HRBATŮV KOSTELEC

Katty Perry a Lady Gaga nesmí do Ruska

22. 3. 2014 08:07 - Čechistan - Standa Skandál

Rusko po odvetě diplomatických sankcí USA vrací tvrdý úder. Tentokráte zašlo skutečně daleko, když na listinu nežádoucích začly přibývat i světové americké celebrity.

Krymská krize opět eskaluje. Stejně jako USA nevpustí na své území nejznámější televizní moderátory proputinovských televizí Rossiya 1, 2, K až X i NTV, tak Rusko začlo s diplomatickými zákazy vůči USA. Na listně má být krom senátorů, hlavy CIA Gregora McCocaine, herců a hereček i velvyslankyně nad OSN Samantha Powerová-Silná, která si zase nebrala u mikrofonu servítky vůči vůdci Ruské federace.

Situace se vyostřuje natolik, že Rusko zakázalo vstup takovým osobnostem jako je Katty Perry a Lady Gaga. A proslýchá se, že na seznamu „nežádoucích“ se objevil i Elvis Presley, který ve své světelné formě oblétl už doslova celý svět. Frank Sinatra za svou levicovou poválečnou politiku dostal prominutí a do Ruska má povolení vstupovat v 5. až 7. dimenzi.  

Putin se ke kroku vyjádřil po svém. Lady Gaga svými kostýmy prý ruší klid ruských kolchozů a Katty Perry děsně řve, proto její produkce bude nasazena hlavně v sýpkách na plašení hlodavců. Putin se tak sám sebe v rozhovoru pro RIA Novosti tázal: "Kde jsou tedy naše zákazy? Za ural může přeci každý!"  

Barrack Obama (USA) navrhnul jako odvetu na ruské sankce nežádoucích umělkyni Věrku Serduchku, který několikrát v řadě vyhrála soutež Eurosong! Diplomaté OSN z USA a Evropy zvažují ještě silnější úder zákazu vývozu toaletního papíru, jelikož v Rusku je jediné továrny na papír v městech Angarsk a Novouralsk, tisíce kilometrů od Moskvy. Západ si od tohoto opatření slibujě zastavení okupace Krymu do 3 týdnů.

Věrka ale svůj optimismus neztrácí, a zpívá „všet budě charasho“!

Česká republika přitvrdí sankce proti Rusku

Tvrdé sankce proti Rusku chystá zavést Ministerstvo zahraničních věcí. „Ruskému medvědu je třeba vymezit hranice,“ říká bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, který návrh sám ve volném čase vypracoval. „Agresora nezastavíte shovívavostí, ale demonstrací síly,“ uvedl Schwarzenberg.

Jak tvrdé budou sankce? „Hodně tvrdé,“ řekl Schwarzenberg na tiskové konferenci konané u příležitosti návrhu zavedení 18.3.2014.

Podle lídra kandidátky TOP 09 do Evropského parlamentu Luďka Niedermayera by Evropská unie měla také zavést přísnější sankce, a to po vzoru České republiky. „V navrhování zavádění opatření máme evropské prvenství,“ prsí se Niedermayer. "Všichni evropští politici nám množství a tvrdost sankcí závidějí." Volala mu dokonce i Angela Merkelová, podle níž má Česká republika, v čele se Schwarzenbergem, šanci stát se evropským lídrem v zavádění evropských sankcí.

O konkrétní podobě sankcí se zatím ještě jedná. Již nyní je ale jisté, že sankce budou zavedeny neodkladně, a to nejpozději do konce listopadu 2015.

Budou velmi, velmi tvrdé.

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Herci a režiséři umírají vražedným tempem

14. 3. 2014 11:47 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Až dva umělci za dva dny, takové je tempo umírání herců a režisérů v prvním čtvrtletí 2014. Zeptali jsme se věštce Všudypřítomné, zda je série úmrtí u konce, či zda můžeme očekávat ještě rychlejší tempo. 

 „V poslední době si připadám jako sériový vrah, jenže s osudem nic nenadělám,“ odpovídá Všudypřítomná, "přesto to nejhorší již máme za sebou." Po krátké pauze v únoru, však ve dvou předešlých dnech zemřela režisérka Věra Chytilová a herec Otakar Brousek.

Jaká další úmrtí očekává věštec Všudypřítomná do konce kvartálu? "Další úmrtí připadají na Jiřinu Bohdalovou, pokud tedy Mars s Plutem převáží nad vlivem Saturnu, a Karla Schwarzenbega, který s jistotou síly Venuše první sérii zakončí. Další velcí herci ani režiséři už u nás nejsou."

anketa: Kdo zemře na konci druhé série?

"Samozřejmě zase taková tragédie to není. V další sérii se dočkáme úmrtí především komediálních herců, jmenovitě Jiřího Lábuse, Jiřího Dvořáka, ale opustí nás též Pavel Landovský a Květa Fialová."

AHA: Kdo zemře v Ordinaci?

Zda-li se předpovědi Všudypřítomné vyplní, nechme se překvapit. V soutěži TV Nova „Sázky na nesnáze“, však díky ní Karel Bláha vysoutěžil téměř padesát milionů.

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Wikileaks: Europol a FSB vyprovokovala konflikt na Ukrajině

1. 3. 2014 18:34 - Čechistan - Standa Skandál

Wikileaks zveřejnjili tajnou zprávku CIA ohledně činnosti agentů ruské FSB, kteří vyprovokovali konflikt na Ukrajině a pomohli svrhnout režim.

Placení provokatéři FSB, kteří vyprovokovali konflikt na Ukrajině nakonec dokázali svrhnout režim Janukoviče a  Kreml si tak zajistil kolaps vlády a obsadil území. Z tajných depeší vyplývá, že s Janukovičem už nebyla rozumná řeč a začal dělat Rusku problémy a to nejen na tranzitním plynovodu. Prezident Putin se o něm dokonce vyslovil jako o nenažraném praseti, který už neví co by.

Ze zprávy také vyplývá, že šlo o spolupráci s FSB a Europolu. Michail Chodorkowski nabádá Ukrajince k válce a mezitím si mne ruce, že zase obsadí ropný průmysl potom co na Ukrajině poteče krev.

R.E.K.L.A.M.A
Europolu
R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.