HRBATŮV KOSTELEC

Zemřel Miloš Zeman (definitivně)

20. 8. 2018 13:05 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Lze-li hovořit o úmrtí ve smyslu kaše, pak nás dnes v odpoledních hodinách opustil Miloš Zeman.

Jaký byl v posledních okamžicích?

„Chtělo to více soli,“ shodují se občané. Ne na všechny se také dostalo. Svědčí o tom fronty před hradními rámy, které neberou konce. Občané netrpělivě tlučou lžícemi o misky a vyčkávají další příděl kaše. Zdá se, že Zeman došel.

„Nemůžu ho najít,“ krčí rameny prezidentský mluvčí Ovčáček. Lidé po něm házejí shnilá vejce a nevěří tomu. Ještě včera prý tvrdil, že je Zemana dost pro všechny.

„Byl jsem za panem prezidentem v Lánech,“ pokračuje Ovčáček. "Viděl jsem ho v dobré kondici. Byl zrovna po alkoholové inkontinenci a celý bublal a tekl. Musela selhat logistika," spekuluje.

Ředitel firmy Vitana se skrze média ohradil, že žádná logistika neselhala. "Prostě došly zdroje. Víte, z hovna ještě polívku uvaříte, ale z vody neuvaříte ani hovno."

Ovčáček lidem slíbil, že pokud se Zeman neobjeví, nechá navrtat druhé hradní nádvoří, odkud by měla ze země vytrysknout nová kaše. „Bude jí dost pro celý národ,“ slibuje Ovčáček.

Ať žije nová kaše! skandují občané a tlučou lžícemi o misky.

Vrtací souprava je na cestě. Ovčáček mává lidem z druhého patra. Dostatečně daleko, aby to tentokrát schytal vejcem.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Janoušek po odoperování mozku náhle zemřel

15. 8. 2018 11:24 - Zemřeli - Standa Skandál

Lobbysta Roman Janoušek náhle zemřel poté co prodělal poslední a definitivní zákrok na hlavně.

Lékaři u Romana Janouška zjistili, že jeho mozek je jeden celý hematom a ten vyňali. Po extraci defakto napůl zhnilé krevní sraženiny vypňující 95% Janouškovy lebky přestal Janoušek jevit známky života. Pitva ukázala, že srdce se u něj taky nenašlo, a pokud něco na místě srdce bylo, tak jakási zakrnělá brambora. Páteř byla také křivá, že jsme se nad takovou skoliózou s kolegy hodně zasmáli, konstatoval ošetřující patolog MUDr. Pafko.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Mši za lobbysty padlých odslouží tradičně kardinál eDuka in-memoriam.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.
R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Napůl zemřel Miloš Zeman

23. 1. 2018 23:36 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Po napůl krátké a napůl těžké nemoci napůl zemřel před půlnocí ve věku nedožitých 205,5 let napůl milovaný Miloš Zeman.

Miloš Zeman se téměř z poloviny zasloužil o vybudování napůl-kapitalismu v naší napůl-demokratické republice.

Kvůli tomu, že si však nezaplatil kurz Boží univerzity Dominika Duky, nedostal se do nebe a stává se napůl mrtvým - zombie. Podle závěrů Prognostického ústavu tak bude nežít tak dlouho, dokud ho nevysvobodí princ na napůl blbém koni.

Cesta k přestavbě Hradu na ubytovnu pro bezdomovce je nyní otevřena.

Čest jeho památce a prapor na půl žerdi!

R.E.K.L.A.M.A

Etat c'est moi. Prohlásil ministr financí Babiš 3D a zemřel.

22. 1. 2018 09:00 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Tragicky dnes zemřel při nadstranickém projevu u poblévky ze žaludů Andrej Babiš 3D, bývalý ministr financí. Prý těsně před smrtí prohlásil známou větu francouzského krále Ludvíka XIV: Etat, c'est moi. (Stát jsem já, pozn.red.

Etat c'est moi. Poslední slova Ryze Českého Trojjediného Spasitele ze zahraničí za kterým stála i všem halucinacím věřící Alžběta Šorfová Nerozumná.

Babiš neboli Babišconi dlouho trpěl  od založení Hnutí ANO spasitelským bludem, tedy vážnou duševní chorobou. Stejně jako Klause Zemana a Ransdorfa i Babiše navštěvoval po večerech Ježíš Kristus 2.0, který ale Babišovi našeptával příběhy o jeho velkoleposti a že se musí stát Vyvoleným a Trojjediným Spasitelem Čechistanu.

Ježíš Kristus doslova prý říkával: "Ten Bordelistan Česká Republika prolezlý korupcí je na Tobě, Andreji! Ty jsi jediný svrchovaný a dávám ti právo na zavedení pořádků na staletí !".

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!Babišconi poslední měsíce žil velkolepou vizí: "Strana jsem já!", často říkával na stranických sjezdech a snil o tom stát se šedou eminecí řídící stát za oponou. Spolustraníci si začli šuškat, že už mu to začíná lézt na mozek, ale nevšiml si toho.

"Ideálně bych chtěl zase dělat vicepremiéra. Ovšem v takovém zřízení, kde by premiér reprezentoval navenek, a já by mohl dělat skutečná rozhodnutí a řídit ministry. „To by bylo dokonalé,“ zasníl se na konci rozhovoru Babišconi."   

Smuteční mši za pseudodiktátory padlých odslouží tradičně kardinál eDuka, který zároveň přebírá Anofert.

Čest jeho památce a trenky na půl žerdi!

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.
R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.