HRBATŮV KOSTELEC

Dražba pozůstalosti Miloše Zemana proběhne na sté výročí České republiky

28. 8. 2018 06:41 - Finance - Standa Skandál

Pozůstalost Miloše Zemana je celkem rozsáhlá, hlavně sklem. Mimo chodítka, berle a nalezených posraných trenek bude k zakoupení také 165 nedopitých lahví vodky, becherovky a rumu.

Součástí pozůstalosti Miloše Zemana je také přestavěný zámek Lány na prasečák s jeho výrobními halami, který bude dražen samostatně jako nemovitost po zprasení. Zvláštností v dražbě bude i speciální prosklená vana ve které byl président uchovávan ve stavu kaše s hrudkami po svém úmrtí a z které byl právě distribuován v plechovkách do řetezců Xindl.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

O nedopité lahve alkoholu, berli, chodítko i posrané trenky se budou moci zájemci poprat na nekrofilním portálu NEKRO CZ. Na stejném portálu bude možné zakoupit i poukázky a návody na Zemanovy nemoce - alkoholismus, cukrovku, stařeckou demenci i celkovou neuropatii.

Nejzajímavější draženou pozůstalostí Zemana jsou právoplatné rozsudky za privatizaci OKD a kauzu H-system. „Jakýkoliv najivní a přitroublý čecháček to může odsedět za něj“, směje se Jiří Pejchal, ředitel portálu NEKRO CZ.

Jiří X. Mněnesed se vyjádřil k aukci slovy „celej ten Zeman je taková pozůstalost z dob komunizmu a estébáckýho převratu“, a natáhnul další šluk vaporizovaných Fénixových slz.

Vítězům dražby předem Blahopřejeme!

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Naučíme Evropany jíst vlastní hovna, musíme překonat fuj faktor, říká Vah

9. 7. 2018 13:39 - Finance - Standa Skandál

Po úspšném zavedení transformace hoven v mouchy a ty pak v muší bílkovinu se musíme prý posunout ještě dále, míní Vah ze společnosti DirectPoop.

Proč by mělo hovno prodělávat tak složitý proces transformace, když si na nich může každý pochutnat! "Proč bychom měli používat mlýny, čistič Triton X100, enzymy kuřatózu, když to můžeme snít tak jak to je, podobně jako to dělají gorily. Hovno je plné enzymů a vitaminů B12", zamýšlí se filosoficky Vah.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Vah se spojil s koučem Petrem Casanovou, který kuchařky o hovně už vydává. "Chceme do toho hovna  šlápnout takříkajíc naplno!", rozesírá svoje obchodní plány Vah. Hovna by se prý měla i konzervovat, lze z nich udělat i docela chutnou pomazánku, třeba na výlety.

Vah i Cassanova spolu založili již dávno Restaurant „Hovno na talíři“. Prý mají narváno, převážně z řad určité minority.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Na Automatické univerzitě v Brně vymysleli byznys jako Brno

9. 4. 2018 02:07 - Finance - Alexandr Kosodřev

„Možná ještě větší, spíš jako Praha,“ žertuje doc. Vrána. Ten stojí za novým projektem.

O co jde?

Vrána říká: "Náš koncept se jmenuje Pomalu v prdeli býti a v součinnosti s principem Automatického rozesírání tvoří molotovův koktejl emocí, které prodávají."

Dobrá ale v čem konkrétně ten váš byznys spočívá?

„Věc je triviální,“ vysvětluje Vrána. "Vlastně je to úplná banalita. Představ si USB myš. A teď si ji tam strč až po kabel. No a my tě přitom budeme natáčet. Z youtube nám poplynou peníze, z nichž polovinu reinvestujeme zase do dalších lidí s myšma, a tak dál a tak dál. Je to teď TOP 1 kanál. Chápeš?"

Vysvětluje to ty zástupy lidí, držící se z nějakého neznámého důvodu za prdel?

 Jistě.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

V řetězci Xindl začli prodávat omáčku z Miloše Zemana a české fekální

18. 3. 2018 15:02 - Finance - Standa Skandál

PRAHA - V pražských maloobchodních řetězcích se poprvé objevila nabídka zbrusu nové povolební omáčky z ostatků Miloše Zemana, se kterou přišel Unilever. Lékaři ale varují před její konzumací.


"Vpodstatě je to naředěná masokostní moučka ze Zemana. Teda, vlastně,... ono... maso na něm bylo pramálo, takže spíš rosol a sádlo, ale to češi milují, stejně jako Vepřokledlozelo", vysvětluje složení omáčky Miloš Zeman manažer výroby Ing. Karel Průjem největšího českého zpracovatele oleje a zdechlin Unilever.

R.E.K.L.A.M.AUnilever uvažuje, že do budoucna postupně semele do omáček všechny konzervovativní politky, aby se jich jejich voliči mohli doslova přežrat.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím."Tyhle politici v konzervách půjdou na dračku. Už meleme Babiše. Češi tyhle blivajzy prostě milujou! Z nehtů a kůže budou stínítka a mýdlo", směje se Průjem.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

aktualizace:

Omáčka z Miloše Zemana a omáčka Andreje Babiše byla prohlášena Evropskou Komisí za Českou Tradiční pochoutku.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.