HRBATŮV KOSTELEC

Podnikatel Andrej Babiš se stal premiérem

30. 3. 2014 09:28 - Čechistan - Standa Skandál

Za čtyři roky po nových volbách se stal z ministra financní Andreje Babiše premiér ČR, následovat bude po dalších čtyřech až osmi letech prezidentský post.

Po vzoru českých politiků zvítězila charismatická osobnost ministra financí léta páně 2014 ve volbě premiéra Čechistanu. Dnes v roce 2018 má česko nového premiéra Andreje Babiše.

Tak jako vlivný Václav Klaus studující v zahraničí, šel českou cestou od lídra strany ODS, ministra financí, premiéra a nakonec prezidenta, stejně se vyvíjí i vlivný podnikatel Andrej Babiš studující a žijící v zahraničí a realizující malou sametovou revoluci ANO v politických bažinách. Je dalším v řadě nádějí zkorumpovaného zaprodaného českého národa prozápadním, proruským, proněměckým vlivům.

Češi stále ohýbají svou páteř, klaní se autoritám ze zahraničí a čekají na spasitele. Ze zahraničí nové a nové spasitele vřele dodávají za 5,50.

Andrej Babiš se tak stane po skončení mandátu premiéra novým českým prezidentem.

Stojí za zmínku, že oba dva mělií kladný vztah ke Slovensku.

Andrej Babiš s chotí léta páně 2014

Václav a Livie Klausovi si při příchodu do Thermalu na MFF Karlovy Vary léta páně 2012

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Katty Perry a Lady Gaga nesmí do Ruska

22. 3. 2014 08:07 - Čechistan - Standa Skandál

Rusko po odvetě diplomatických sankcí USA vrací tvrdý úder. Tentokráte zašlo skutečně daleko, když na listinu nežádoucích začly přibývat i světové americké celebrity.

Krymská krize opět eskaluje. Stejně jako USA nevpustí na své území nejznámější televizní moderátory proputinovských televizí Rossiya 1, 2, K až X i NTV, tak Rusko začlo s diplomatickými zákazy vůči USA. Na listně má být krom senátorů, hlavy CIA Gregora McCocaine, herců a hereček i velvyslankyně nad OSN Samantha Powerová-Silná, která si zase nebrala u mikrofonu servítky vůči vůdci Ruské federace.

Situace se vyostřuje natolik, že Rusko zakázalo vstup takovým osobnostem jako je Katty Perry a Lady Gaga. A proslýchá se, že na seznamu „nežádoucích“ se objevil i Elvis Presley, který ve své světelné formě oblétl už doslova celý svět. Frank Sinatra za svou levicovou poválečnou politiku dostal prominutí a do Ruska má povolení vstupovat v 5. až 7. dimenzi.  

Putin se ke kroku vyjádřil po svém. Lady Gaga svými kostýmy prý ruší klid ruských kolchozů a Katty Perry děsně řve, proto její produkce bude nasazena hlavně v sýpkách na plašení hlodavců. Putin se tak sám sebe v rozhovoru pro RIA Novosti tázal: "Kde jsou tedy naše zákazy? Za ural může přeci každý!"  

Barrack Obama (USA) navrhnul jako odvetu na ruské sankce nežádoucích umělkyni Věrku Serduchku, který několikrát v řadě vyhrála soutež Eurosong! Diplomaté OSN z USA a Evropy zvažují ještě silnější úder zákazu vývozu toaletního papíru, jelikož v Rusku je jediné továrny na papír v městech Angarsk a Novouralsk, tisíce kilometrů od Moskvy. Západ si od tohoto opatření slibujě zastavení okupace Krymu do 3 týdnů.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Věrka ale svůj optimismus neztrácí, a zpívá „všet budě charasho“!

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Česká republika přitvrdí sankce proti Rusku

Tvrdé sankce proti Rusku chystá zavést Ministerstvo zahraničních věcí. „Ruskému medvědu je třeba vymezit hranice,“ říká bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, který návrh sám ve volném čase vypracoval. „Agresora nezastavíte shovívavostí, ale demonstrací síly,“ uvedl Schwarzenberg.

Jak tvrdé budou sankce? „Hodně tvrdé,“ řekl Schwarzenberg na tiskové konferenci konané u příležitosti návrhu zavedení 18.3.2014.

Podle lídra kandidátky TOP 09 do Evropského parlamentu Luďka Niedermayera by Evropská unie měla také zavést přísnější sankce, a to po vzoru České republiky. „V navrhování zavádění opatření máme evropské prvenství,“ prsí se Niedermayer. "Všichni evropští politici nám množství a tvrdost sankcí závidějí." Volala mu dokonce i Angela Merkelová, podle níž má Česká republika, v čele se Schwarzenbergem, šanci stát se evropským lídrem v zavádění evropských sankcí.

O konkrétní podobě sankcí se zatím ještě jedná. Již nyní je ale jisté, že sankce budou zavedeny neodkladně, a to nejpozději do konce listopadu 2015.

Budou velmi, velmi tvrdé.

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A

Herci a režiséři umírají vražedným tempem

14. 3. 2014 11:47 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Až dva umělci za dva dny, takové je tempo umírání herců a režisérů v prvním čtvrtletí 2014. Zeptali jsme se věštce Všudypřítomné, zda je série úmrtí u konce, či zda můžeme očekávat ještě rychlejší tempo. 

 „V poslední době si připadám jako sériový vrah, jenže s osudem nic nenadělám,“ odpovídá Všudypřítomná, "přesto to nejhorší již máme za sebou." Po krátké pauze v únoru, však ve dvou předešlých dnech zemřela režisérka Věra Chytilová a herec Otakar Brousek.

Jaká další úmrtí očekává věštec Všudypřítomná do konce kvartálu? "Další úmrtí připadají na Jiřinu Bohdalovou, pokud tedy Mars s Plutem převáží nad vlivem Saturnu, a Karla Schwarzenbega, který s jistotou síly Venuše první sérii zakončí. Další velcí herci ani režiséři už u nás nejsou."

anketa: Kdo zemře na konci druhé série?

"Samozřejmě zase taková tragédie to není. V další sérii se dočkáme úmrtí především komediálních herců, jmenovitě Jiřího Lábuse, Jiřího Dvořáka, ale opustí nás též Pavel Landovský a Květa Fialová."

AHA: Kdo zemře v Ordinaci?

Zda-li se předpovědi Všudypřítomné vyplní, nechme se překvapit. V soutěži TV Nova „Sázky na nesnáze“, však díky ní Karel Bláha vysoutěžil téměř padesát milionů.

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.