HRBATŮV KOSTELEC

Sentátor Jan Veleba zemřel nenásilnou smrtí

18. 1. 2018 10:35 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Mlžil, lhal, byl to posera a prasklo mu srdce stojí v pitevní zprávě.

Nazdar bazar Jene Velebo! Smrt už čeká na tvoje hovnoplazení, hovnoploužení a hovnoplození. Zlosyn posranej až za ušima, tvoje krédo debila.

R.E.K.L.A.M.A

Si ubohej až to bolí, ale všichni jsme optimisti: až budeš na smrtelný posteli, tak ti to dojde co si byl za kokota. Zamindrákovej kokot celej život, vona to ostatně tvoje manželka nese celou dobu, jen ty sám o tom nevíš.

Hladoví po tvý krvi!

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Všichni obyvatelé Hrbatova Kostelce zemřeli

27. 9. 2017 10:15 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Kvůli explozi na nikdy nedokončeném ropovodu Praha-Brno zemřeli všichni obyvatelé Hrbatova Kostelce.

Došlo k tomu okolo 11 hodiny ráno místního času (okolo 17:48 SELČ).

Při výbuchu zemřel také výtvarník David Černý, který přemalovával tou dobou svůj růžový tank namodro, aby se lépe nehodil na náměstí v Hrbatově Kostelci, kde měl být vystaven při příležitosti Celostátního dne rácia.

Hrbatokosteleckým kondolují všichni politici. První kondoloval Kim Čong-Un, který přiletěl do Česka na pozvání Leoše Mareše. Druhá kondolovala Angela Merkelová, která přijala pozvání od Miloše Zemana na koupel ve dvou. Třetí kondoloval Jurij Gagarin na pozvání Vladimira Putina.

Pak se po planině rozhostilo ticho.

Zavřeli nám LIDL! Svatý Václave!

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

V hlavách politiků explodovaly myšlenky, Andrej Babiš zemřel

19. 9. 2017 15:17 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Jeden mrtvý a dva vyhořelí. Taková je bilance pondělní myšlenkové exploze v klubu hnutí ANO. Podle informací deníku Blesk byli dva další lidé názorově zraněni a nejméně deset se přiotrávilo sřetězeným myšlenkovým pochodem Andreje Babiše, který na místě zemřel.

Až do odvolání platí úplný zákaz načatý myšlenkový pochod „Stát jako firma C dur“ dokončovat. (Zákaz byl právníky napaden u Ústavního soudu jako neotrávněný.)

MUDr. Cynický říká: "Nejde jen o exploze, ale také o další stadiium nemoci: myšlenkové imploze. Nemocní nejen že už jsou vyhořelí, ale navíc s sebou stahují ostatní. Jedná se o tzv. syndrom suchého vyhašení s přívlastkem. To jsou prostě ti, kteří už to vzdali."

Ať už se tedy dočkáme myšlenkových explozí či implozí, přejeme občanům nádherný předvolební podzim plný barevných listů i myšlenek. „Užijte si to, než ty listy a myšlenky zhnědnou,“ varuje MUDr. Cynický a také všem přeje příjemné babišovo léto.

R.E.K.L.A.M.A

Všichni reklamníci už zemřeli

28. 7. 2017 09:19 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Mrtvol z reklamního průmyslu nadále přibývá. Marek Pavlas (SVRAB) i Lumír Aschenbrenner (KOKOT) zemřeli oba na následky vážné autonehody spolu ve voze Škopa Superp, když si spolu honili brka.

Mluvčí Svazu veřejných rozkřikovatelů afektovaných billboardů (SVRAB) Marek Pavlas, reklamní budižkničema, nedávno zemřel při vážné autonehodě společně s Lumírem Aschenbrennerem (KOKOT).

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Oběma selhalo srdce. Pavlas se ještě oběsil in-memoriam, když prozřel následky svého idiotského lobbismu za soudruhy Reklamníky produkující už jen papírové barevné hovno a líbající prdele dolarů i jiných měn.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!Další reklamníky smrt za volantem teprve čeká, právě probíhá velké slosování o průlety předním sklem, rozbitou hlavu o volant a jiné zábavičky.

Za oba kokotky odslouží mši kardinál eDuka v Chrámu za reklamní průmysl padlých.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.