HRBATŮV KOSTELEC

V Hrbatově Kostelci se nachází Léčebna dr. Illony Nemocné. Využívá revolučních metod, které byly vyvinuty dr. Nemocnou. Ta využila přirozeného nedostatku vody a vzduchu v obci a vytvořila několik léčebných redukčních postupů: Terapii suchem a Anaerobik.

nadstandardní péče o pacienty je samozřejmostí

nadstandardní péče o pacienty je samozřejmostí

Do konce roku bude v Česku 360 tisíc balení fentanylu, slíbil Válek

25. 10. 2023 09:14 - Zdraví - Joachim Řitke

Sociální drogová politika vlády naráží na nedostatek léků, z nichž je fentanyl extrahován.

„Stát nemá možnost nijak mluvit do tržních mechanismů,“ krčí rameny ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (KRADU-LIDOVĚ).

Obchodní řetězce sice disponují výrobní i skladovací kapacitou a ve spolupráci s Policií ČR je dlouhodobě ověřena i distribuční cesta kokainu a marihuany, avšak pro výrobu fentanylu chybí zdroje. Poslední firma, která jej vyráběla, skončila kvůli tomu, že se všichni zaměstnanci ufetovali.

Multifetamin do škol

Přesto ministerstvo i nadále počítá s dodávkami fentanylu do škol.

"Ačkoli neustále zešťíhlujeme stát, myslíme i na potřebné a uděláme vše pro to, abychom zajistili kvalitní výživu. Každý má nárok na svou denní, kombinovanou dávku," říká Válek a slibuje, že do konce roku zajistí minimálně 360 tisíc balení.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Popularita žumpotápění ve světě roste

8. 8. 2023 11:02 - Zdraví - Joachim Řitke

Už se nepotápějí jen Italové, ale i Češi, Maďaři, Turci, Ukrajinci a nově i celé USA. Vyplývá tak z výzkumu, který si nechalo zpracovat centrum zdraví AKTIP.

Vše začalo nevinně. "Pan Růžička z Nového Prdelí u Jičína jel na dovolenou do Itálie a u moře ho to přestalo bavit. Proto vyhledal nejbližší žumpu," říká MUDr. Klímová. "Potápějící se Italové jej inspirovali. Naučil se základní triky a přinesl je k nám."

Růžička si otevřel vlastní kanál a pod pseudonymem Jaroslav Dušek začal župotápění vyučovat. "Zpočátku v rámci cyklu Čtyři dohody, ale nakonec se na to vysral a teď už se jenom žumpotápí."

"Stal se navíc naším senior konzultantem a koučem. Jako mistr světa v žumpotápění umí rakovinu nejen vykadit, ale i se v ní potom potopit až po uši. Jak říká, za všechny ty sračky si stejně můžeme sami."

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Léčebná dovolená snů. Přijeďte se popelit do Řecka!

29. 7. 2023 18:58 - Zdraví / AKTIP - Andrey Plenkowicz
Popelení v Řecku je v módě! Dost nebezpečnému slunění!

Popelení v Řecku je v módě! Dost nebezpečnému slunění!

Shořelé ostrovy Rhodos a Korfu nyní nově nabízí popelavé destinace. Léčebný popel v kterém se můžete popelit, dýchat ho, a samozřejmě se koupat v šlemovém moři.

Přijeďte si léčit klouby a lupénku právě u nás! V popelu budete chráněni od nebezpečného UV-B, UV-A a skrze popel dodáte tělu minerály i fosfor! V popelu z aut a plastových sedaček i lehátek můžete svému tělu dodat léčebné polychlorované dibenzodioxiny z uzeného PVC.

Na popeleční středy máme slevy 50% na české pivo a české špekáčky z XINDLu. Dřevěného uhlí na grilování jsou všude kolem tuny.

Vybavení na vysoké úrovni popelení je samozřejmostí

Vybavení na vysoké úrovni popelení je samozřejmostí

(Článek je reklaumní sdělení Ministerstva pro místní rozhnoj Řecka a sanatoria AKTIP .)

R.E.K.L.A.M.A