HRBATŮV KOSTELEC

RNDr. Jiří Grygar dostal první cenu Bludný Holanďan roku 2013

30. 11. 2013 13:21 - Čechistan - Standa Skandál

Známý astrolog et astronom a popularizátor Pravé Vědy RNDr. Jiří Grygar vyhrál první cenu Bludný Holanďan roku 2013 za upsání se ďáblu.

Cena Bludný Holanďaň se začla udílet teprve nedávno v návaznosti na ceny Bludných balvanů. Jak legenda praví, bludný holanďaň vypráví o námořníkovi, který si vybíjí vztek ničením všech lodí a jejich posádek.
Ďábel si vzal jeho duši, ale nikoliv tělo, a tak teď bloudí po mořích a hledá jej tak, že obírá o duše jiné lidi.


RNDr. Jiří Grygar si tak poprvé odnáší zlatou medaili za pošlapání všech jiných světonázorů a paradigmat s kterými se prostě neidentifikuje.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Stříbro si odnáší profesor Václav Klaus 2D bezcharakterní-starší in-memoriam za svoje celoživotní knižní dílo, které je dobré tak akorát na podpal v kamnech.

Bronz na poslední chvíli stihnul i Václav Havel in-memoriam za skvělě sehranou roli bitého disidentského présdienta po estébáckém převratu (sametové revoluci). Však sám Havel psal divadelní hry.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Klausova asociální asociace žádá seznamy škol, kde se podplácelo u maturity

28. 11. 2013 16:12 - Čechistan - Standa Skandál

Václav Kalus křivý-mladší, opět žádá skrz svou asociální asociaci análně-pasivních škol, v jejímž čele stojí on sám jako ředitel Prvního análně-virtuálního gymnázia. Václav Kalus křivý-mladší žádá své orgány o okamžité zveřejnění škol, kde se podplácelo u maturity.

Václav Klaus křivý-mladší doslova říká: "Vášení, takhle by to tedy něšlo. Takhle nízké ceny jsme neměli ani po sametové revoluci." Centrum pro podělání maturit (Cerpmat) letos po jarních maturitních zkouškách podezíralo 212 škol, že se na nich podplácelo. Některé pornografické práce byly úplně stejně posrané a za stejné ceny!

Cerpmat na dotyčné školy vysral Českou šokolní inspekci, která měla dohlédnout na to, aby se stejné ceny úplatků neopakovaly.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Z kontroverzního tunelu Blanka se praděpodobně stane nový koridor

27. 11. 2013 10:23 - Čechistan - Standa Skandál

Tunel Blanka v Praze se zřejmě změní v drážní koridor Dejvice-Troja. Předimenzování elektroinstalace tomu velmi nasvědčuje. Nebo šlo o další korupční aktivitu?

Ing. Zdeněk Porejpal provázel redakci Hrbatova Kostelce jednotlivými technologickými centry tunelu. A opravdu, výkon cca 4MW 2x(3x400V/50Hz/2400A) schopný dodat jedna rozvodna nízkého napětí odpovídá příkonu drážní lokomotivy 363. V jednom centru jsou takové rozvodny dvě, na každý směr jedna. Podobných center je v tunelu více než deset.

Pražané se mají opravdu nač těšit, pokud nedojde k vybudování drážního koridoru, tunel je připraven k provozování metra.

Na kabeláži se opravdu nešetřilo! Jeden svazek je jedna fáze.

Rozvaděč a

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Členové tajné organizace Nebožtíci bez hranic vysypávájí urny

26. 11. 2013 11:33 - Čechistan - Standa Skandál

Tajná lóže Nebožtíků bez hranic (bez sídla), cíleně vysypává urny zesnulých na trávník, nebo je odesílá přímo do nebes a její počet příznivců neustále roste.

Vzrůstající počet tajných členů nebožíků bez hranic jasně ukazuje na změnu paradigmatu společnosti. Lidé už netouží být po smrti zataveni do uren a trčet desítky až stovky let někde zakopaní v zemi. Lidé touží žít i po smrti, což lze jedině tak, že své všechny odstatky odevzdají přírodním cyklům. Druhý život budete zřejmě trávník, strom, bylina nebo pytel červů. Lóže nebožtíků bez hranic věští krizi pohřebnictví a kamenictví. Jediné co zůstane jsou krematoria, ale úschovny (hřibotvy) na nebožíky ztrácí svůj význam.

Členové tohoto hnutí naráží ale na zákon. Vysypávání uren je dosud posuzováno jako trestný čina hanobení ostatků, ačkoliv jde o prospěšnou práci navrácení fosforu, vápníku, hořčíku a jiných prvků.

 

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A