HRBATŮV KOSTELEC

Hvězdná Hnědá Eurovize roku 2015 je za dveřmi a Česko se vrací na pódia!

20. 5. 2015 22:18 - Kultura - Standa Skandál

Eurovize roku 2015 klepe na dveře a Hrbatův Kostelec vám jako první představuje celebrity, které se utkají o přízeň diváků !

V tomto roce se můžete těšit na samotné zázraky medicíny a plastické chirurgie.

Eurovize 2015!

Vystoupí Karel Wurst Gottová-Dyková - spoludržitel všech Slavíků, Bartošová-Yetti RELOADED jež vstala nedávno z mrtvých a nedávno změnila image, a nový Stanislav Bartošová-Goss, která změnila profesi a z Vyšehradu vstanouc z popela přišla přímo na pódia hudebních Hvězd! O zlato bude soupeřit i Conchita BrathWurst!

Dle slov pořadatele, je soutež Hnědá Eurovize 2015 založená hlavně na principech kvantové postmoderny, která zrecykluje uplně všechno.R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

fejsbůk

13. 5. 2015 14:23 - Kultura - Standa Skandál

Jasmín Hovínko sepsal novou báseň fejsbůk - Óda na radost i strast sociálních sítí co lapily kde koho.

Ksychtokniho Ksychtokniho,
není každé slovo, každé hovno
přec sobě si rovno!

Ty jsi držky pán
do HTML vytesán!

Přinášíš nám zvěstování
jak je nutné naše psaní,
toto ranní - sraní!

Sdílet,
společně šílet
Probůh jen, probůh jen nemyslet!

Do hajzlu jdu se vyzvracet,
nehodlám se tam navracet!

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Magazín Hrbatova Kostelece dostal cenu PEN-is klubu

6. 5. 2015 16:58 - Kultura - Standa Skandál

Československý magazín Hrbatova Kostelce, jehož pražsko-brněnská redakce se stala v únoru terčem útoku IS na serverovnu, obdržel v noci na středu cenu Mezinárodního PEN-is klubu za odvahu v boji za slobodu slova, za tvorbu žvástů, náboženských, politických, obchodních, sexistitických a jíných narážek.O udělení ceny PEN-is informovala jako první agentura Revters. „Okopávání a jebání kde koho je základní hodnotu PEN-is klubu“,  uvedl předseda organizace Andrew Capr. Ocenění podle něj náleží současné redakci za to, že se nenechala násilím v serverovně zastrašit.
 
Při teroristickém útoku na serverovnu časopisu Hrbatův Kostelec zahynulo letos v únoru 5 štenic, dva pavouci a jeden se zadusil výkaly a močí z defekujícího a močícího administrátora, který zůstal při útoku zavřený bez možnosti si dojít na toaletu.

Kontroverzní noční(kové) udělení ceny PEN-is klubu vyvolalo u novinářů a spisovatelů reakce. Někteří se z toho doslova (citujeme) „posrali“. Magazín prý není doslova po chuti.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky
R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Božský řád: jak jsem zliskal kočku že půl hodiny seděla jak opařená

4. 5. 2015 19:49 - Kultura - Standa Skandál

Máme rádi svoje mazlíčky, svoje ňunánky, máme rádi totiž už jen sebe! Znetvořeni svou sobeckostí.

A tak přichází z mnoha lidí Řád, který věci dá opět do pucu.

Pořizujeme si kočičky a pejsky, abysme naplnili svou prázdnotu a neschopnost obejmout a pohladit člověka. Jsme mrzáci a mrzáci v tom nechtěj bejt sami - a tak mrzáci kastrujou svoje kočičky a dělají z nich další mrzáky. A tihle kočičí mrzáci pak jedou dál: jsou stejní jako my, jsou to mrzáci. Dostávají třikrát denně nažrat, kuřecí prsíčka, mlíčko, chováme je jak v bavlnce - šak je milujeme! Ale co vlastně milujeme?

Máme rádi svoje mazlíčky, svoje ňunánky, máme rádi totiž už jen sebe!

Sami uvrháme chudáky slepice do klecí, kde to fakt není k životu, tyranizujeme kolem sebe celý svět - a říkáme tomu Kultura a jetště to vyvážíme ve velkým pod vlajkou Demokracie. Chce se mi z nás zvracet. Ten pohled do zrcadla je k zblití, je to pohled do žumpy.

A tak když mi kočička - „doslova baronka“ donesla sýkorku, která si křídla může ulítat pro svoje mladý, tak sem jí seřezal jak psa. Do němoty. Jen kňučela a nedovolila si na mě zavrčet. A stejnou kočku bych nikdy neseřezal, a spíš jí pomohl, když bych jí našel zbídačenou na ulici.

A toto je láska. Láska, která trestá přežranost, zabíjení pro zábavu a pozvedá ty, co trpí. Kočičce-baronce jsem dal ukázku toho, co to znamená se dostat do stavu, kdy si není jistá životem a okusla pocit co to znamená zažít posledních 5 minut svýho života.

Sýkorka se z toho snad vzpamatovala, sice se strachy posrala, ale nakonec uletěla. Nicméně nohu měla asi zlomenou, takže asi pojde, ale aspoň se bude moct rozloučit s „partnerem“ s kterou chtěli vychovat mladé.

A kdo na mě bude chtít psát udání na tejrání zvířat - vyserte si voko! Stejnak sem si to vymyslel a nikdo mi to nedokáže!

Morální Prase si z kočky udělá rovnou vrtulník

Morální Prase je tadyR.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.