HRBATŮV KOSTELEC

Hnutí #NE - Bude hůř, překročilo v průzkumech jedenáct procent

15. 4. 2014 11:46 - Čechistan - Standa Skandál

Celosvětové Hnutí #NE - Bude hůř v České Republice upevňuje setrvale svoje pozice. Za poslední měsíc vzrostly preference Hnutí o 6,6%

"Lidé nám začínají věřit, protože nevaříme z vody. Všichni co lezou do politiky lidem pořád slibují hory doly a výsledek? Pořád nic. Reálně se máte pořád hůř. "Přišel čas říct narovinu jak se věci mají a ukázat se kdo tomu tady skutečně šéfuje. Překonáváme i bývalého spojence Kim.dotComa s jeho Fuckooo!", směje se vůdce temných sil.

My máme program jasný už po tisíciletí: strach, lži, vytáčky, sobectví, závist, hamižnost a nájemné vraždy", říká v rozhovoru Dark Vader, zakladatel a vůdce Hnutí #NE - Bude hůř. „Postkomunistické země jako je Česká Republika, Slovensko a Ukrajina jsou ideální živnou půdou Našeho Záměru“, dodává.

Aktualizace: Sledujte televizní Debatu Otázky Václava Moravce: Andrej Babiš za ANO, Dark Vader za #NE, a za stranu Zeblení se před kamery posadí sám Fantomas. V neděli za pět minut dvanáct na Šestce!

Vůdce hnutí, Dark Vader v kanceláři v Bruselu

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
R.E.K.L.A.M.A

Zeman je pro zastrašení Ruska, Hrad má již hotovou voodoo panenku Putina

11. 4. 2014 12:18 - Čechistan - Standa Skandál

Prezident Miloš Zeman v pátek na konferenci věnované 10. výročí vstupu ČR do Evropské unie
přednesl jmenování kardinála Duku jako nejvyššího zasvěceného šamana přes voodoo. Prevence voodoo je podle něj levnější a účinnější než deklarace „bubu“ paní Bobošíkové.

Miloš Zeman v pátek přednesl, že Česká Republika nemá žádné zbraně krom pár stíhaček, pandurů a gripenů na leasing. Zakázaný radar Věra s Tamarou se stále válí ve skladu od kterých má klíče jen americká armáda. Zeman dal jasně najevo, že Česká Republika musí s Ruskem začít vyjednávat na jiné úrovni, než s pomocí jaderných zbraní. Pověřil proto kardinála Duku nejvyšším šamanem přes voodoo techniky. Duka již měsíc tráví hluboko v Nigérii u aboriginců, aby dosáhl nejvyššího zasvěcení voodoo šamana.

Hrad má již k dispozici voodoo panenku prezidenta Putina vyrobenou 3D tiskem a pracuje na dalších ministrech, vlivných podnikatelích a členech Ruské armády.  Duka vidí největší problém v získání vlasu a nehtu prezidenta Putina, který musí zapracovat do podstavce panenky, aby získala přímé napojení na podvědomí Kremlu. V této souvislosti je ruské velvyslanectví obsazené armádou a provádí hledání vlasů v kobercích a na WC.

„Po vyrobení předních členů vlády Ruska budeme mít mnohem silnější pozici“, tvrdí Zeman.

Mluvčí Kremlu se nechal slyšet, že prezident Putin bere reakci České Republiky vážně a poslal Zemanovi další 2 kartony vodky Stolichnaya a Russian Standard.

Voodoo panenka vyrobená 3D tiskem

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Česko půjde do války za Císaře Obamu!

10. 4. 2014 10:38 - Čechistan - Standa Skandál

S návštěvou generálního tajemníka NATO Rasmussena Česko neobdrželo zrovna dobré zprávy. Aliance v dokumentu uvádí, že česká armáda půjde do války za Císaře Obamu a jeho rodinu.

Pandury ani gripeny na operativní lízačku ale nestačí.

Připomínky aliance se dají shrnout v jedné větě: Česko si sice dobře naplánovalo, jaké vojsko chce budovat, realita ovšem za těmito velkolepými plány zaostává.

Deset let po zavedení profesionální armády má podle tabulek sloužit 222 tisíc vojáků. Skutečný stav je méně než 20 tisíc. A vůbec nejvíce oslabené jsou jednotky, které mají poskytovat podporu vojákům v první linii: kuchaři, uzenáři, zelináři, felčaři, jednotky mobilních pivovarů, protiplynová obrana nebo zásobovači. „Stav jednotek bojové podpory zůstává na superpodkritické úrovni,“ píše Obergrupenfuhrer NATO Rasmuepilsen.

 

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.
R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Europol odhalil ilegální výrobnu rozžhavených vláken v baňce

8. 4. 2014 21:47 - Čechistan - Standa Skandál

Dluholetá úzká spolupráce Europolu a BIS odhalila v České Republice na Těšnovsku ilegální výrobnu rozžhavených vláken v baňce, které způsobují oteplování planety.

Mluvčí policie ČR Luďka Ledková se vyjádřila k případu takto: "zmiňovaný T.A.E. z Těšnovska se dopustil trestného činu výroby, distribuce a přechovávání rozžhavených vláken v baňce dle trestního zákona § 2012/1245 písmeno d.) Sb.  za čež mu hrozí odnětí svobody na 10 až 20let nepodmíněně. Je shledán vinným ze záměrného oteplování klimatu planety výrobou zapovězeného zdroje tepla."

Tyto žhavená vlákna v baňce (slangově „žárovky“) jsou zvláště nebezpečné pro děti u kterých hrozí při dotyku vznik rozáhlých popálenin na tělě. Rodiče by měli dbát zvýšené pozornosti, aby děli nepřišly s těmito baňkami do kontaktu.

T.A.E. distribuoval baňky s rozžhavenými dráty převážně tajnou distribuční sítí trafik. Zboží se také ilegálně distribuovalo na poutích provozovaných známým panem Kočkou. Europolu se podařilo tuto síť rozkrýt a zadržet většinu zločinců zapojených do obchodu.

T.A.E. s žhaveným vláknem přistižen v ilegální laboratořiT.A.E. dostane za tento drát, nejvyšší sazbu!

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!