HRBATŮV KOSTELEC

Herci a režiséři umírají vražedným tempem

14. 3. 2014 11:47 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Až dva umělci za dva dny, takové je tempo umírání herců a režisérů v prvním čtvrtletí 2014. Zeptali jsme se věštce Všudypřítomné, zda je série úmrtí u konce, či zda můžeme očekávat ještě rychlejší tempo. 

 „V poslední době si připadám jako sériový vrah, jenže s osudem nic nenadělám,“ odpovídá Všudypřítomná, "přesto to nejhorší již máme za sebou." Po krátké pauze v únoru, však ve dvou předešlých dnech zemřela režisérka Věra Chytilová a herec Otakar Brousek.

Jaká další úmrtí očekává věštec Všudypřítomná do konce kvartálu? "Další úmrtí připadají na Jiřinu Bohdalovou, pokud tedy Mars s Plutem převáží nad vlivem Saturnu, a Karla Schwarzenbega, který s jistotou síly Venuše první sérii zakončí. Další velcí herci ani režiséři už u nás nejsou."

anketa: Kdo zemře na konci druhé série?

"Samozřejmě zase taková tragédie to není. V další sérii se dočkáme úmrtí především komediálních herců, jmenovitě Jiřího Lábuse, Jiřího Dvořáka, ale opustí nás též Pavel Landovský a Květa Fialová."

AHA: Kdo zemře v Ordinaci?

Zda-li se předpovědi Všudypřítomné vyplní, nechme se překvapit. V soutěži TV Nova „Sázky na nesnáze“, však díky ní Karel Bláha vysoutěžil téměř padesát milionů.

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Wikileaks: Europol a FSB vyprovokovala konflikt na Ukrajině

1. 3. 2014 18:34 - Čechistan - Standa Skandál

Wikileaks zveřejnjili tajnou zprávku CIA ohledně činnosti agentů ruské FSB, kteří vyprovokovali konflikt na Ukrajině a pomohli svrhnout režim.

Placení provokatéři FSB, kteří vyprovokovali konflikt na Ukrajině nakonec dokázali svrhnout režim Janukoviče a  Kreml si tak zajistil kolaps vlády a obsadil území. Z tajných depeší vyplývá, že s Janukovičem už nebyla rozumná řeč a začal dělat Rusku problémy a to nejen na tranzitním plynovodu. Prezident Putin se o něm dokonce vyslovil jako o nenažraném praseti, který už neví co by.

Ze zprávy také vyplývá, že šlo o spolupráci s FSB a Europolu. Michail Chodorkowski nabádá Ukrajince k válce a mezitím si mne ruce, že zase obsadí ropný průmysl potom co na Ukrajině poteče krev.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!
Europolu
R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Protesty v Kyjevě definitivně ukončil výbuch atomové bomby

19. 2. 2014 15:28 - Čechistan - Standa Skandál

Živě: Ruská rozvědka FSB i americká CIA dnes potvrdila rozkaz Kremlu ukončit násilnosti v Majdanu odpálením balistické rakety s jadernou náloží se sílou 5MT ekvivalentu TNT nad Kyjevem.

Janukovyč i Mitalij Kličko tímto aktem již oba dokličkovali. Z Kyjeva zbyly jen trosky předměstí. Ruskému prezidentovi Putinovi již takříkajíc došly nervy a postavil se k celé situaci doslova čelem, šlo prý o převrat. Kreml neváhá použít další střely ke stabilizaci situace na Ukrajině.

V celé oblasdi vyhásila NRC, ROSATOM i Komise pro Atomovou energii EU radioaktivní zónou I s zakázanáným přístupem.

Smuteční mši za 2,8 milionu Kyjevanů odslouží papež František v kostele Sv. Pavla Obětí atomu v rámci Smlouvy o dodávkách Duchovních služeb pro NATO a Ruské armádě z roku 2001.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.
R.E.K.L.A.M.A

Rychlík z člověka udělá kaši během zlomku vteřiny, říká studie ČD

16. 2. 2014 18:16 - Čechistan - Standa Skandál

Srážka člověka s rychlíkem končívá velmi rychle. Dle studie, kterou nechalo SŽDC vypracovat pro ČD člověk po střetu s rychlíkem přechází do kašovitého stavu během 21,45ms.

Rychlíky Českých Drah mají nemilé prvenství ve střetu s lidmi, které už minulý rok překročilo množství střetů s vysokou. Stejná změna stavu potkala i paní Malou z Brna, která na Masarykově nádraží 3. února v 12.47 přešla do tekuté fáze a ocitla se rázem v celém prostoru nádraží, jíž následoval rychlík Praha-Kolín, kterému slehaly brzdy. Rychlík zastavil až na Náměstí Republiky a tak se stal prvním rychlíkem s plně integrovanou dopravou PID/CD Praha-Kolín-Metro B.

České dráhy po tomto incidentu chtějí zapracovat na lepším dnes již slehávajícím integrovaném bezpečnostním systému, jehož náklady se vyšplhají dle studie o proveditelnosti integrovaného systému 5. generace až na 1,15 miliardy korun. Zároveň nynější ražená část rychlíkem Masarykovo nádraží-Náměstí republiky bude využita v roce 2020 k rozšíření nádraží Masarykovo Nádraží.

Sdružení ochránců asfaltu a řidičů podalo na SŽDC žalobu pro podezření z úplatkářství, protože má pádné odposlechy o studii za 57,3 milionu Kč.

{{ forum drahy }}

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!