HRBATŮV KOSTELEC

Zeman je v Prdeli

12. 5. 2017 08:23 - Finance - Standa Skandál

Prasedent Miloš Zeman v pátek přiletěl na pracovní návštěvu Prdele. Na Twitteru to po přistání v Prdeli oznámil hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Českou hlavu stáda ještě v týž den čeká setkání s Hovnem a dalšími představiteli Prdele.

Zemanova návštěva Prdele je naplánována na sedm dní. Už dopoledne SELČ se má sejít s vellkým Hovnem. Schůzka bude trvat asi tři hodiny a zúčastní se jí i členové národních segregací.

Hlavním motivem Zemanovy prdelní cesty by měla být, stejně jako při předchozích návštěvách Prdele letech 2013 a 2015, zejména houňivá spolupráce. S velým Hovnem by ale měl mluvit i o mezilidských kontaktech včetně rustického krachu. Po setkání národních segregací má být podepsáno několik memorand o ekonomické práci.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta BartošováTři ministři se nepřipojili k cestě do Prdele

Zemana v Prdeli doprovázejí ministr průmyslu a odchodu Jiří Halíček (SOC), ministr dopravy Danieli Koť (ANO i #NE).V delegaci je i několik náměstků ministrů a nechyběl ani MUDr. Karel Průjem.

Původně měla být ministerská delegace širší, tři ministři za sociální demokracii včetně ministra zahraničí Lubomíra Orálka ale účast kvůli české stádní krizi zrušili. Vládu nedávno zachvátila střevní chřipka, všichni se posrali.

R.E.K.L.A.M.AZeman má v pátek v plánu také schůzku s předsedou Prdelní komise pro dohled nad lidmi nebo s představitelem společnosti Kim-čong Fire. Tato firma hledá pozemky na stavbu továrny na zpracování a zplynování hoven za několik miliard korun. Její zástupci nedávno navštívili i odpadní zónu v Moštovně na Hovnočínsku.BTS do každé rodiny! Vytápějte se intracelulárně mikrovlnami, užívejte 4G internetu a ušetříte za plyn!

4. 4. 2017 10:07 - Finance - Standa Skandál

Novinku v ekonomickém vytápění domácností nabízí hned trojice operátorů - Vodaphon, Kyslík a T-Debilé. Ušetřete hned dvakrát!

Domácí Sada: buňka základové stanice BTS do obýváku o vyzářeném garantovaném EIRP výkonu až 0,5kW ! Perfektní spojení do vysokorychlostního internetu, telefonování i SMS bez omezení! Nový vitrobuněčný ohřev NOW!

Technologie UbiquitousMicrowave umožňuje i bezdrátové dobíjení telefonu, už zapomeňte na neustálné dobíjení a zimu!

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimákyZa příplatek vám přidáme ještě magnetron 2,5GHz o výkonu 1,5kW, a bude vám teploučko. Proč se nezahřát jako kuře v mikrovlnce!

V nabídce jsou i mikrovlnné mobilní vytápěcí BTS do auta pro přímý ohřev nohou i rukou o vyzářeném výkonu až 100W!

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Hygienické limity nepřekročeny, po novelizaci zákona nařízení vlády o ochraně zdraví před neionizujícím zářením č. 1984/2020 povoluje norma intenzitu EM pole až 400V/m a to je WOW!

Tento článek je reklamní sdělení

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Datová revoluce? Nikoliv. Podpultovka pořád levnější.

28. 3. 2017 13:43 - Finance - Standa Skandál

Po čtyřech letech, kdy zůstaly neomezené tarify s 1,5 GB dat za 749 korun téměř stejné, přichází změna. Tedy kvantověpostmoderní změna bez změn. Fucking stále drží.

Mobilní operátoři pomalu začínají reagovat na požadavky Čechů, kteří chtějí levnější data do svých mobilních idiotfonů. T-Debile představil nové tarify s opravdu velikou porcí porcí dat. Takovou, že se přežerete!

Za 499 korun T-Debile nově nabízí tarif MobilZ s neobmedzeným žvaněním a SMS (stupid message) a 500 MB dat, ovšem podpultovka u Hydrofonů vyjde na 500 za neomezené s 1,5GB dat ;-)

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Fucking More. Fucking More. Fucking More. Fucking More. Fucking More.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Moderní pračky dovedou víc než jen vyprat!

7. 3. 2017 07:25 - Finance - Alexandr Kosodřev

Na technologickém veletrhu v Ženevě představili světoví výrobci nové generace  automatických praček s Ještě většími vkládacími otvory®.

Pračky s velkou dírou, jak se jim přezdívá, dovedou nejen dobře vyprat, ale zastanou celou řadu dalších funkcí. Díky programu Rotace neuvěřitelných 15000 RPM® připraví výtečný fresh třeba z mrkve.

Ale to není všechno. Vyválel se váš pejsek v hovnech? Také pro takovou příležitost má pračka zvláštní program: Pejsek v hovnech®. Neomezujte se. Pračky s opravdu velkými bubny nabízejí rovnou program Pejsci v hovnech®.

Ostatně, do speciálního otvoru můžete sami nasrat a nachcat i během praní. Vaše hovna budou zářivě bílá a voňavá už na 40.

Program Rotace neuvěřitelných 15000 RPM® v kombinaci s otevřenou velkou dírou a Sraním a chcaním® konečně vymalují celý váš byt. Že je letos v módě světle modrá? No, abyste se z toho neposrali.