HRBATŮV KOSTELEC

Ministerstvo sociálních věcí chystá obří tendr na výdej dávek.

26. 4. 2014 09:19 - Čechistan - Standa Skandál

Ministerstvo sociálních věcí plánuje velké výběrové řízení na systém pro výdej dávek. Tendr má vyjet v září a bude rozvářet koks za 1,8miliardy, uvedl ve čtvrtek mluvčí ministerstva Peter Halabán.


Úřady se na přelomu roku vrátily ke starému KO systému. Kritizovaný nový systém rozvozu koksu totiž antimonopolní úřad zakázal kvůli pochybením při výběru používat. Znalecký posudek už loni doporučoval místo něj kvůli nemožnosti jeho úprav pořídit systém úplně nový. Obří tendr je součástí dlouhodobého řešení, které resort plánuje. A Koníček si dal čáru. "Dlouhodobé cíle nejsou až tak dlouhodobé.", dodal.

„Ministerstvo špatně hospodařilo“, křičela na chdobu sjetá Tominová.

Ministryně sociálky Mišel Marxová Tominová (FuckOoo!) před nedávnem řekla, že resort vybuduje „kompletně novou infrastrukturu“ rozvozu drog potřebným. Resort tak řádné soutěže nestihne a bude nejspíš vládu žádat o povolení výjimečného postupu výdeje v řetězcích XINDL.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimákyBrněnská Automatická univerzita otevřela novou fakultu

24. 4. 2014 11:45 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Analýzou náhodně vybraných diskusních fór vědci potvrdili, že blbost se rozšiřuje nebývalým tempem. Doc. Vrána, který se rozšiřováním blbostí dlouhodobě zabývá, je přesvědčen, že za to mohou jeho studenti. Automatická univerzita v Brně totiž nedávno otevřela Fakultu aplikované blbosti.

"Náš poslední student úspěšně nastoupil do České filharmonie na pozici prvních automatických houslí. Stálo ho to jen dva týdny studia," pochvaluje si Vrána. "Nebo na Ministerstvu kultury teď máme taky absolventa. A hlásí se k nám další a další, i starší ročníky."

Co se student na Fakultě aplikované blbosti dozví?

"V podstatě hovno. Ale vás asi nejvíce zajímá výsledek studia. Tím jsou kvalitní tituly. Jedná se o Bc., Ing., Mgr., JUDr., MUDr. či MBA. Nově si student může také předplatit dočasné varianty titulů, a to až na pět let dopředu. Předplacené tituly jsou výhodné zvláště díky příznivější ceně. Pokud se například chystáte v blízké budoucnosti vykonávat důležitou funkci ve státní správě, sáhnete právě po dočasném titulu. Je to logické, po zapracování se vás na titul již nikdo neptá, a tudíž netřeba jej vlastnit.„ Sám Vrána používá předplacený přídomek “významný český spisovatel", ačkoli zatím nic nenapsal.

"V akci teď vyprodáváme čestné profesury a doktoráty. Naše studium, to je vaše vstupenka do světa úspěšných!"

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Hnutí #NE - Bude hůř, překročilo v průzkumech jedenáct procent

15. 4. 2014 11:46 - Čechistan - Standa Skandál

Celosvětové Hnutí #NE - Bude hůř v České Republice upevňuje setrvale svoje pozice. Za poslední měsíc vzrostly preference Hnutí o 6,6%

"Lidé nám začínají věřit, protože nevaříme z vody. Všichni co lezou do politiky lidem pořád slibují hory doly a výsledek? Pořád nic. Reálně se máte pořád hůř. "Přišel čas říct narovinu jak se věci mají a ukázat se kdo tomu tady skutečně šéfuje. Překonáváme i bývalého spojence Kim.dotComa s jeho Fuckooo!", směje se vůdce temných sil.

My máme program jasný už po tisíciletí: strach, lži, vytáčky, sobectví, závist, hamižnost a nájemné vraždy", říká v rozhovoru Dark Vader, zakladatel a vůdce Hnutí #NE - Bude hůř. „Postkomunistické země jako je Česká Republika, Slovensko a Ukrajina jsou ideální živnou půdou Našeho Záměru“, dodává.

Aktualizace: Sledujte televizní Debatu Otázky Václava Moravce: Andrej Babiš za ANO, Dark Vader za #NE, a za stranu Zeblení se před kamery posadí sám Fantomas. V neděli za pět minut dvanáct na Šestce!

Vůdce hnutí, Dark Vader v kanceláři v Bruselu

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.
R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Zeman je pro zastrašení Ruska, Hrad má již hotovou voodoo panenku Putina

11. 4. 2014 12:18 - Čechistan - Standa Skandál

Prezident Miloš Zeman v pátek na konferenci věnované 10. výročí vstupu ČR do Evropské unie
přednesl jmenování kardinála Duku jako nejvyššího zasvěceného šamana přes voodoo. Prevence voodoo je podle něj levnější a účinnější než deklarace „bubu“ paní Bobošíkové.

Miloš Zeman v pátek přednesl, že Česká Republika nemá žádné zbraně krom pár stíhaček, pandurů a gripenů na leasing. Zakázaný radar Věra s Tamarou se stále válí ve skladu od kterých má klíče jen americká armáda. Zeman dal jasně najevo, že Česká Republika musí s Ruskem začít vyjednávat na jiné úrovni, než s pomocí jaderných zbraní. Pověřil proto kardinála Duku nejvyšším šamanem přes voodoo techniky. Duka již měsíc tráví hluboko v Nigérii u aboriginců, aby dosáhl nejvyššího zasvěcení voodoo šamana.

Hrad má již k dispozici voodoo panenku prezidenta Putina vyrobenou 3D tiskem a pracuje na dalších ministrech, vlivných podnikatelích a členech Ruské armády.  Duka vidí největší problém v získání vlasu a nehtu prezidenta Putina, který musí zapracovat do podstavce panenky, aby získala přímé napojení na podvědomí Kremlu. V této souvislosti je ruské velvyslanectví obsazené armádou a provádí hledání vlasů v kobercích a na WC.

„Po vyrobení předních členů vlády Ruska budeme mít mnohem silnější pozici“, tvrdí Zeman.

Mluvčí Kremlu se nechal slyšet, že prezident Putin bere reakci České Republiky vážně a poslal Zemanovi další 2 kartony vodky Stolichnaya a Russian Standard.

Voodoo panenka vyrobená 3D tiskem

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.