HRBATŮV KOSTELEC

BTS do každé rodiny! Vytápějte se intracelulárně mikrovlnami, užívejte 4G internetu a ušetříte za plyn!

4. 4. 2017 10:07 - Finance - Standa Skandál

Novinku v ekonomickém vytápění domácností nabízí hned trojice operátorů - Vodaphon, Kyslík a T-Debilé. Ušetřete hned dvakrát!

Domácí Sada: buňka základové stanice BTS do obýváku o vyzářeném garantovaném EIRP výkonu až 0,5kW ! Perfektní spojení do vysokorychlostního internetu, telefonování i SMS bez omezení! Nový vitrobuněčný ohřev NOW!

Technologie UbiquitousMicrowave umožňuje i bezdrátové dobíjení telefonu, už zapomeňte na neustálné dobíjení a zimu!

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.Za příplatek vám přidáme ještě magnetron 2,5GHz o výkonu 1,5kW, a bude vám teploučko. Proč se nezahřát jako kuře v mikrovlnce!

V nabídce jsou i mikrovlnné mobilní vytápěcí BTS do auta pro přímý ohřev nohou i rukou o vyzářeném výkonu až 100W!

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Hygienické limity nepřekročeny, po novelizaci zákona nařízení vlády o ochraně zdraví před neionizujícím zářením č. 1984/2020 povoluje norma intenzitu EM pole až 400V/m a to je WOW!

Tento článek je reklamní sdělení

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Datová revoluce? Nikoliv. Podpultovka pořád levnější.

28. 3. 2017 13:43 - Finance - Standa Skandál

Po čtyřech letech, kdy zůstaly neomezené tarify s 1,5 GB dat za 749 korun téměř stejné, přichází změna. Tedy kvantověpostmoderní změna bez změn. Fucking stále drží.

Mobilní operátoři pomalu začínají reagovat na požadavky Čechů, kteří chtějí levnější data do svých mobilních idiotfonů. T-Debile představil nové tarify s opravdu velikou porcí porcí dat. Takovou, že se přežerete!

Za 499 korun T-Debile nově nabízí tarif MobilZ s neobmedzeným žvaněním a SMS (stupid message) a 500 MB dat, ovšem podpultovka u Hydrofonů vyjde na 500 za neomezené s 1,5GB dat ;-)

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Fucking More. Fucking More. Fucking More. Fucking More. Fucking More.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.
R.E.K.L.A.M.A

Moderní pračky dovedou víc než jen vyprat!

7. 3. 2017 07:25 - Finance - Alexandr Kosodřev

Na technologickém veletrhu v Ženevě představili světoví výrobci nové generace  automatických praček s Ještě většími vkládacími otvory®.

Pračky s velkou dírou, jak se jim přezdívá, dovedou nejen dobře vyprat, ale zastanou celou řadu dalších funkcí. Díky programu Rotace neuvěřitelných 15000 RPM® připraví výtečný fresh třeba z mrkve.

Ale to není všechno. Vyválel se váš pejsek v hovnech? Také pro takovou příležitost má pračka zvláštní program: Pejsek v hovnech®. Neomezujte se. Pračky s opravdu velkými bubny nabízejí rovnou program Pejsci v hovnech®.

Ostatně, do speciálního otvoru můžete sami nasrat a nachcat i během praní. Vaše hovna budou zářivě bílá a voňavá už na 40.

Program Rotace neuvěřitelných 15000 RPM® v kombinaci s otevřenou velkou dírou a Sraním a chcaním® konečně vymalují celý váš byt. Že je letos v módě světle modrá? No, abyste se z toho neposrali.


R.E.K.L.A.M.A

Ohlednutí za technologickým veletrhem CES 2017

18. 1. 2017 15:05 - Finance - Alexandr Kosodřev

Ztratilo se vám křeslo? Nemůžete najít kuchyňský stůl? Díky vyhledávači nábytku je řešení takových problémů minulostí. Veletrhu nových technologií CES 2017 letos dominovaly chytré vyhledávače nábytku připojené do Internetu věcí.

"Kde je gauč?" Chytrý hlas vám záhy odpoví. Zatoulaný gauč se například povaluje v koupelně. Vy s ním ihned můžete navázat komunikaci.

Vyhledávač nábytku dovede spolupracovat i s dalšími zařízeními, připojenými do vašeho Internetu věcí, například s chytrým držáky na špagety (i více držáky současně!) Díky tomu vždy víte, kolik máte doma špaget a kde se nacházejí.

Nejdelší výdrž nabízí vyhledávač nábytku od amerického giganta Microsoftu. Dovede pracovat až 16 hodin. Poté se automaticky přepne do režimu meditace a stejně jako žádný chytrý přístroj nechce být rušen. Odměnou vám bude jeho osvícení vesele blikajícími LED diodami s defaultním nápisem „Merry Christmas (C) Microsoft“ (text i jazykové nastavení lze měnit vzdáleně díky mobilní aplikaci, třeba i když jste na dovolené)

Díky Internetu věcí získá přehled každý chronický sběratel chytrého odpadu. 

R.E.K.L.A.M.A