HRBATŮV KOSTELEC

Das Kulturprogamm - Klein Dreckig Videostop !

8. 12. 2015 22:01 - Kultura - Standa Skandál

Das neue Sportdisziplin (Sport club Smradoprdky) - Eis Eimer Milch Herausforderung (ice bucket milk challenge) - Wie man ein Pferd melken (jak podojit koně)

Sraní ve skoku dalekém

R.E.K.L.A.M.A

ice bucket milk challenge

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.
R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Šok! V reality show Zlatá mládež si Renato nabrnkul gumáka!

19. 11. 2015 10:03 - Kultura - Standa Skandál

Úspěšný herec (hérečka pozn.Red.) si našel v nové reality show Zlatá mládež nového přítele! Je jím zemědělec, traktorista a častý návštěvník Folsom street show, zkušený gumák-domin Tom!

Tomík, jak mu Renato familierně přezdívá je také přeborník v bascatballu a české hňácané. Rád také chodí v lodičkách mezi krví a výkaly... Nový seriál ČT bude síla!

R.E.K.L.A.M.ARenato se nechal slyšet, že to má rád tvrdě a s disciplinou!

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.Bude to pecka! Česká televize pouští na obrazovky sex-pseudoreality 3D show Zlatá mládež, která tady ještě nebyla. Pět rozmazlených mladých sexuálních zvrhlíků pošle na místa, která milují. Půjde o tvrdou práci, drsné podmínky v hnoji a hlavně o zátěž jejich psychiky, která se bude muset vypořádat se situacemi jaké běžně nezažijí!

Seriál bude také vysírán v pocitových kinech PostReality 3D-Xmax! Zažijte neopakovatelnou vůni hnoje a hoven na vlastní nos!

 

 

 

DISCLOSURE: Renato není v katergorii zemřeli, jelikož ještě na hnojíčku mediálních sraček udělá svůj iluminující bobeček.R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Na Šumpersku otevřelo unikátní dětské muzeum

10. 11. 2015 15:46 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Čtyřicet pět dětí či jejich částí je vystavováno ve vitrinách nového šumperského muzea. Exponáty muzeu zapůjčily jak rodiče, tak tři pěstounské rodiny.

"Ústřední expozici tvoří interaktivní výstava dětí do 10 let. Ty u nás najdete v různých oblečcích a pozicích," vysvětluje kurátorka oddělení šumperského muzea, Mgr. Beata Drobná. "Interaktivní znamená, že všechny exponáty si můžete osahat. Zažijte, jaké je to být pediatrem nebo učitelkou v mateřské školce!"

„A konečně nabízíme také interaktivní hru na norskou sociální pracovnici,“ uzavírá kurátorka.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Filmová recenze: Krteček 3D

24. 10. 2015 14:14 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Kdo by neznal krtečka od Zdeňka Milera. Od roku 1957, kdy tato postavička vznikla, ovlivnila nejednu generaci. Nyní se krteček dočkal celovečerní 3D verze v čínské produkci. Jaký na nás udělal dojem?


Ačkoli je film 3D, postavička krtečka je provedena v tzv. flat designu. „Díky tomu se lépe hodí do propagačních materiálů našich partnerů, například firmy Microsoft, jež sází právě na flat design svých telefonů,“ upřesňuje Adam Bartoš, který se v Pekingu podílel na faceliftingu postavičky.

Přestože byla autorská práva na krtečka prodána do Číny, krtek alespoň částečně zůstává v českých rukou. Bartoš upřesňuje: "Náš tým tvořili ze šesti sedmin číňané, zbytek já, Xindl X. a Daniel Landa. Odvezli nás do Pekingu, kde jsme se deset měsíců museli naplno věnovat natáčení. Byla to pro nás velká škola."

Krtka namluvil právě Daniel Landa, alias Žito 44, který své mediální kejkle dotáhl až do Číny. "Musel jsem namísto Ach jo říkat třeba Aaaah ja! a české Au nahradit anglickým Ouch!" směje se Žito. "Občas mě dokonce kopli do koulí, aby to vyznělo autentičtěji. Písničku Nic než národ! jsem musel přizpůsobit většinovému publiku."

„Film je také více genderově neutrální,“ pokračuje Bartoš. "Některým konzumentům vadila černá barva krtečka, a proto jsme přistoupili k jejímu zesvětlení s nádechem dozelena. V průzkumu se ukázalo, že se nyní děti krtečka méně děsí, ačkoliv to vypadá jako když trpí mykózami srsti. Dále jsme krtečkovi a jiným zvířátkům dokreslili pohlavní orgány, aby jejich absence nebyla některými dětmi vnímána jako traumatizující a neměli pocit kastrátů."

K celovečernímu Krtečkovi 3D natočila produkční firma MaoVision i několik zbrusu nových večerníčkových dílů. Kritici se však shodují, že na věrohodnosti jim ubírá přehnaný product placement. Například v dílu Krtek a nová Škoda Superb ukazuje krtek až příliš často tablet od Samsungu.

Celkově lze ale říci, že se tvůrcům podařilo přiblížit krtečka současnému divákovi. Rozvláčnost nahradila akce, tradiční hudební podkres dunivý sound a nechybějí ani scény násilí a sexu, „alespoň v náznacích, s myší,“ podotýká Landa.

S krtkem se můžete setkat na Facebooku a od 21. 11. také v řetězcích Xindl, kde bude probíhat Týden s krtečkem. Čekají na vás soutěže a hry o hodnotné ceny. To vše s Xindlem X. jedině v Xindlu!

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.