HRBATŮV KOSTELEC

Vize 2020: Všechny celebrity, politici, velkomanažeři i jejich ovce už zemřeli a lidé kálí na jejich jména i hroby

30. 1. 2016 18:00 - Kultura - Standa Skandál

Armagedon všech pijavic na Zemi co ojebávají je za dvěřmi. Zemi čeká veká čistka.

Osudný den přichází, kdy si lidstvo uvědomí, že za svůj život je každý člověk zodpovědný pouze sám. Už nepůjde házet zodpovědnost za sebe na někoho jiného a očekávat od něj spásu a nechat se jím ojebávat.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.Tak přestanou mít smysl všichni politici, celebrity i velkomanažeři. Lidé jim přestanou zcela věřit. Politika kolabuje. Spousta manažerů propadne do hlubokých depresí, spousta z nich spáchá sebevraždu a miliony jich pojde na psychosomatické choroby, které se u nich rozvinou ze ztráty pozornosti mas. Léky stačit nebudou.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.Lidské ovce přestanou existovat, nebude existovat Velký Vůdce za kterým ovce půjdou. A tehdy nastane ráj na Zemi. Populace klesne do 50 let na pouhé dvě miliardy. Přežijí jen ti, kteří nebyli už uplně vymatlaní z konzumu, TV a přestali se sami identifikovat se svou velkolepostí nebo malostí. Ti vysoko se „sníží“ a ti dole se přestanou „hrbit“. Lidstvo se přestane hnát za nesmyslnými falešnými metami. Ostatní co stav věcí nepochopí, nepřežijí.

 

DISCLOSURE: Tento krásný idealistický příběh je založen na velmi vtipném snu, kdy mimozemšťani vzali Zemi útokem. Sen, který se odehrával v kancelářích. Byl to masakr: hromadné vraždy kancelářských krys, hlavy padaly, ale mimozemšťani nechávali některé žít. Já (Jasmín) jsem se mezi tou vřavou procházel, potkával mimozemšťany a ti mě nechávali být, chvíli jsem nechápal ale cítil jsem z nich, že lidé co neztratili srdce nejsou jejich cíl. Řada lidí z této vřavy vyvázla bez škrábnutí. Výsledek byl jasný: selektivní výběr hajzlů-psychopatů, kterým nezáleží na lidech ani Zemi, vlastně na ničem. V reálu ti mimozemšťani nebudou mužici, ale převážně „civilizační a nevysvětlitelné choroby“, ostatně ono už je to vidět teď.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Světový novoroční ohňostroj bude ve znamení múz, odpálí jej několik mocností

31. 12. 2015 14:45 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Světový novoroční ohňostroj se 1. ledna uskuteční v ukrajinském Doněcku, syrském Damašku a libijském Tripolisu, kam se přemístí z Afghanistánu a Iráku, potvrzují světové mocnosti. Ohňostroj letos ponese název Svět múzami políbený a začne hned na Nový rok.

Prvního ledna se bude odpalovat rekordní množství munice přímo v centrech měst, nemocnicích a obytných čtvrtích. Většina diváků nepřijde o kouzelné létavky a kazetové bomby na pozadí památek UNESCO.

Jako nejlepší hlediště pražská radnice doporučuje vyrazit na žižkovskou Parukářku, kde by měla být cítit tlaková vlna v podobě mírného větru západního směru či na Vítkov, kde bude za dobrých meteorologických podmínek vidět i hřib.

Místo odpalování ohňostroje v Damašku

Místo odpalování ohňostroje v Damašku

Lokální pražský ohňostroj na Staroměstském náměstí bude naopak nejlepší sledovat z Riegrových sadů na Vinohradech. Desetiminutová pyrotechnická show začne o půlnoci. Ruce a nohy prý budou létat až do Karlína.

R.E.K.L.A.M.A

Petr Čtvrtníček odsouloží vánoční mši v katedrále svatého Víta

20. 12. 2015 12:36 - Kultura - Standa Skandál

PRAHA - Petr Čtvrtníček alternuje na Vánoce za kardinála Duku, který měl sloužit vánoční mši. Duka je zaneprázdněn odbojem a žalobami z restitucí. Navíc podle průzkumu Express Fucktum Dukův ksycht nesnáší 96.1% dotazovaných.

Čtvrtníček, který sehrál už cokoliv, si udělal nový víkendový katolický rychlokurz (workshop) - „Mše Vánoční, snadno, rychle a bez cukroví“. Kardinál Duka se totiž naplno věnuje odboji v Českém svazu bojovníků za svobodu slovanských národů Kytice a nemá prý čas na takové divadlo jako je vánoční mše.

Duka se nechal slyšet, že to svede nejlépe komediant jako Čtvrtníček, stačí když ho řádně ustrojí do sutany a naučí se pár omletých frází. Náročnější hrou počtem postav je prý už jen Sněhurka a sedm trpaslíků.
"V církvi není nikdo studovaný herec a vidíte, zvládáme to taky! Uzrála doba, abychom začli outsourcovat to, co jiní odehrají lépe.", dodává.  

Věřící se mohou těšit i na Čtvrtníčův zpěv! Prý kvůli tomu už týden nechlastá a uvažuje o distatčním studiu praktické teologie a lekcích latiny, prý aby v těch žvástech tak netápal. Známý herec a improvizátor chce celou akci pojmout jaksi nově a v duchu doby: přivede ministranty z Kláštera Posledních Neřestí.

R.E.K.L.A.M.A

Petr Čtvrtníček odslouží vánoční mši v katedrále sv. Víta (foto: závěrečná zkouška)

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Kardinál Duka bojovníkem

15. 12. 2015 12:25 - Kultura / Náboženství - Alexandr Kosodřev

Kardinál Dominik Duka vstoupil do organizace Český svaz bojovníků za svobodu slovanských národů Kytice, který vede bývalá novinářka a politička Jana Bobošíková.

„Velmi si toho vážím,“ řekla Jana Bobošíková. "Nabídli jsme mu čestné správcovství Truhlice Národního dědictví, které přijal."

Truhlici Národního dědictví se spolku podařilo získat z Vatikánu právě skrze Dominka Duku, jenž naoplátku protlačil církevní restituce. V truhlici leží ostatky významných českých a moravských světců. Duka dodává: "Byl jsem to tam dojednat a v podstatě po těch restitucích stačilo jen ukázat Toho a toho nám tam dejte a oni nám jich tam beze všeho nandali tucet. Je to náš dík za vámi vybojované dobro, vzkázal papež."

Kardinál Duka převezme žezlo správcovství nad Truhlicí od bojovníka Václava Klause, který se nadále hodlá věnovat jiným vlasteneckým činnostem, a to především na poli pěstování národního uvědomění a všeslovanských tradic.

Sbor postižených dětí spolku Hlahol zazpíval hymnu České republiky a bojovníci spolku, nesouce prapor Srdcem k vlasti, vydali se přijmout spřátelené bojovníky z Ruské federace.

V charitativní sbírce se poté vybrala tři trička a jedna bota.