HRBATŮV KOSTELEC

V Hrbatově Kostelci se nachází Léčebna dr. Illony Nemocné. Využívá revolučních metod, které byly vyvinuty dr. Nemocnou. Ta využila přirozeného nedostatku vody a vzduchu v obci a vytvořila několik léčebných redukčních postupů: Terapii suchem a Anaerobik.

nadstandardní péče o pacienty je samozřejmostí

nadstandardní péče o pacienty je samozřejmostí

Ze závadné šarže Nurofenu nejde uvařit kvalitní perník, výrobce stahuje lék

6. 9. 2022 17:00 - Zdraví - Andrey Plenkowicz

Nurofen pro děti - jahoda a brusinka, to jsou dvě šarže 0123456 a 6543210 z kterých nelze uvařit pořádnou domácí pálenku z bílého fosforu, kyseliny sírové a pseudoefedrinu. Dokonce i některé varny v čechistanu stojí. V šarži nových výrobků jsou přísadny, které zásadním způsobem snižují výtežnost „domácího pálení“ a vznikají další látky s pachutí. Na webu o tom informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv.

Cizorodé látky reagující s katalyzátorem

Přestože je tato šarže na trhu již od června 2020, jedná se o první zaznamenaný případ reklamace týkající se závady jakosti uvedené šarže. Jde tedy o izolovaný a ojedinělý případ,“ uvedl lékový ústav. Důvod stahování této šarže je nález cizorodého materiálu v jednom z balení.

Nurofen pro děti jahoda je navíc jednou z doporučovaných možností, jak rodiče mohou nahradit čípky Nurofen pro děti, které v současné době v lékárnách chybí, protože je české varny už všechny rozvařily a distribuují nový perník z čípků pod názvem prdelník. Výrobci tradičního Prdelníku (kdysi trdelník) ale zásadně protestují a zvažují žalobu.

Takovej perník stojí zahovno, soudí Standa Pepík

I ve farmacii to jde s kopce, nakonec i otevřeme jen poklopce a pochčijem se navzájem,abysme zaplatili za nájem.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Nemocnice se v zimních mrazech promění v márnice a ušetří za plyn

30. 8. 2022 10:39 - Zdraví / AKTIP - Andrey Plenkowicz

Vysoké ceny energií tlačí nemocnice do omezování péče. V zimním období, když vypuknou tuhé mrazy ředité uvažují, že změní způsob poskytování péče. Slibují si především ušetřit.

Úspory za skladovací prostory

„Úspory by mohly být velmi významné a to jak za energie tak i za personál, zvláště pokud budou panovat teploty pod -5 stupňů celsia. Uděláme z celé ÚVN jednu velkou márnici.“, vysvětluje změny ředitel ÚVN a hlavní preparátor Miloše Zemana MUDr. Jaromír Zvoral.

Omezení péče

„Jakmile změníme způsob poskytování péče a omezíme operativu, spadnou náklady na desetinu. Stačí najmout zřízence a my s kolekgy odletíme na dovolenou do Karibiku. Bude to taková zajímavá kompenzace za přepracování během Covidu.“, těší se na vánoční provoz Zvoral.

Jarní tání

„Problém ovšem nastane a to připouštím s nedostatkem plynu během jarního tání. To by to tady mohlo pěkně zasmrádnout jako zasmrádnul Zeman - a všichni víme jak to s napouštěním kreosolem VX111 dopadlo. Ještě teď nám ty sračky na neurologii kapou ze stropu na hlavu jak to hasiči prolili.“, vysvětluje úskalí péče Zvoral.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

V ÚVN hoří. Vznítil se tank s formaldehydem, kreosolem a metanolem

27. 8. 2022 10:55 - Zdraví / AKTIP - Andrey Plenkowicz

V Ústřední Vyjeté Nemocnici hoří. Podle nejnovějších zpráv se vznítil tank formaldehydem a kreosolem.

Metanol, formaldehyd a kreosol. Třaskavá a hořlavá směs VX111 používaná k udržování postdelirního stavu Miloše Zemana přináší v UVN zkázu. Plameny požáru šlehají vysoko na střeše budovy neurologie, kde byl nedávno Miloš Zeman oživován a napouštěn směsí VX111 jeho žaludeční sondou.

Dým je vidět zdaleka. Podle svědků z nemocnice stoupá několik sloupů hustého dýmu a ÚVN je zahalena do černého oblaku.

R.E.K.L.A.M.A