HRBATŮV KOSTELEC

Brněnská Automatická univerzita otevřela novou fakultu

24. 4. 2014 11:45 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Analýzou náhodně vybraných diskusních fór vědci potvrdili, že blbost se rozšiřuje nebývalým tempem. Doc. Vrána, který se rozšiřováním blbostí dlouhodobě zabývá, je přesvědčen, že za to mohou jeho studenti. Automatická univerzita v Brně totiž nedávno otevřela Fakultu aplikované blbosti.

"Náš poslední student úspěšně nastoupil do České filharmonie na pozici prvních automatických houslí. Stálo ho to jen dva týdny studia," pochvaluje si Vrána. "Nebo na Ministerstvu kultury teď máme taky absolventa. A hlásí se k nám další a další, i starší ročníky."

Co se student na Fakultě aplikované blbosti dozví?

"V podstatě hovno. Ale vás asi nejvíce zajímá výsledek studia. Tím jsou kvalitní tituly. Jedná se o Bc., Ing., Mgr., JUDr., MUDr. či MBA. Nově si student může také předplatit dočasné varianty titulů, a to až na pět let dopředu. Předplacené tituly jsou výhodné zvláště díky příznivější ceně. Pokud se například chystáte v blízké budoucnosti vykonávat důležitou funkci ve státní správě, sáhnete právě po dočasném titulu. Je to logické, po zapracování se vás na titul již nikdo neptá, a tudíž netřeba jej vlastnit.„ Sám Vrána používá předplacený přídomek “významný český spisovatel", ačkoli zatím nic nenapsal.

"V akci teď vyprodáváme čestné profesury a doktoráty. Naše studium, to je vaše vstupenka do světa úspěšných!"

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Hnutí #NE - Bude hůř, překročilo v průzkumech jedenáct procent

15. 4. 2014 11:46 - Čechistan - Standa Skandál

Celosvětové Hnutí #NE - Bude hůř v České Republice upevňuje setrvale svoje pozice. Za poslední měsíc vzrostly preference Hnutí o 6,6%

"Lidé nám začínají věřit, protože nevaříme z vody. Všichni co lezou do politiky lidem pořád slibují hory doly a výsledek? Pořád nic. Reálně se máte pořád hůř. "Přišel čas říct narovinu jak se věci mají a ukázat se kdo tomu tady skutečně šéfuje. Překonáváme i bývalého spojence Kim.dotComa s jeho Fuckooo!", směje se vůdce temných sil.

My máme program jasný už po tisíciletí: strach, lži, vytáčky, sobectví, závist, hamižnost a nájemné vraždy", říká v rozhovoru Dark Vader, zakladatel a vůdce Hnutí #NE - Bude hůř. „Postkomunistické země jako je Česká Republika, Slovensko a Ukrajina jsou ideální živnou půdou Našeho Záměru“, dodává.

Aktualizace: Sledujte televizní Debatu Otázky Václava Moravce: Andrej Babiš za ANO, Dark Vader za #NE, a za stranu Zeblení se před kamery posadí sám Fantomas. V neděli za pět minut dvanáct na Šestce!

Vůdce hnutí, Dark Vader v kanceláři v Bruselu

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Zeman je pro zastrašení Ruska, Hrad má již hotovou voodoo panenku Putina

11. 4. 2014 12:18 - Čechistan - Standa Skandál

Prezident Miloš Zeman v pátek na konferenci věnované 10. výročí vstupu ČR do Evropské unie
přednesl jmenování kardinála Duku jako nejvyššího zasvěceného šamana přes voodoo. Prevence voodoo je podle něj levnější a účinnější než deklarace „bubu“ paní Bobošíkové.

Miloš Zeman v pátek přednesl, že Česká Republika nemá žádné zbraně krom pár stíhaček, pandurů a gripenů na leasing. Zakázaný radar Věra s Tamarou se stále válí ve skladu od kterých má klíče jen americká armáda. Zeman dal jasně najevo, že Česká Republika musí s Ruskem začít vyjednávat na jiné úrovni, než s pomocí jaderných zbraní. Pověřil proto kardinála Duku nejvyšším šamanem přes voodoo techniky. Duka již měsíc tráví hluboko v Nigérii u aboriginců, aby dosáhl nejvyššího zasvěcení voodoo šamana.

Hrad má již k dispozici voodoo panenku prezidenta Putina vyrobenou 3D tiskem a pracuje na dalších ministrech, vlivných podnikatelích a členech Ruské armády.  Duka vidí největší problém v získání vlasu a nehtu prezidenta Putina, který musí zapracovat do podstavce panenky, aby získala přímé napojení na podvědomí Kremlu. V této souvislosti je ruské velvyslanectví obsazené armádou a provádí hledání vlasů v kobercích a na WC.

„Po vyrobení předních členů vlády Ruska budeme mít mnohem silnější pozici“, tvrdí Zeman.

Mluvčí Kremlu se nechal slyšet, že prezident Putin bere reakci České Republiky vážně a poslal Zemanovi další 2 kartony vodky Stolichnaya a Russian Standard.

Voodoo panenka vyrobená 3D tiskem

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz
R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Česko půjde do války za Císaře Obamu!

10. 4. 2014 10:38 - Čechistan - Standa Skandál

S návštěvou generálního tajemníka NATO Rasmussena Česko neobdrželo zrovna dobré zprávy. Aliance v dokumentu uvádí, že česká armáda půjde do války za Císaře Obamu a jeho rodinu.

Pandury ani gripeny na operativní lízačku ale nestačí.

Připomínky aliance se dají shrnout v jedné větě: Česko si sice dobře naplánovalo, jaké vojsko chce budovat, realita ovšem za těmito velkolepými plány zaostává.

Deset let po zavedení profesionální armády má podle tabulek sloužit 222 tisíc vojáků. Skutečný stav je méně než 20 tisíc. A vůbec nejvíce oslabené jsou jednotky, které mají poskytovat podporu vojákům v první linii: kuchaři, uzenáři, zelináři, felčaři, jednotky mobilních pivovarů, protiplynová obrana nebo zásobovači. „Stav jednotek bojové podpory zůstává na superpodkritické úrovni,“ píše Obergrupenfuhrer NATO Rasmuepilsen.

 

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A