HRBATŮV KOSTELEC

Ohlednutí za technologickým veletrhem CES 2017

18. 1. 2017 15:05 - Finance - Alexandr Kosodřev

Ztratilo se vám křeslo? Nemůžete najít kuchyňský stůl? Díky vyhledávači nábytku je řešení takových problémů minulostí. Veletrhu nových technologií CES 2017 letos dominovaly chytré vyhledávače nábytku připojené do Internetu věcí.

"Kde je gauč?" Chytrý hlas vám záhy odpoví. Zatoulaný gauč se například povaluje v koupelně. Vy s ním ihned můžete navázat komunikaci.

Vyhledávač nábytku dovede spolupracovat i s dalšími zařízeními, připojenými do vašeho Internetu věcí, například s chytrým držáky na špagety (i více držáky současně!) Díky tomu vždy víte, kolik máte doma špaget a kde se nacházejí.

Nejdelší výdrž nabízí vyhledávač nábytku od amerického giganta Microsoftu. Dovede pracovat až 16 hodin. Poté se automaticky přepne do režimu meditace a stejně jako žádný chytrý přístroj nechce být rušen. Odměnou vám bude jeho osvícení vesele blikajícími LED diodami s defaultním nápisem „Merry Christmas (C) Microsoft“ (text i jazykové nastavení lze měnit vzdáleně díky mobilní aplikaci, třeba i když jste na dovolené)

Díky Internetu věcí získá přehled každý chronický sběratel chytrého odpadu. 

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Cena pankrácké věže V-TOWER rapidně klesá a to ještě před dokončením

10. 12. 2016 15:02 - Finance - Standa Skandál

PRAGA - V-TOWER na Pankráci? To je jen další babylónská věž, myslí si pražané a bydlet by v těch výškách určitě nechtěli.

Kaputtalismus stojí na lži a jakémkoliv hříchu, sociallismus i komunismus na lži a závisti.

Již v starých textech se dočteme o Babylóně...


Babylonská věž je podle biblické knihy Genesis ohromná budova, která měla sahat až do nebe. Měla být postavena na místě nazvaném posléze Bábel, což je hebrejské jméno pro Babylón. Podle Bible byli všichni lidé v době po potopě světa jednotní a mluvili společným jazykem. Lidé se rozhodli postavit město a věž až do nebe, aby sebe oslavili a nebyli rozptýleni po celé zemi. Věž tedy byla vystavěna k slávě člověka, nikoliv Boha. Bůh tehdy rozdělil dosud jediný lidský jazyk ve více jazyků a rozehnal lidi po celé zemi, protože se mu nelíbilo, že by chrám měl patřit někomu jinému než jemu samotnému.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.A tak za tučný příplatek můžete mít o to větší pocit, že jste více Bůh než ti ostatní dole, ti co se pinoží z domova do práce v umazaných hadrech. Však také na ten hemžící se plebs koukáte z patřičné výšky, ale démon si vždy vybírá svou daň. Museli jste se taky někde umazat, někde se upsat, třeba Bance, nebo někomu zobete z ruky, abyste si pocit falešného božství mohli koupit.To, že finanční management moc dobře ví co dělá, dokládá například fakt, že název luxusního automobilu Škoda Superb je zkratnou latinského slova Superbia. To je jeden z (kardinálních) smrtelných hříchů - pýchy a taky si za ní zákaznící řádně připlatí, tedy odevzdají peníze, svou materiální míru svobody v kapputtalismu.

Amen.

 

Člověk vždycky bránil sebe

před jinými lidmi, před přírodou.

Neustále přírodu znásilňoval.

Výsledkem je civilizace založená na
síle, moci, strachu, závislosti.

Celý ten náš „technický pokrok“

nám jen poskytuje pohodlí,
takový určitý standard.

A nástroje násilí k udržení moci.
Jsme jako divoši!

Používáme mikroskop jako klacek!

Ne, to je špatně.

Divoši jsou na vyšší
duchovní úrovni než my!

Jakmile učiníme
nějaký zásadní vědecký objev,

dáme ho do služeb zla.

A co se týče standardu,
nějaký moudrý muž jednou řekl,

že hřích je to, co není nezbytné.

