimálne 30-40% populace stále kouří.

Jak je vůbec možné, aby se na pravdu čekalo 242 let ? V jakých falešných sračkách to žijeme, když roku 1875 parlamanet zakázal zneužívání dětí a dnes není náhoda vidět kouřící matku s kojencem? A jde defakto o totéž zamořování toxickými látkami ?

DISCLOSURE: Pokud jste přecijenom kuřáci a cítíte určitý stud za to, že se nedokážete nešvaru (=sebezabíjení) zbavit, pak jste moji přátelé. Ale pokud pyšně, nafoukaně s pózou vyfukujete obláčky smradu po ulicích přeju vám brzkou smrt! To je totiž jediné co vaši duši vykoupí ze sraček do kterých jste se sami dostali koketujíc s Luciferem, démonem pýchy, nadutosti, povýšenosti. Lucifer si pro vás přijde.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.