HRBATŮV KOSTELEC

Všichni obyvatelé Hrbatova Kostelce zemřeli

27. 9. 2017 10:15 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Kvůli explozi na nikdy nedokončeném ropovodu Praha-Brno zemřeli všichni obyvatelé Hrbatova Kostelce.

Došlo k tomu okolo 11 hodiny ráno místního času (okolo 17:48 SELČ).

Při výbuchu zemřel také výtvarník David Černý, který přemalovával tou dobou svůj růžový tank namodro, aby se lépe nehodil na náměstí v Hrbatově Kostelci, kde měl být vystaven při příležitosti Celostátního dne rácia.

Hrbatokosteleckým kondolují všichni politici. První kondoloval Kim Čong-Un, který přiletěl do Česka na pozvání Leoše Mareše. Druhá kondolovala Angela Merkelová, která přijala pozvání od Miloše Zemana na koupel ve dvou. Třetí kondoloval Jurij Gagarin na pozvání Vladimira Putina.

Pak se po planině rozhostilo ticho.

Zavřeli nám LIDL! Svatý Václave!

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

V hlavách politiků explodovaly myšlenky, Andrej Babiš zemřel

19. 9. 2017 15:17 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Jeden mrtvý a dva vyhořelí. Taková je bilance pondělní myšlenkové exploze v klubu hnutí ANO. Podle informací deníku Blesk byli dva další lidé názorově zraněni a nejméně deset se přiotrávilo sřetězeným myšlenkovým pochodem Andreje Babiše, který na místě zemřel.

Až do odvolání platí úplný zákaz načatý myšlenkový pochod „Stát jako firma C dur“ dokončovat. (Zákaz byl právníky napaden u Ústavního soudu jako neotrávněný.)

MUDr. Cynický říká: "Nejde jen o exploze, ale také o další stadiium nemoci: myšlenkové imploze. Nemocní nejen že už jsou vyhořelí, ale navíc s sebou stahují ostatní. Jedná se o tzv. syndrom suchého vyhašení s přívlastkem. To jsou prostě ti, kteří už to vzdali."

Ať už se tedy dočkáme myšlenkových explozí či implozí, přejeme občanům nádherný předvolební podzim plný barevných listů i myšlenek. „Užijte si to, než ty listy a myšlenky zhnědnou,“ varuje MUDr. Cynický a také všem přeje příjemné babišovo léto.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Všichni reklamníci už zemřeli

28. 7. 2017 09:19 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Mrtvol z reklamního průmyslu nadále přibývá. Marek Pavlas (SVRAB) i Lumír Aschenbrenner (KOKOT) zemřeli oba na následky vážné autonehody spolu ve voze Škopa Superp, když si spolu honili brka.

Mluvčí Svazu veřejných rozkřikovatelů afektovaných billboardů (SVRAB) Marek Pavlas, reklamní budižkničema, nedávno zemřel při vážné autonehodě společně s Lumírem Aschenbrennerem (KOKOT).

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Oběma selhalo srdce. Pavlas se ještě oběsil in-memoriam, když prozřel následky svého idiotského lobbismu za soudruhy Reklamníky produkující už jen papírové barevné hovno a líbající prdele dolarů i jiných měn.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.Další reklamníky smrt za volantem teprve čeká, právě probíhá velké slosování o průlety předním sklem, rozbitou hlavu o volant a jiné zábavičky.

Za oba kokotky odslouží mši kardinál eDuka v Chrámu za reklamní průmysl padlých.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Zemřel předseda Senátu Milan Štěch

16. 6. 2017 07:40 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Zhynul starý pseudoodborář, slavný to soudruh a pseudopředseda senátu Milan Štěch.
Dnes zkolaboval v ranních hodinách na infarkt.

Štech v posledních dobách hovořil hlavně o českém pseudopodnikání, přes které on sám je veliký expert.
"Sám jsem se živil bezobsažným žavněním již desítky let a začíná mi z toho být vážně na zvracení.", uvádí Štech ve své závěti.

Lékaři ale marně kroutí hlavou co všechno měl doma Štěch za BDSM výbavu a nepochybují o tom, že jeho infarkt souvisí s podlitinami od důtek, které našli na jeho těle. „Asi to bylo pěkný prase“, uvádí v prohlášení v úmrtním listu MUDr. Jiří Zaklepal.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.„V senátu už tu máme řadu psů ze stran naší srany, kteří tohodle pitomce nahradí“, uvádí odešlý Bohuslav Sralbotka, který čeká na finální kremaci po tom co mu upadlo 15kg masa při posledním výstupu z hrobky. Na sjezdu ČSSD společně s manželkou souhlasili s kremací, protože ze Sobotky to opadávalo hlavně na Starém Městě a škodilo to PR Prahy - turistické.

Mši za čůráky padlých odlsouží Kardinál eDuka v chrámu Posledních Velkých Pyjů.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.