HRBATŮV KOSTELEC

Proběhla předprvomájová salónní revoluce

30. 4. 2014 21:08 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Na IV. sjezdu svazu českých salónních kritiků proběhla předprvomájová salónní revoluce. Při dlouhé diskusi o smyslu existence svazu (a tak vůbec) padala i taková slova, jako že "já se na to vyseru!" a podobně.

Mezi probíranými tématy bylo především začlenění přeběhlíků z klubu salonního šachismu. Odborná komise shledala Šacha a Mata způsobilými též k vykonávání funkce v některém z klubů salonních kritiků. Kvůli možnému střetu zájmů byli pánové ihned zkritizováni, čímž byli uvedeni do funkce. Po dlouhé kritice se také došlo k závěru, že členství v některém z klubů salonních kritiků nebude bránit nadále vykonávat činnost členů klubu salonních šachistů, ani to nebude mít vliv na funkci. Pánové Šach a Mat byli poté nominováni na Členy roku.

Schopnost vše kritizovat mají i někteří nečlenové klubů salonních kritiků, zaznělo dále na schůzi. Námitka, že by se členská základna nebývale rozrostla, kdyby byli připuštěni i tito laičtí kritici, byla po kritice zamítnuta. Takovým lidem bychom měli dát alespoň šanci stát se přihlížejícími členy, padlo na schůzi. Po bouřlivém hlasování byl návrh přijat. Od této chvíle tedy mohou všichni občané ČR zažádat o členství v některém z klubů salonních kritiků, a to v jejich širším kruhu laických příznivců.

Konečně bylo ustanoveno, že svaz klubů salonních kritiků kritizovat nelze. Pokud tak některý z členů učiní, bude potrestán vyloučením nejen ze svazu, ale i ze základního klubu salonních kritiků. Jelikož však všichni členové svazu svaz někdy v minulosti kritizovali, byli ze svazu i z klubů bezodkladně vyloučeni. 30. 5. tak všechny kluby, a tudíž i svaz, oficiálně zanikly. Proběhla v pořadí již čtvrtá salónní revoluce.

„Je třeba začít s čistým štítem,“ prohlásil bývalý prezident svazu ihned po založení nového základního klubu salonních kritiků a zároveň svazu nového.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Bylo vyhlášeno České království potravinářské

27. 4. 2014 11:59 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Do čela České republiky se o víkendu suverénně postavil sám Andrej Babiš a vyhlásil absolutistickou monarchii. Název Česká republika se tímto mění na České království potravinářské a jediným státem povoleným náboženstvím se stává Agrofert. 

„Dočasně zůstává povoleno fungování Katolíkům, ale jen v některých kostelích a pod podmínkou, že Boží tělo upečou United Bakeries,“ říká CEO United Bakeries, ex-Katolík a ex-kardinál, Dominik Duka. Ten se stal též hlavním knězem nově ustaveného státního zřízení poté, co jako první konvertoval k Agrofertům.

"Jelikož  znám podrobně fungování Katolické církve, také obřady pro ně budeme zajišťovat formou outsourcingu. V oboru mám mnohaleté zkušenosti," prohlásil  Duka. Katolíkům dodá  tisíc hektolitrů svěcené vody." To by jim mělo stačit do příští pětiletky. A tu vodu, tu upečeme zastudena stejně jako všechno ostatní."

A jak si vůbec Babiš představuje vládnutí? "Stát budu řídit jako firmu. Chystám velkou restrukturalizaci státní byrokracie, po vzoru jednoho ruského velikána," prohlásil včera v televizi. K noci muzeí a noci kostelů tak přibude moc úřadů. Občané se budou moci chodit hlásit i v noci. „S Kardinálem, jak mu familiérně říkám,“ pokračuje Babiš, "máme velké plány. Kostely přebudujeme na boží fastfoody, ale to bych zatím ponechal pod pokličkou. Jedno je však jisté: Boží hod vánoční ustanovíme státním svátkem žraní."

