HRBATŮV KOSTELEC

Šok! V reality show Zlatá mládež si Renato nabrnkul gumáka!

19. 11. 2015 10:03 - Kultura - Standa Skandál

Úspěšný herec (hérečka pozn.Red.) si našel v nové reality show Zlatá mládež nového přítele! Je jím zemědělec, traktorista a častý návštěvník Folsom street show, zkušený gumák-domin Tom!

Tomík, jak mu Renato familierně přezdívá je také přeborník v bascatballu a české hňácané. Rád také chodí v lodičkách mezi krví a výkaly... Nový seriál ČT bude síla!

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.Renato se nechal slyšet, že to má rád tvrdě a s disciplinou!

R.E.K.L.A.M.ABude to pecka! Česká televize pouští na obrazovky sex-pseudoreality 3D show Zlatá mládež, která tady ještě nebyla. Pět rozmazlených mladých sexuálních zvrhlíků pošle na místa, která milují. Půjde o tvrdou práci, drsné podmínky v hnoji a hlavně o zátěž jejich psychiky, která se bude muset vypořádat se situacemi jaké běžně nezažijí!

Seriál bude také vysírán v pocitových kinech PostReality 3D-Xmax! Zažijte neopakovatelnou vůni hnoje a hoven na vlastní nos!

 

 

 

DISCLOSURE: Renato není v katergorii zemřeli, jelikož ještě na hnojíčku mediálních sraček udělá svůj iluminující bobeček.R.E.K.L.A.M.A

Na Šumpersku otevřelo unikátní dětské muzeum

10. 11. 2015 15:46 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Čtyřicet pět dětí či jejich částí je vystavováno ve vitrinách nového šumperského muzea. Exponáty muzeu zapůjčily jak rodiče, tak tři pěstounské rodiny.

"Ústřední expozici tvoří interaktivní výstava dětí do 10 let. Ty u nás najdete v různých oblečcích a pozicích," vysvětluje kurátorka oddělení šumperského muzea, Mgr. Beata Drobná. "Interaktivní znamená, že všechny exponáty si můžete osahat. Zažijte, jaké je to být pediatrem nebo učitelkou v mateřské školce!"

„A konečně nabízíme také interaktivní hru na norskou sociální pracovnici,“ uzavírá kurátorka.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Filmová recenze: Krteček 3D

24. 10. 2015 14:14 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Kdo by neznal krtečka od Zdeňka Milera. Od roku 1957, kdy tato postavička vznikla, ovlivnila nejednu generaci. Nyní se krteček dočkal celovečerní 3D verze v čínské produkci. Jaký na nás udělal dojem?


Ačkoli je film 3D, postavička krtečka je provedena v tzv. flat designu. „Díky tomu se lépe hodí do propagačních materiálů našich partnerů, například firmy Microsoft, jež sází právě na flat design svých telefonů,“ upřesňuje Adam Bartoš, který se v Pekingu podílel na faceliftingu postavičky.

Přestože byla autorská práva na krtečka prodána do Číny, krtek alespoň částečně zůstává v českých rukou. Bartoš upřesňuje: "Náš tým tvořili ze šesti sedmin číňané, zbytek já, Xindl X. a Daniel Landa. Odvezli nás do Pekingu, kde jsme se deset měsíců museli naplno věnovat natáčení. Byla to pro nás velká škola."

Krtka namluvil právě Daniel Landa, alias Žito 44, který své mediální kejkle dotáhl až do Číny. "Musel jsem namísto Ach jo říkat třeba Aaaah ja! a české Au nahradit anglickým Ouch!" směje se Žito. "Občas mě dokonce kopli do koulí, aby to vyznělo autentičtěji. Písničku Nic než národ! jsem musel přizpůsobit většinovému publiku."

„Film je také více genderově neutrální,“ pokračuje Bartoš. "Některým konzumentům vadila černá barva krtečka, a proto jsme přistoupili k jejímu zesvětlení s nádechem dozelena. V průzkumu se ukázalo, že se nyní děti krtečka méně děsí, ačkoliv to vypadá jako když trpí mykózami srsti. Dále jsme krtečkovi a jiným zvířátkům dokreslili pohlavní orgány, aby jejich absence nebyla některými dětmi vnímána jako traumatizující a neměli pocit kastrátů."

K celovečernímu Krtečkovi 3D natočila produkční firma MaoVision i několik zbrusu nových večerníčkových dílů. Kritici se však shodují, že na věrohodnosti jim ubírá přehnaný product placement. Například v dílu Krtek a nová Škoda Superb ukazuje krtek až příliš často tablet od Samsungu.

Celkově lze ale říci, že se tvůrcům podařilo přiblížit krtečka současnému divákovi. Rozvláčnost nahradila akce, tradiční hudební podkres dunivý sound a nechybějí ani scény násilí a sexu, „alespoň v náznacích, s myší,“ podotýká Landa.

S krtkem se můžete setkat na Facebooku a od 21. 11. také v řetězcích Xindl, kde bude probíhat Týden s krtečkem. Čekají na vás soutěže a hry o hodnotné ceny. To vše s Xindlem X. jedině v Xindlu!

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!
R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Das Kulturprogramm Herr Egon Bondy II.

19. 7. 2015 08:39 - Kultura - Standa Skandál

První doposud neznámá kuchařka Egona Bondyho právě vyšla. Přinášíme vám pár opravdu vynikajících receptů pro opravdové gurmány !

Nabrat plný sáček vzduchu, třepat s ním, až se srazí jako tvaroh. zabalit do připraveného snového těsta a péct.
Navrch posypat syntetickým kmínem. Upečené zalít omáčkou z jitřních snů a podávat studené.


Destiluj prach ze strnišť, do získaného sirupu přidej letní horko. Pokapej trochou syntetického asfaltu v původní barvě, jež bude temně skořicová, vař a míchej dvacet minut (nenech spadnout var!), uvař potom starou nalakovanou lavičku, až je vláčná, a připrav na dokončení úpravy duhové máslo, jímž poléváš při podávání.

...

UniPoleva
Na dort uděláš polevu z rozvařených nezničitelných syntetických hmot (nejlépe ze supercementu) a praženého jarního sněhu, pocukruj dubnovým větrem, rozemletým.

Dort ke svátečním příležitostem
Piškotové těsto uděláš z nejjemnějšího papíru - musíš půl hodiny mísit. Z dlouhého spánku připrav růžovou esenci k plnění dortu. V druhé vrstvě pokládej duhu a ve třetí polární záři ochucenou opravdovým ledem. Polevu udělej z rozvařených syntetických oříšků kešu a ozdob to šlehačkou našlehanou z pramenité vody, což zabere asi patnáct minut. Podle chuti přicukruj letním ránem, chyceným do připraveného lapače vůní.

Čokoláda
Na čokoládu jsou nejlepší tmavé jíly, zvláště ty vláčné! V upraveném přístroji se jejich molekulové mřížky změní ve velice lahodnou čokoládu.

Do khávy

Z opravdového stromového jehličí spař odvar, přimíchej na jeden díl pět dílů Urquellu, dodej kyselinu mravenčí z mezihvězdného prostoru (získáš ji prostou meterologickou sondou vybavenou odlučovačem na kyselinu), ochuť pepřem, anýzem, kostní moučkou, vysráženými radioaktivními solemi a dostaneš tricyklicum derivátu dibenzodiazepinu a methylpiperazinylovým řetězcem v osmé poloze s chlorovou substitucí. Vychlaď a přidávej do kávy.

 

(z románu Invalidní sourozenci)

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!