HRBATŮV KOSTELEC

Česko půjde do války za Císaře Obamu!

10. 4. 2014 10:38 - Čechistan - Standa Skandál

S návštěvou generálního tajemníka NATO Rasmussena Česko neobdrželo zrovna dobré zprávy. Aliance v dokumentu uvádí, že česká armáda půjde do války za Císaře Obamu a jeho rodinu.

Pandury ani gripeny na operativní lízačku ale nestačí.

Připomínky aliance se dají shrnout v jedné větě: Česko si sice dobře naplánovalo, jaké vojsko chce budovat, realita ovšem za těmito velkolepými plány zaostává.

Deset let po zavedení profesionální armády má podle tabulek sloužit 222 tisíc vojáků. Skutečný stav je méně než 20 tisíc. A vůbec nejvíce oslabené jsou jednotky, které mají poskytovat podporu vojákům v první linii: kuchaři, uzenáři, zelináři, felčaři, jednotky mobilních pivovarů, protiplynová obrana nebo zásobovači. „Stav jednotek bojové podpory zůstává na superpodkritické úrovni,“ píše Obergrupenfuhrer NATO Rasmuepilsen.

 

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Europol odhalil ilegální výrobnu rozžhavených vláken v baňce

8. 4. 2014 21:47 - Čechistan - Standa Skandál

Dluholetá úzká spolupráce Europolu a BIS odhalila v České Republice na Těšnovsku ilegální výrobnu rozžhavených vláken v baňce, které způsobují oteplování planety.

Mluvčí policie ČR Luďka Ledková se vyjádřila k případu takto: "zmiňovaný T.A.E. z Těšnovska se dopustil trestného činu výroby, distribuce a přechovávání rozžhavených vláken v baňce dle trestního zákona § 2012/1245 písmeno d.) Sb.  za čež mu hrozí odnětí svobody na 10 až 20let nepodmíněně. Je shledán vinným ze záměrného oteplování klimatu planety výrobou zapovězeného zdroje tepla."

Tyto žhavená vlákna v baňce (slangově „žárovky“) jsou zvláště nebezpečné pro děti u kterých hrozí při dotyku vznik rozáhlých popálenin na tělě. Rodiče by měli dbát zvýšené pozornosti, aby děli nepřišly s těmito baňkami do kontaktu.

T.A.E. distribuoval baňky s rozžhavenými dráty převážně tajnou distribuční sítí trafik. Zboží se také ilegálně distribuovalo na poutích provozovaných známým panem Kočkou. Europolu se podařilo tuto síť rozkrýt a zadržet většinu zločinců zapojených do obchodu.

T.A.E. s žhaveným vláknem přistižen v ilegální laboratořiT.A.E. dostane za tento drát, nejvyšší sazbu!

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Čínští rybáři našli první stopu po ztraceném Boeingu 777

Po týdnech neúspěšného pátrání byla objevena první stopa zmizelého Boeingu 777. Jedná se o tzv. bílou skřínku, kterou vyzvedli čínští rybáři ze dna Indického oceánu. „Je v tak vynikajícím stavu, že by šla ještě použít,“ řekl Li Xen, kapitán lodi. 

Co rybáři ve skřínce našli, však čínská strana tají.

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Evropská Unie po roce 2022

4. 4. 2014 20:22 - Čechistan - Standa Skandál

Evropská Unie vstoupila od roku 1989 do věku Archanděla Zachariela, ochránce pořádku, struktur a zákonů.
Předkládáme vývoj na dalších 30let dopředu. Vidíme na jasném obzoru Nového šťastného člověka, novou dobu kde je vše dané a není třeba pochybovat!

Člověk vzrůstem mezi 175 až 190 cm a váhou 60 až 99,6kg.

Denní příděl jídla 6.3MJ pracující v kanceláři a službách, 7.56MJ dělník v lekém průmyslu, 9.56MJ dělník pracující v těžkém průmyslu. Vyšší příjem kalorií na zákldě povolení EHS EU 2020/245.2 sb. písmeno c).
Denní limtiy spotřeby kyslíku maximálně 200litrů na osobu.
Maximální hmotnost denní stolice 666mg. Tvrdost stolice 1,2-2,3 Shittlerovy stupnice. V prodeji v lékarnách stolicové emulzifikátory a emulgátory pro snadnější a normované vyprázdnění.

Denní limity spotřeby vody 6litrů pitné vody, 66litrů užitkové vody

Denní limity spotřeby elektrické energie 2,66kWh.
Denní limity chůze od 3km do 6km.
Denní limity spánku 6.6h až 8h v závislosti na povolání.
Denní limity sledování televize 1h až 2h.
Denní limity čtení novin 20min až 40min.
Denní limity čtení knih 10minut.
Pohlavních styků po 20.roce života za týden 1 až 2 a to nejlépe ve středu a neděli.
Pohlavních styků mezi 15-20.roky života za týden 3 až 4.

Počet dětí 2,1-2,3 na pár.
Nemocnost 7 až 14 dní za rok.
Úmrtí mezi 68 až 74rokem života.

Vážení, čeká nás nová a šťastné Evropa jako před rokem 1939!

Řád Ordo Lumen Templi působící na Ukrajině, kterou se nepodařilo Evropskou unií absorbovat, přijímá všechny nešťastné evropany, kteří vyrostli menší nebo větší, nebo jsou jinak defektní a vůbec nejsou šťastní z Nového Řádu, který sjednotil Evropu na dalších 40let do roku 2061.

V roce 2022 se také zapsal Machivavelio Antonio Lucifer do Evropské knihy rekordů se světovým rekordem přenesení 150kg evropských hoven kávovou lžičkou na vzdálenost 42 kilometrů za neuvěřitelných 666dní.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch
R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.