HRBATŮV KOSTELEC

Na Automatické univerzitě v Brně vymysleli byznys jako Brno

9. 4. 2018 02:07 - Finance - Alexandr Kosodřev

„Možná ještě větší, spíš jako Praha,“ žertuje doc. Vrána. Ten stojí za novým projektem.

O co jde?

Vrána říká: "Náš koncept se jmenuje Pomalu v prdeli býti a v součinnosti s principem Automatického rozesírání tvoří molotovův koktejl emocí, které prodávají."

Dobrá ale v čem konkrétně ten váš byznys spočívá?

„Věc je triviální,“ vysvětluje Vrána. "Vlastně je to úplná banalita. Představ si USB myš. A teď si ji tam strč až po kabel. No a my tě přitom budeme natáčet. Z youtube nám poplynou peníze, z nichž polovinu reinvestujeme zase do dalších lidí s myšma, a tak dál a tak dál. Je to teď TOP 1 kanál. Chápeš?"

Vysvětluje to ty zástupy lidí, držící se z nějakého neznámého důvodu za prdel?

 Jistě.

V řetězci Xindl začli prodávat omáčku z Miloše Zemana a české fekální

18. 3. 2018 15:02 - Finance - Standa Skandál

PRAHA - V pražských maloobchodních řetězcích se poprvé objevila nabídka zbrusu nové povolební omáčky z ostatků Miloše Zemana, se kterou přišel Unilever. Lékaři ale varují před její konzumací.


"Vpodstatě je to naředěná masokostní moučka ze Zemana. Teda, vlastně,... ono... maso na něm bylo pramálo, takže spíš rosol a sádlo, ale to češi milují, stejně jako Vepřokledlozelo", vysvětluje složení omáčky Miloš Zeman manažer výroby Ing. Karel Průjem největšího českého zpracovatele oleje a zdechlin Unilever.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.Unilever uvažuje, že do budoucna postupně semele do omáček všechny konzervovativní politky, aby se jich jejich voliči mohli doslova přežrat.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%."Tyhle politici v konzervách půjdou na dračku. Už meleme Babiše. Češi tyhle blivajzy prostě milujou! Z nehtů a kůže budou stínítka a mýdlo", směje se Průjem.

aktualizace:

Omáčka z Miloše Zemana a omáčka Andreje Babiše byla prohlášena Evropskou Komisí za Českou Tradiční pochoutku.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Zaměstnanci Agrofertu podali hromadné výpovědi, z Babiše se stal ze dne na den žebrák.

21. 12. 2017 10:30 - Finance - Standa Skandál

Ve všech konglomerátech Agrofertu došlo na Slunovrat k revoluci. Všichni zaměstnanci všech dceřiných firem Agrofertu podali výpověď.

Z bývalého premiéra a miliardáře Andreje Babiše se stal ze dne na den žebrák. "Je to tak jednoduché!", tvrdí zaměstnanci, kteří si uvědomili, že skutečnou hodnotou jsou oni sami a přestalo je bavit se nechat zdírat z kůže.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.Jelikož češi nemají kupní sílu na odkup Babišových závodů, jejich cena propadla na desetinovou hodnotu.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Agrofert přestal splácet úvěry od bank, není schopný čerpat dotace a celé impérium se hroutí. Experti očekávájí vyhlášení bankrotu do dvou měsíců.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!