HRBATŮV KOSTELEC

Další bolševická svině vstala z hrobu, Fremer hledá korýtko na ÚS

14. 8. 2023 12:21 - Zemřeli - Andrey Plenkowicz
Bolševická svině vstala z hrobu a hasí si to na ÚS

Bolševická svině vstala z hrobu a hasí si to na ÚS

Na stará kolena bezpáteřní bolševická svině Fremr hledá bezpečné korýtko, odkud by mohl sát finance pro svůj zpropadený život

"Jistota je jistota. Přežil jsem v bohatství bolševika, poslal jsem desítky pankáčů do lochu, přežiju i tenhle bordel. Rozhodoval jsem podle zákona fašisticko-bolševického státu. Proto jsem nevinný.", tvrdí Fremr

AKTUALIZACE

Fremr obvinil Redakci HK, že vede útočnou válku na jeho osobu. Ano. Máte pravdu mr Fremr. Těm, co v osmdesátých letech dělali svou bolševickou karieru a dneska je jim 60, 70, z každé takové mrtvoly máme radost! Skutečnou nefalšovanou radost! A pláčeme jenom nad hroby těch, kteří byli režimem perzekuováni, ponižováni a pošlapáni! To vám sděluje nastupující generace Millennials, která vás smete do žumpy dějin! Čas takových sráčů jako vy se navršil.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Václav Klaus straší pod rouškou noci opět vstal z mrtvých

6. 8. 2023 17:31 - Zemřeli - Andrey Plenkowicz
Václav Klaus straší veřejnost a to soustavně svými zmrtvýchvstání

Václav Klaus straší veřejnost a to soustavně svými zmrtvýchvstání

Václav Klaus straší nelenil a opět otravoval veřejnost svými výstupy ze záhrobí. Tentokráte si to namířil na Nejvyšší Správní Soud, kde se dožadoval odškodnění za průsak moči a fekálí do hrobu.

Klaus si přišel 28. října 2020 před Obecní dům připomenout výročí vzniku inženýra Klause. U pamětní desky vystoupil s projevem, v němž kritizoval vládní protikoronavirové restrikce, které znemožňovali oživení nejen Ferdinanda Peroutky. Na akci neměl navzdory tehdejším vládním opatřením nasazenou roušku pod rouškou nočního vystoupení ze záhrobí. Po uveřejnění záběrů z události v médiích se případem začala zabývat policie, která případ následně předala k řešení pražské hygienické stanici kvůli průsakům moči do hrobu Velikána.

Kdo nachčije na bránu Institutu Václava Klause stejně jako Redakce, má u nás pívo zdarma!

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Kárl Good žije! Český Rozhlas a Brněnská Automatická Univerzita oživila mrtvolu velikána!

13. 7. 2023 18:10 - Zemřeli - Andrey Plenkowicz

Kárl Good žije! Tak se jmenují hovory ze záhrobí, které namluvila umělá demence Doc. Vrány z Brněnské Automatické Univerzity.

Vydání své rozsáhlé autobiografie Má cesta za štěstím se Karel Good nedožil. Posluchači Českého rozhlasu si však budou moci poslechnout předčítání z jeho knihy jeho hlasem Karla Good, který s vědomím jeho manželky Ivany vytvořila umělá demence.

„Věřím, že jsme pro každý další takový počin nastavili laťku opravdu vysoko a přeskočili jí. Velikán byl vzkříšen a vstal z mrtvých!“ komentoval pro Rozhlas autor námětu a programový ředitel Českého rozhlasu Ondřej Kováček.

Poplatný době, vždy a navždy.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Zemřel Jaroslav Bašta (SSPD)

30. 5. 2023 09:25 - Zemřeli - Andrey Plenkowicz
Jaroslav Bašta v postrealitním pořadu Odcházení

Jaroslav Bašta v postrealitním pořadu Odcházení

Po krátké nemoci dnes náhle zkolaboval a zemřel člen hnutí SSPD Jaroslav Bašta, kanidát na présidenta Čechistanu.

Co Co Co Do Doda, Dodat. Bašta vždycky dycky kokoko koktal. Sice podepodepsal chartu ale v posledních letech zdementněl a přidal se k náckům pod šikmookým OkoMůrou. Budiž mu populismus lehký.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.