HRBATŮV KOSTELEC

Metrostav se hájí u arbitráže s Prahou

1. 12. 2013 08:44 - Čechistan - Standa Skandál

Metrostav se hájí u arbitráže: Při výstavbě tunelu Blanka bylo použito nejmodernějších technologiíí.

Metrostav zveřejnil důkazní snímky z probíhající výstavby tunelu Blanka a dokazuje tím použití nejmodernějších technologiíí a pracovních postupů a obhajuje tak náklady „stavby století“.

Montáž nouzového osvětlení, prkno lepší než šrouby

Asfaltérské práce jsou dokonalé

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

RNDr. Jiří Grygar dostal první cenu Bludný Holanďan roku 2013

30. 11. 2013 13:21 - Čechistan - Standa Skandál

Známý astrolog et astronom a popularizátor Pravé Vědy RNDr. Jiří Grygar vyhrál první cenu Bludný Holanďan roku 2013 za upsání se ďáblu.

Cena Bludný Holanďaň se začla udílet teprve nedávno v návaznosti na ceny Bludných balvanů. Jak legenda praví, bludný holanďaň vypráví o námořníkovi, který si vybíjí vztek ničením všech lodí a jejich posádek.
Ďábel si vzal jeho duši, ale nikoliv tělo, a tak teď bloudí po mořích a hledá jej tak, že obírá o duše jiné lidi.


RNDr. Jiří Grygar si tak poprvé odnáší zlatou medaili za pošlapání všech jiných světonázorů a paradigmat s kterými se prostě neidentifikuje.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Stříbro si odnáší profesor Václav Klaus 2D bezcharakterní-starší in-memoriam za svoje celoživotní knižní dílo, které je dobré tak akorát na podpal v kamnech.

Bronz na poslední chvíli stihnul i Václav Havel in-memoriam za skvělě sehranou roli bitého disidentského présdienta po estébáckém převratu (sametové revoluci). Však sám Havel psal divadelní hry.

Klausova asociální asociace žádá seznamy škol, kde se podplácelo u maturity

28. 11. 2013 16:12 - Čechistan - Standa Skandál

Václav Kalus křivý-mladší, opět žádá skrz svou asociální asociaci análně-pasivních škol, v jejímž čele stojí on sám jako ředitel Prvního análně-virtuálního gymnázia. Václav Kalus křivý-mladší žádá své orgány o okamžité zveřejnění škol, kde se podplácelo u maturity.

Václav Klaus křivý-mladší doslova říká: "Vášení, takhle by to tedy něšlo. Takhle nízké ceny jsme neměli ani po sametové revoluci." Centrum pro podělání maturit (Cerpmat) letos po jarních maturitních zkouškách podezíralo 212 škol, že se na nich podplácelo. Některé pornografické práce byly úplně stejně posrané a za stejné ceny!

Cerpmat na dotyčné školy vysral Českou šokolní inspekci, která měla dohlédnout na to, aby se stejné ceny úplatků neopakovaly.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Z kontroverzního tunelu Blanka se praděpodobně stane nový koridor

27. 11. 2013 10:23 - Čechistan - Standa Skandál

Tunel Blanka v Praze se zřejmě změní v drážní koridor Dejvice-Troja. Předimenzování elektroinstalace tomu velmi nasvědčuje. Nebo šlo o další korupční aktivitu?

Ing. Zdeněk Porejpal provázel redakci Hrbatova Kostelce jednotlivými technologickými centry tunelu. A opravdu, výkon cca 4MW 2x(3x400V/50Hz/2400A) schopný dodat jedna rozvodna nízkého napětí odpovídá příkonu drážní lokomotivy 363. V jednom centru jsou takové rozvodny dvě, na každý směr jedna. Podobných center je v tunelu více než deset.

Pražané se mají opravdu nač těšit, pokud nedojde k vybudování drážního koridoru, tunel je připraven k provozování metra.

Na kabeláži se opravdu nešetřilo! Jeden svazek je jedna fáze.

Rozvaděč a

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.