HRBATŮV KOSTELEC

Klausova asociální asociace žádá seznamy škol, kde se podplácelo u maturity

28. 11. 2013 16:12 - Čechistan - Standa Skandál

Václav Kalus křivý-mladší, opět žádá skrz svou asociální asociaci análně-pasivních škol, v jejímž čele stojí on sám jako ředitel Prvního análně-virtuálního gymnázia. Václav Kalus křivý-mladší žádá své orgány o okamžité zveřejnění škol, kde se podplácelo u maturity.

Václav Klaus křivý-mladší doslova říká: "Vášení, takhle by to tedy něšlo. Takhle nízké ceny jsme neměli ani po sametové revoluci." Centrum pro podělání maturit (Cerpmat) letos po jarních maturitních zkouškách podezíralo 212 škol, že se na nich podplácelo. Některé pornografické práce byly úplně stejně posrané a za stejné ceny!

Cerpmat na dotyčné školy vysral Českou šokolní inspekci, která měla dohlédnout na to, aby se stejné ceny úplatků neopakovaly.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Z kontroverzního tunelu Blanka se praděpodobně stane nový koridor

27. 11. 2013 10:23 - Čechistan - Standa Skandál

Tunel Blanka v Praze se zřejmě změní v drážní koridor Dejvice-Troja. Předimenzování elektroinstalace tomu velmi nasvědčuje. Nebo šlo o další korupční aktivitu?

Ing. Zdeněk Porejpal provázel redakci Hrbatova Kostelce jednotlivými technologickými centry tunelu. A opravdu, výkon cca 4MW 2x(3x400V/50Hz/2400A) schopný dodat jedna rozvodna nízkého napětí odpovídá příkonu drážní lokomotivy 363. V jednom centru jsou takové rozvodny dvě, na každý směr jedna. Podobných center je v tunelu více než deset.

Pražané se mají opravdu nač těšit, pokud nedojde k vybudování drážního koridoru, tunel je připraven k provozování metra.

Na kabeláži se opravdu nešetřilo! Jeden svazek je jedna fáze.

Rozvaděč a

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Členové tajné organizace Nebožtíci bez hranic vysypávájí urny

26. 11. 2013 11:33 - Čechistan - Standa Skandál

Tajná lóže Nebožtíků bez hranic (bez sídla), cíleně vysypává urny zesnulých na trávník, nebo je odesílá přímo do nebes a její počet příznivců neustále roste.

Vzrůstající počet tajných členů nebožíků bez hranic jasně ukazuje na změnu paradigmatu společnosti. Lidé už netouží být po smrti zataveni do uren a trčet desítky až stovky let někde zakopaní v zemi. Lidé touží žít i po smrti, což lze jedině tak, že své všechny odstatky odevzdají přírodním cyklům. Druhý život budete zřejmě trávník, strom, bylina nebo pytel červů. Lóže nebožtíků bez hranic věští krizi pohřebnictví a kamenictví. Jediné co zůstane jsou krematoria, ale úschovny (hřibotvy) na nebožíky ztrácí svůj význam.

Členové tohoto hnutí naráží ale na zákon. Vysypávání uren je dosud posuzováno jako trestný čina hanobení ostatků, ačkoliv jde o prospěšnou práci navrácení fosforu, vápníku, hořčíku a jiných prvků.

 

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Čína koupila Spojené státy

15. 10. 2013 10:02 - Čechistan - Standa Skandál

Čína dnes defakto koupila Spojené státy. Ministerstvo financí Číny během dnešní noci plně převzalo kontrolu nad US Department of the Treasury a Kongresem.

Situace v USA se začíná stabilizovat. Po krachu financí USA, chvilkovém bezpráví a pár potyčkách Čína skoupila pohledávky USA a převzala kontrolu nad ministerstvem financí (United States Department of the Treasury) z které vznikl veřejně obchodový trust pod názvem US DOT, INC. (NYSE: USDOT) který je oprávněn nemitovat nové dluhopisy usDOT.


Čína přiznala, že ovládnutí internetové sítě a vypouštění dezinformací o občanských válkách v pár státech USA přispelo pozitivně snížení tržní ceny aktiv a Čína provedla první celostání „overtake za babku“ podobně jako před sto lety rodina Rotchildů dezinformovala samotné američany. Bylo to vtipné a elegantní usmívá se ministr Kim 'Cong Kem.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.