HRBATŮV KOSTELEC

Wikileaks: Europol a FSB vyprovokovala konflikt na Ukrajině

1. 3. 2014 18:34 - Čechistan - Standa Skandál

Wikileaks zveřejnjili tajnou zprávku CIA ohledně činnosti agentů ruské FSB, kteří vyprovokovali konflikt na Ukrajině a pomohli svrhnout režim.

Placení provokatéři FSB, kteří vyprovokovali konflikt na Ukrajině nakonec dokázali svrhnout režim Janukoviče a  Kreml si tak zajistil kolaps vlády a obsadil území. Z tajných depeší vyplývá, že s Janukovičem už nebyla rozumná řeč a začal dělat Rusku problémy a to nejen na tranzitním plynovodu. Prezident Putin se o něm dokonce vyslovil jako o nenažraném praseti, který už neví co by.

Ze zprávy také vyplývá, že šlo o spolupráci s FSB a Europolu. Michail Chodorkowski nabádá Ukrajince k válce a mezitím si mne ruce, že zase obsadí ropný průmysl potom co na Ukrajině poteče krev.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!
Europolu

Protesty v Kyjevě definitivně ukončil výbuch atomové bomby

19. 2. 2014 15:28 - Čechistan - Standa Skandál

Živě: Ruská rozvědka FSB i americká CIA dnes potvrdila rozkaz Kremlu ukončit násilnosti v Majdanu odpálením balistické rakety s jadernou náloží se sílou 5MT ekvivalentu TNT nad Kyjevem.

Janukovyč i Mitalij Kličko tímto aktem již oba dokličkovali. Z Kyjeva zbyly jen trosky předměstí. Ruskému prezidentovi Putinovi již takříkajíc došly nervy a postavil se k celé situaci doslova čelem, šlo prý o převrat. Kreml neváhá použít další střely ke stabilizaci situace na Ukrajině.

V celé oblasdi vyhásila NRC, ROSATOM i Komise pro Atomovou energii EU radioaktivní zónou I s zakázanáným přístupem.

Smuteční mši za 2,8 milionu Kyjevanů odslouží papež František v kostele Sv. Pavla Obětí atomu v rámci Smlouvy o dodávkách Duchovních služeb pro NATO a Ruské armádě z roku 2001.

R.E.K.L.A.M.A

Rychlík z člověka udělá kaši během zlomku vteřiny, říká studie ČD

16. 2. 2014 18:16 - Čechistan - Standa Skandál

Srážka člověka s rychlíkem končívá velmi rychle. Dle studie, kterou nechalo SŽDC vypracovat pro ČD člověk po střetu s rychlíkem přechází do kašovitého stavu během 21,45ms.

Rychlíky Českých Drah mají nemilé prvenství ve střetu s lidmi, které už minulý rok překročilo množství střetů s vysokou. Stejná změna stavu potkala i paní Malou z Brna, která na Masarykově nádraží 3. února v 12.47 přešla do tekuté fáze a ocitla se rázem v celém prostoru nádraží, jíž následoval rychlík Praha-Kolín, kterému slehaly brzdy. Rychlík zastavil až na Náměstí Republiky a tak se stal prvním rychlíkem s plně integrovanou dopravou PID/CD Praha-Kolín-Metro B.

České dráhy po tomto incidentu chtějí zapracovat na lepším dnes již slehávajícím integrovaném bezpečnostním systému, jehož náklady se vyšplhají dle studie o proveditelnosti integrovaného systému 5. generace až na 1,15 miliardy korun. Zároveň nynější ražená část rychlíkem Masarykovo nádraží-Náměstí republiky bude využita v roce 2020 k rozšíření nádraží Masarykovo Nádraží.

Sdružení ochránců asfaltu a řidičů podalo na SŽDC žalobu pro podezření z úplatkářství, protože má pádné odposlechy o studii za 57,3 milionu Kč.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

{{ forum drahy }}

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Praha opět vypomáhá Kremlu s ZOH Soče 2014

8. 2. 2014 15:50 - Čechistan - Standa Skandál

V pátek začly první postsovětské ZOH 2014 Soče, ale Rusko zase organizačně nezvládlo stavební práce. Praha v čele s Milošem Zemanem a Václavem Klausem nabídla pomoc Kremlu. Naše hbitá dvojka z prognosťáku si takovou příležitost přátelení nenechá ujít.

Zbíječky a míchačky v Soči jsou slyšet už 50km od města, ale sportovci je dokonce využívají k tréninku a vypomáhají se stavebními pracemi. V Soči se používá výhradně osvědčená technologie DODO®. Češka Jarmila Ledová Malá (mistrině v ultrabruslení) se hbitě ujmula vrtačky a staví si se spolubydlící sádlokartonovou přepážku od bulharských soupeřek. Prý jsou extrémně hlučné, protože dostavují koupelnu a toaletu, kde zapoměli v železobetonovém stropě na odpadní roury. Ledová-Malá je prý na DODO® zvyklá. Éra socialismu, ale i IKEA (vyrábí DODO®) jí vytrénovala.Zeman nabídnul Kremlu nabídku, jež se neodmítá a tak v Praze na Letné vyrostlo detašované sportoviště, kde budou sportovci z celého východního bloku trénovat.  Z Letné je zavedena autobusová linka XSOCE, která dopraví sportovce na Letište Václava Havla, odkud vládní spoje zajistí lety přímo Praha-Soče.

Disident Václav Havel tak přecijenom pomůže ruskému bratru i když většina pražanů kroutí hlavou proč tu na jaře vyrábíme led za 580 mil Kč. Primátor hl.m. Prahy Svoboda razantně odmítá pochybení ze strany magistrátu. Z kuloárů PSP ČR se proslýchá, že třetinu nákladů za olympijský park Soče 2014 na Letné zaplatil Atomstroyexport skrz ROSATOM, který se uchází o dostavbu Temelína. Jevgeňij Primakov (CEO Atomstroyexport) se odmítá k věci vyjadřovat, ale zároveň připouští, že se vedení snaží podpořit důvěru české veřejnosti v ruské technologie.


V olympyjském parku na Letné David Černý opět vztyčil svůj prostředníček, aby snad ukázal svou národní hrdost. Na zledovanělých plochách se  zvolna vrší svíčky snad na památku Václava Havla a kluziště pod plameny svíček pozvolna taje, tak jako naše vztahy se Sovětským svazem.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

{{ forum olympijský }}

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!