Pokud je to tak,
pak celá naše civilizace

je založena na hříchu,
od začátku do konce.

Dosáhli jsme
děsivé disharmonie,

nerovnováhy, chceš-li,

mezi materiálním
a spirituálním vývojem.

Naše kultura je vadná.

Myslím tím naši civilizaci.
Zásadně vadná, chlapče!

Možná si myslíš, že bychom se měli
tomuto problému věnovat

a hledat řešení společně.

Možná bychom mohli, kdyby nebylo
tak pozdě. Beznadějně pozdě.

Bože, jak jsem z té řeči otrávený!

"Slova, slova, slova!"

Alespoň vím, co měl Hamlet na mysli.

Měl tlachalů po krk.

A já taky. Proč takhle mluvím?

Kéž by někdo přestal mluvit

a místo toho něco DĚLAL.

Nebo alespoň se o to pokusil.

Človíčku!

Človíčku!

(z filmu Oběť z r. 1986)

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

WARNING! Neomezený Kyslík O2 za 499 měsíčně, to se poserete!

2. 11. 2016 16:18 - Finance - Standa Skandál

Kyslík začal nabízet pokoutně opravdu veliké slevy. Pokoutně vám prodá neomezený esemsekový a volací kyslíkový tarif s pouhým 250MB dat za neuvěřitelných 499 Kč.

Na tuto hovadskou práci si najímá tak neschopné tupé jedince až to bolí.

Když už na jejich nabídku přistoupíte s tím, že nejsem vůbec oslněn, ale jde to. Zdůrazním, že chci nové číslo, dvakrát mi paní volala a dvakrát jsem ujišťoval, že to chci na nové číslo ke zbrusu novému iP68-chytrofonu.

Přesto přivezou smlouvu na staré číslo s požadavkem převodu od starého operátora i když jste to nechtěli. No tak odjeli doprdele i s kurýrem.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

To si pak připadáte jak ve filmu Idiocracy kde průměrné IQ spadlo na 30.

Idiotenbande.

Asi je nejlepší je poslat ihned DOPRDELE.

Mr Pete Kelner, my víme, že připravujete po rozdělní O2 na operátora a CETIN prodej operátora a navyšujete tak počet klinentů, aby stoupla bonita. FUCK YOU! Hydrofón nabídnul za stejnou cenu víc než vy, když sem je přitlačil ke zdi.

Leak pro skřety, potkany a naháněče ostatních mobilonů: první tři měsíce za 350, tak se DOPRDELE začněte snažit ať z toho vašeho předhánění taky něco máme a pobavíme se!

Fuck you Mr. Pete Kellner

Stádně vyznamenaného Světlíka budou škvařit na sádlo

25. 10. 2016 16:16 - Finance - Standa Skandál

VÍTKOVICE - Poté, co zemřel podnikatel Honza Světlík na souchotě a nasekal za sebou jen dluhy ve Vítkovických železárnách, banky chtějí získat poslední koruny. Světlíka proto navrhli i vyškvařit na sádlo.

"Víte, Světlík byl ke konci života vyžranej jak prase a ten tuk, to jsou stovky kil. To se vyškvaří a prodá do Číny lidojedum. Z toho bysme pár milioů mohli získat. Lidské sádlo stojí tisíce dolarů kilo. Voni se Zemanem žrali až k prasknutí.", vysvětluje likvidátor pozůstalosti Jana Světlíka 2D, Vymětal.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!Pojišťovna EZOP přihlásila do insolvenčního řízení ostravské společnosti Vítkovice Power Shitting obří pohledávku za 17,5 miliardy korun.

Zástupci Vítkovic, skupiny většinově vlastněné Janem Světlíkem, jemuž prezident Zeman in memoriam udělil stádní Medaili za zásluhy o stát v oblasti hospodářství, s tím kategoricky nesouhlasí.Platit mají Vítkovice a Světlík. Pojistná událost vznikla zaviněním dlužníka, tvrdí EZOP

Světlík (interně brontosaurus) je prozatím deponován v krematoriu Strašnice odkud má být transportován na vyškvaření.

Aktualizace: Polostátní organizace Human Resources of China (HROCH) povolila dovoz Světlíkova sádla za podmínek, že bude vyškvařen ve vlastní šťávě.R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.