HRBATŮV KOSTELEC

Češi vyrábějí anorganické víno z popela, kvůli modré barvě ho nesmějí nazývat vínem

16. 10. 2017 11:41 - Finance - Alexandr Kosodřev

Evropská unie zakázala používat název „Rulandské modré“ pro víno vyráběné v Kosteleckém masokombinátu, neboť prý neobsahuje téměř žádnou předepsanou organickou složku a má nestandardní barvu.

„Okamžitě jsme se proti tomuto nařízení odvolali, v případě nutnosti se hodláme i soudit,“ říká mluvčí Kosteleckých uzenin Jaroslav Moučka.

Evropské komisi se nelíbí, že sušina vína obsahuje až 15% mastku, 45% popílku a zbytek tvoří umělá sladidla a aromata. „Takovou věc nemůžeme pustit na trh, bylo by to klamání spotřebitele,“ tvrdí komise.

Komise dále navrhuje víno prodávat pod značkou „Prasečí sviňonské polojakostní“, avšak pouze tehdy, přidá-li do něj výrobce alespoň 5% organické složky. „To by neměl být u nás v uzeninách problém, i když nám to podstatně zdraží výrobu,“ říká Moučka. "Holt budeme muset vyhovět dalšímu stupidnímu nařízení."

Moučka poukazuje na to, že do špekáčků již dávno přestali dávat předepsanou organickou složku a Evropské komisi to dosud nevadí. Tyto špekáčky přitom nalezly oblibu u konzumentů, poněvadž je není nutno opékat. „Prostě od výroby jsou už jako z popela,“ uzavírá Moučka.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Ceny másla budou nadále stoupat

11. 9. 2017 14:27 - Finance - Alexandr Kosodřev

 Jak uvedlo ministerstvo zemědělství, kvůli snížené produkci smetany na Novém Zélandu bude i nadále vzrůstat cena másla v České republice. Ta už je tak o desítky procent vyšší než začátkem roku, a nebo v porovnání s Německem.

S takovým vysvětlením však nejsou spokojeni odborníci. Domnívají se, že jak ministr zemědělství Jurečka, tak ministr financí Babiš mají máslo spíše na hlavě. Konkrétně nám jeden z nich sdělil, že ohledně toho Nového Zélandu větší píčovinu neslyšel, a že jsou to všechno kokoti."

Babiš se ohrazuje: "Víte, až to tady budete mít na háku jako já, tak si pak o tom pojďme jako popovídat."

Na uniklých nahrávkách dále říká: "Víš co, jestli mi to nějaká kráva koupí za stovku, tak ji to prodám za stovku. To je kapitalismus."

"Dávno to dovážíme z Polska za 8 korun a prodáváme za 40 a nikomu to nevadilo. Tak proč teď dělaj kampaň?"

Babiš v televizi ještě řekl, že on sám nic nedováží, neprodává, nic nevlastní a s mlékárnami nemá vůbec nic společného. Jeho „Babišova natierka“ prý ani není klasickým máslem, nýbrž suspenzí masokostní moučky, odpadu z řepky a tuku z lapolů.

Podle dalších uniklých záznamů je mu "nějaký Jurečka úplně u prdele a zajímá mě jenom jestli bude dělat jako pro mě."

Někteří si také všimli, že současně se vzrůstajícími cenami másla vzrůstají preference hnutí ANO. „U nás na katedře tomu říkáme korelace debility,“ vysvětluje politolog Jiří Pehe.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Zeman je v Prdeli

12. 5. 2017 08:23 - Finance - Standa Skandál

Prasedent Miloš Zeman v pátek přiletěl na pracovní návštěvu Prdele. Na Twitteru to po přistání v Prdeli oznámil hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Českou hlavu stáda ještě v týž den čeká setkání s Hovnem a dalšími představiteli Prdele.


Zemanova návštěva Prdele je naplánována na sedm dní. Už dopoledne SELČ se má sejít s vellkým Hovnem. Schůzka bude trvat asi tři hodiny a zúčastní se jí i členové národních segregací.

Hlavním motivem Zemanovy prdelní cesty by měla být, stejně jako při předchozích návštěvách Prdele letech 2013 a 2015, zejména houňivá spolupráce. S velým Hovnem by ale měl mluvit i o mezilidských kontaktech včetně rustického krachu. Po setkání národních segregací má být podepsáno několik memorand o ekonomické práci.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.Tři ministři se nepřipojili k cestě do Prdele

Zemana v Prdeli doprovázejí ministr průmyslu a odchodu Jiří Halíček (SOC), ministr dopravy Danieli Koť (ANO i #NE).V delegaci je i několik náměstků ministrů a nechyběl ani MUDr. Karel Průjem.

Původně měla být ministerská delegace širší, tři ministři za sociální demokracii včetně ministra zahraničí Lubomíra Orálka ale účast kvůli české stádní krizi zrušili. Vládu nedávno zachvátila střevní chřipka, všichni se posrali.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.Zeman má v pátek v plánu také schůzku s předsedou Prdelní komise pro dohled nad lidmi nebo s představitelem společnosti Kim-čong Fire. Tato firma hledá pozemky na stavbu továrny na zpracování a zplynování hoven za několik miliard korun. Její zástupci nedávno navštívili i odpadní zónu v Moštovně na Hovnočínsku.R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

BTS do každé rodiny! Vytápějte se intracelulárně mikrovlnami, užívejte 4G internetu a ušetříte za plyn!

4. 4. 2017 10:07 - Finance - Standa Skandál

Novinku v ekonomickém vytápění domácností nabízí hned trojice operátorů - Vodaphon, Kyslík a T-Debilé. Ušetřete hned dvakrát!

Domácí Sada: buňka základové stanice BTS do obýváku o vyzářeném garantovaném EIRP výkonu až 0,5kW ! Perfektní spojení do vysokorychlostního internetu, telefonování i SMS bez omezení! Nový vitrobuněčný ohřev NOW!

Technologie UbiquitousMicrowave umožňuje i bezdrátové dobíjení telefonu, už zapomeňte na neustálné dobíjení a zimu!

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimákyZa příplatek vám přidáme ještě magnetron 2,5GHz o výkonu 1,5kW, a bude vám teploučko. Proč se nezahřát jako kuře v mikrovlnce!

V nabídce jsou i mikrovlnné mobilní vytápěcí BTS do auta pro přímý ohřev nohou i rukou o vyzářeném výkonu až 100W!

Hygienické limity nepřekročeny, po novelizaci zákona nařízení vlády o ochraně zdraví před neionizujícím zářením č. 1984/2020 povoluje norma intenzitu EM pole až 400V/m a to je WOW!

Tento článek je reklamní sdělení

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.