V rámci podpory domácího průmyslu hodlá Babiš vybudovat několik továren na státní vyznamenání. "Vyznamenám každého za dobře odvedenou práci, jako to dělal Baťa. Výroba vyznamenání dá práci dalším lidem, a tak dále," nastínil vizi nekonečného ekonomického růstu Babiš. Postupně bude veškerý potravinářský průmysl konvertován na vyznamenávací a „potravinářské“ zůstane jen v názvu státu. „Tohle bude ještě větší ekonomický zázrak, než bylo JZD Slušovice, které taky nemělo se zemědělskou výrobou mnoho společného,“ říká Babiš.

"Jediné, čeho se obávám, je inflace vyznamenání. S tím se budeme muset nějak vypořádat, nejspíš pomocí snižování počtu vyznamenaných, a to opět po vzoru jednoho ruského velikána. Kardinál už navrhl konkrétní podobu řešení," uzavřel Babiš.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Ministerstvo sociálních věcí chystá obří tendr na výdej dávek.

26. 4. 2014 09:19 - Čechistan - Standa Skandál

Ministerstvo sociálních věcí plánuje velké výběrové řízení na systém pro výdej dávek. Tendr má vyjet v září a bude rozvářet koks za 1,8miliardy, uvedl ve čtvrtek mluvčí ministerstva Peter Halabán.


Úřady se na přelomu roku vrátily ke starému KO systému. Kritizovaný nový systém rozvozu koksu totiž antimonopolní úřad zakázal kvůli pochybením při výběru používat. Znalecký posudek už loni doporučoval místo něj kvůli nemožnosti jeho úprav pořídit systém úplně nový. Obří tendr je součástí dlouhodobého řešení, které resort plánuje. A Koníček si dal čáru. "Dlouhodobé cíle nejsou až tak dlouhodobé.", dodal.

„Ministerstvo špatně hospodařilo“, křičela na chdobu sjetá Tominová.

Ministryně sociálky Mišel Marxová Tominová (FuckOoo!) před nedávnem řekla, že resort vybuduje „kompletně novou infrastrukturu“ rozvozu drog potřebným. Resort tak řádné soutěže nestihne a bude nejspíš vládu žádat o povolení výjimečného postupu výdeje v řetězcích XINDL.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Brněnská Automatická univerzita otevřela novou fakultu

24. 4. 2014 11:45 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Analýzou náhodně vybraných diskusních fór vědci potvrdili, že blbost se rozšiřuje nebývalým tempem. Doc. Vrána, který se rozšiřováním blbostí dlouhodobě zabývá, je přesvědčen, že za to mohou jeho studenti. Automatická univerzita v Brně totiž nedávno otevřela Fakultu aplikované blbosti.

"Náš poslední student úspěšně nastoupil do České filharmonie na pozici prvních automatických houslí. Stálo ho to jen dva týdny studia," pochvaluje si Vrána. "Nebo na Ministerstvu kultury teď máme taky absolventa. A hlásí se k nám další a další, i starší ročníky."

Co se student na Fakultě aplikované blbosti dozví?

"V podstatě hovno. Ale vás asi nejvíce zajímá výsledek studia. Tím jsou kvalitní tituly. Jedná se o Bc., Ing., Mgr., JUDr., MUDr. či MBA. Nově si student může také předplatit dočasné varianty titulů, a to až na pět let dopředu. Předplacené tituly jsou výhodné zvláště díky příznivější ceně. Pokud se například chystáte v blízké budoucnosti vykonávat důležitou funkci ve státní správě, sáhnete právě po dočasném titulu. Je to logické, po zapracování se vás na titul již nikdo neptá, a tudíž netřeba jej vlastnit.„ Sám Vrána používá předplacený přídomek “významný český spisovatel", ačkoli zatím nic nenapsal.

"V akci teď vyprodáváme čestné profesury a doktoráty. Naše studium, to je vaše vstupenka do světa úspěšných!"

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.