HRBATŮV KOSTELEC

Zmatky mezi ekonomy působí červená křivka, která se téměř dotýká modré. Mohou současné rekordní hodnoty znamenat předzvěst ekonomické krize nebo naopak zlepšení?

Nastane bod Z?

Podle všech ukazatelů to vypadá, že k bodu Z dojde již příští rok.

Radost chladí bývalý český prezident, Václav Klaus:

"Nemyslím si a opakuji a již jsem to říkal, že něco takového není myslitelné."

Podle Klause je zapotřebí brát ohled také na šedivou křivku, "která už se zvedá."

Tak s tím jsme tedy nepočítali. Líp už nebude.

Ekonomickou situaci i nadále sledujeme
a vyhodnocujeme.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Česká pošta se nečekaně propadla do zisku

23. 5. 2019 11:29 - Finance - Joachim Řitke

Firma po reorganizaci razí novou strategii s mottem Zrušíme to celé - to je prostě skvělé! Lidé prý nebudou muset chodit na poštu vůbec.

„Odpadne jedna z nejvíce obtěžujících věcí v životech občanů,“ slibuje generální ředitel České pošty, Petr Zatloukal. Právě jemu patří dík za to, že pomocí rušení poboček dostal finanční bilanci pošty do černých čísel.

„Daří se nám úspěšně rozprodávat ztrátový majetek,“ upřesňuje Zatloukal. "Jelikož je tady ztrátové úplně všechno, tak máme plán na pět let dopředu. Můžeme se chlubit jednou z nejucelenějších dlouhodobých finančních strategií."

„Finanční zisk je ovšem jen jedna strana mince, jinak je Česká pošta dlouhodobě ve ztrátě,“ přiznává dále ředitel. Z 300 odeslaných dopisů se totiž ztratí v průměru 30. "Umění je takové množství dopisů vůbec odeslat. Na posílání dopisů nejsme připraveni, ani se tomuto ztrátovému odvětví nehodláme věnovat," říká ředitel.

"Samozřejmě si uvědomujeme jistou celkovou nefunkčnost naší firmy, ovšem právě na ní chceme i do budoucna stavět." Prodej losů tak bude nadále jedinou úspěšnou službou České pošty.

Dopisy a pohlednice bude pošta nově odesílat pouze jako Nestandardní balík, a to s příplatkem 150 Kč za kus. „Moje sekretářka to bude rozvážet,“ vykresluje Zatloukal další možnosti šetření.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Stát přišel o stovky milionů korun ze zahřívacích cigaret

9. 4. 2019 19:31 - Finance - Joachim Řitke

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se obává, že by lidé mohli přestat kouřit úplně. „Nedovedu si představit, odkud bychom pak brali na důchody a slevy jízdného,“ říká.

Bývalý prezident Václav Klaus, ač sám nekuřák, se k obavě připojuje. Říká: "Nevzdávejme se osvědčených hodnot v honbě za uchováním pseudo-zdraví. Neposlouchejme bezmyšlenkovitě bruselskou propagandu. Nenechme si neustále něco vnucovat."

"40 miliard je 40 miliard. Všechno ostatní jsou jenom kecy," uzavírá Schillerová.

R.E.K.L.A.M.A

Dražba pozůstalosti Miloše Zemana proběhne na sté výročí České republiky

28. 8. 2018 06:41 - Finance - Standa Skandál

Pozůstalost Miloše Zemana je celkem rozsáhlá, hlavně sklem. Mimo chodítka, berle a nalezených posraných trenek bude k zakoupení také 165 nedopitých lahví vodky, becherovky a rumu.

Součástí pozůstalosti Miloše Zemana je také přestavěný zámek Lány na prasečák s jeho výrobními halami, který bude dražen samostatně jako nemovitost po zprasení. Zvláštností v dražbě bude i speciální prosklená vana ve které byl président uchovávan ve stavu kaše s hrudkami po svém úmrtí a z které byl právě distribuován v plechovkách do řetezců Xindl.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

O nedopité lahve alkoholu, berli, chodítko i posrané trenky se budou moci zájemci poprat na nekrofilním portálu NEKRO CZ. Na stejném portálu bude možné zakoupit i poukázky a návody na Zemanovy nemoce - alkoholismus, cukrovku, stařeckou demenci i celkovou neuropatii.

Nejzajímavější draženou pozůstalostí Zemana jsou právoplatné rozsudky za privatizaci OKD a kauzu H-system. „Jakýkoliv najivní a přitroublý čecháček to může odsedět za něj“, směje se Jiří Pejchal, ředitel portálu NEKRO CZ.

Jiří X. Mněnesed se vyjádřil k aukci slovy „celej ten Zeman je taková pozůstalost z dob komunizmu a estébáckýho převratu“, a natáhnul další šluk vaporizovaných Fénixových slz.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Vítězům dražby předem Blahopřejeme!

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.