HRBATŮV KOSTELEC

Česká pošta se nečekaně propadla do zisku

23. 5. 2019 11:29 - Finance - Joachim Řitke

Firma po reorganizaci razí novou strategii s mottem Zrušíme to celé - to je prostě skvělé! Lidé prý nebudou muset chodit na poštu vůbec.

„Odpadne jedna z nejvíce obtěžujících věcí v životech občanů,“ slibuje generální ředitel České pošty, Petr Zatloukal. Právě jemu patří dík za to, že pomocí rušení poboček dostal finanční bilanci pošty do černých čísel.

„Daří se nám úspěšně rozprodávat ztrátový majetek,“ upřesňuje Zatloukal. "Jelikož je tady ztrátové úplně všechno, tak máme plán na pět let dopředu. Můžeme se chlubit jednou z nejucelenějších dlouhodobých finančních strategií."

„Finanční zisk je ovšem jen jedna strana mince, jinak je Česká pošta dlouhodobě ve ztrátě,“ přiznává dále ředitel. Z 300 odeslaných dopisů se totiž ztratí v průměru 30. "Umění je takové množství dopisů vůbec odeslat. Na posílání dopisů nejsme připraveni, ani se tomuto ztrátovému odvětví nehodláme věnovat," říká ředitel.

"Samozřejmě si uvědomujeme jistou celkovou nefunkčnost naší firmy, ovšem právě na ní chceme i do budoucna stavět." Prodej losů tak bude nadále jedinou úspěšnou službou České pošty.

Dopisy a pohlednice bude pošta nově odesílat pouze jako Nestandardní balík, a to s příplatkem 150 Kč za kus. „Moje sekretářka to bude rozvážet,“ vykresluje Zatloukal další možnosti šetření.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Stát přišel o stovky milionů korun ze zahřívacích cigaret

9. 4. 2019 19:31 - Finance - Joachim Řitke

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se obává, že by lidé mohli přestat kouřit úplně. „Nedovedu si představit, odkud bychom pak brali na důchody a slevy jízdného,“ říká.

Bývalý prezident Václav Klaus, ač sám nekuřák, se k obavě připojuje. Říká: "Nevzdávejme se osvědčených hodnot v honbě za uchováním pseudo-zdraví. Neposlouchejme bezmyšlenkovitě bruselskou propagandu. Nenechme si neustále něco vnucovat."

"40 miliard je 40 miliard. Všechno ostatní jsou jenom kecy," uzavírá Schillerová.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Dražba pozůstalosti Miloše Zemana proběhne na sté výročí České republiky

28. 8. 2018 06:41 - Finance - Standa Skandál

Pozůstalost Miloše Zemana je celkem rozsáhlá, hlavně sklem. Mimo chodítka, berle a nalezených posraných trenek bude k zakoupení také 165 nedopitých lahví vodky, becherovky a rumu.

Součástí pozůstalosti Miloše Zemana je také přestavěný zámek Lány na prasečák s jeho výrobními halami, který bude dražen samostatně jako nemovitost po zprasení. Zvláštností v dražbě bude i speciální prosklená vana ve které byl président uchovávan ve stavu kaše s hrudkami po svém úmrtí a z které byl právě distribuován v plechovkách do řetezců Xindl.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

O nedopité lahve alkoholu, berli, chodítko i posrané trenky se budou moci zájemci poprat na nekrofilním portálu NEKRO CZ. Na stejném portálu bude možné zakoupit i poukázky a návody na Zemanovy nemoce - alkoholismus, cukrovku, stařeckou demenci i celkovou neuropatii.

Nejzajímavější draženou pozůstalostí Zemana jsou právoplatné rozsudky za privatizaci OKD a kauzu H-system. „Jakýkoliv najivní a přitroublý čecháček to může odsedět za něj“, směje se Jiří Pejchal, ředitel portálu NEKRO CZ.

Jiří X. Mněnesed se vyjádřil k aukci slovy „celej ten Zeman je taková pozůstalost z dob komunizmu a estébáckýho převratu“, a natáhnul další šluk vaporizovaných Fénixových slz.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Vítězům dražby předem Blahopřejeme!

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Naučíme Evropany jíst vlastní hovna, musíme překonat fuj faktor, říká Vah

9. 7. 2018 13:39 - Finance - Standa Skandál

Po úspšném zavedení transformace hoven v mouchy a ty pak v muší bílkovinu se musíme prý posunout ještě dále, míní Vah ze společnosti DirectPoop.

Proč by mělo hovno prodělávat tak složitý proces transformace, když si na nich může každý pochutnat! "Proč bychom měli používat mlýny, čistič Triton X100, enzymy kuřatózu, když to můžeme snít tak jak to je, podobně jako to dělají gorily. Hovno je plné enzymů a vitaminů B12", zamýšlí se filosoficky Vah.

R.E.K.L.A.M.A

Vah se spojil s koučem Petrem Casanovou, který kuchařky o hovně už vydává. "Chceme do toho hovna  šlápnout takříkajíc naplno!", rozesírá svoje obchodní plány Vah. Hovna by se prý měla i konzervovat, lze z nich udělat i docela chutnou pomazánku, třeba na výlety.

Vah i Cassanova spolu založili již dávno Restaurant „Hovno na talíři“. Prý mají narváno, převážně z řad určité minority.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.
R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.