HRBATŮV KOSTELEC

Jasmín Hovínko: Ideologie bankéře - Jsem bankéř, jsem leštěný!

20. 4. 2015 18:53 - Kultura - Standa Skandál

Jasmín Hovínko vydal svou Bankovní prvotinu - Jsem bankéř, jsem leštěný! Báseň věnovaná všem bankám i těm nepřilíš chytrejm volům co na tuhle prostoduchou udici pořád skáčou.

Jsem bankéř, jsem leštěný,
se mnou jste kousíček od vaší štěstěny!

Jsem bankéř, jsem nadčlověk, jsem víc než ty!
pasu krávy a teleta, dojím úvěry!

V domech bankovních nám jde hlavně o duši,
seš chudej - nechoď k nám, to se nesluší!

Sako mi sedne a chudák předemnou zbledne!

Kreditka, hypotéka, consumer loans, pro náš leštěné s makeupem -
každej den s obřím nákupem!

No a až ti dojdou love?
My si nad tebou myjeme glove!
My sme totiš čistý, sakra čistý!
čistý jak to Slovo Boží!

Tři měsíce neplatíš,
do Bankovního Sanatoria odletíš,
ale před tím na tebe najmeme Inkasního Zřízence,
žes byl blbej, neplatil, seš hold bez mince.

Zřízenec tě bude strašit další tři mešíce,
bude se tě držet jak štěnice!

A když ti to nepomůže, začnou tě léčit,
protáhnou ti útrapy abys věděl zač to máš!
Občas budeme i trochu mučit,
ty seš prostě - otrok - náš!

Neuzdravil ses?
to tě čeká planoucí Bankovní-Krematorium
tam po tobě neštěkne ani pes!
Dorazí Exekutor - tvoje poslední delirium.

A tvou poslední cestu životem ti nabídne Nadace Člověk v Prdeli - poradenství přes dluhy a průsery!


Bank Sanatorium Inc. is a Global-based company, which is engaged in the business support industry. The Company is a multi-operator which offers loss prevention and debt collection services. Bank Sanatorium divides its business into two main operating segments: Debt Purchase, including acquisition of non-performing debt portfolios and Debt Collection Outsourcing, offering fee-based collection of  debt on client’s behalf, focused on consumer and corporate loans. The Company provides services to financial institutions and large corporate customers. It manages receivables of banks, credit intermediaries, leasing companies, digital platform providers, among others.

The Fucking Company's operating activities concentrate in such countries as Whole World Glory Hole!   

R.E.K.L.A.M.A

Die Verwandlung im Tschechische Partei ANO: Babisconi - der neue Fuhrer. - Proměna ve straně ANO: Babisconi - nový vůdce

19. 4. 2015 08:39 - Kultura - Standa Skandál

Proměna ve straně ANO: Babisconi - nový vůdce. Tak se jmenuje nový román jehož rukopis byl nalezen v bytě zesnuého Jiří.X.Měneseda, filmového kritika, politologa a spisovatele.

Rukopis Proměna - Babisconi nalezený v bytě J.X.Měneseda teprve minulý týden na Zelený čtvrtek zaujal vydavatele natolik, že je již přepsán a připravuje se do tisku. Na pultech knihkupců by měl být dosupný již za týden. Jde o velmi svěží dílo plné nových myšlenek o vývoji situace v Čechistanu.

R.E.K.L.A.M.A

Román Babisconi začíná probuzením hlavní postavy, obchodního cestujícího Andreje Babiše a jeho zjištěním, že se přes noc proměnil v geneticky mutantního Oligarchu Babiš-Berlus-coniho. Od proměny trpí vtíravými myšlenkami o ovládnutí celého Čechistanu a nedokáže se vrátit k původní myšlence a záměru jeho strany „ANO“. Trpí sluchovými i optickými halucinacemi, kdy se z ANO se stává #NE - vedené vůdcem temných sil. Přestože se snaží svou indispozici skrýt před rodinou i Stranou, je nakonec odhalen.

Babisconi po celou dobu svého změněného stavu vědomí uvažuje racionálně, nepropadá depresím a zachovává si chladnou hlavu. Jeho první a poslední starostí je, jak rozšíří impérium Anofert z pozice Ministra financí Čechistanu.

Otec Babisconi se nakonec navrací do původního zaměstnání, CEO Anofert, dcera Markétka prodává v obchodě hnojivo a také se učí francouzštinu, kterou Babisconi ovládá brilantně z jeho obchodních cest. Ke konci maniakálního zkupování firem se snaží Babisconi neúspšně zkoupit i obří Apple, címž težce poškodí Anofert.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Hlavou duní Heil Dunger Heil Dunger Heil Dunger!

Na předávání Zlatého slavíka uřezali Gottovi hlavu

7. 4. 2015 14:25 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Masakrem skončilo předávání Zlatého slavíka Mattoni. Objev roku, hardcorepunkfolkrocková skupina IS, jejímž frontmanem byl Jiří X. Měnesed, v přímém přenosu na ČT1 uřezala hlavy Karlu Gottovi, Lucii Bílé, Lucii Vondráčkové, Vojtěchu Dykovi a poté spáchala sebevraždu elektrickou kytarou.

Lékařům se naštěstí podařilo dát některé umělce dohromady. „Provedli jsme technicky velice komplikovanou operaci,“ říká MUDr. Pafko, "kdy jsme, jako první na světě, spojili více lidí s odlišnými krevními skupinami i politickými názory."

Výsledný umělec-umělkyně, který si nyní říká Karel Wurst Gottová-Dyková, se utká v nadcházejícím Eurosongu s Conchitou Wurst (v překl. Kundička/Kočička s klobásou, pozn. red.).

Jiří X. Měnesed měl pravdu, když v závěru svého sebevražedného vystoupení zakřičel: "Počkejte v Eurosongu, tam vám teprve ukážeme, co to je boží hněv podpořený OSOu zla!"

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Přemek Podlaha in memoriam doporučuje: mísa Václava Havla je pěkný zahradní doplněk

5. 4. 2015 21:01 - Kultura - Standa Skandál

Přemek Podlaha 2D i po překročení rubikonu vydal (snad) poslední reklamní zprávu: kupujte záchodové mísy Presidenta Osvoboditele!

Mísy Václava Havla trhají poslední dobou prodeje v hobbymarketech. Lidé mísy oceňují hlavně ve skalkách a sází do nich sklaničky a netřesky. Najdou se i tací, kteří v havlových mísách pěstují na balkonech pažitku a jinou drobnou zeleninu.

Jaromíra Nevečřalová si mísu dokonce vystavila před okna svého domku a říká, "Présidenta Osvoboditele Václava Havla jsem měla ráda, a mísa mi ho připomene každý den!".

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Zahradní dekorace - mísa Václava Havla

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.