HRBATŮV KOSTELEC

Českem se šíří sekačkový mor, jako každý rok!

21. 4. 2016 13:00 - Kultura - Standa Skandál

Jen co se na jaře udělá trochu hezky, namísto zpěvu ptáků a šumění větru slyšíme takzvaný sekačkový mor!

Ledva klíček vystrčíme, ledva lodyha přesáne pět centimetrů, coby první kvítka zakvitnou, je třeba tomu životu zatípnout tipec! Všechno je třeba zarovnat, srovnat, vysekat! Strach z nedokonalosti převelezelených unifikovaných trávníků se šíří od souseda k sousedovi.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Co si to vůbec ty rostliny dovolují? Začít na jaře kvést! To je do nebe volající rouhání a proto máme na to PŘÍSTROJE - malý tank všech trávníků - sekačku. Hluk dosahuje úžasných 100 dB! Úžasné, moje bubínky dosahují orgasmu z čtyřtaktních i dvoutaktních motorů! Schází jen jedno: křovniňák!

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

A tak místo odpolední pohody na slunci slyšíme ohlušující hluk sekaček! A bude to krásné - dnes je slunce, posečeme, zítra a na víkend nám bude chcát a koukneme na televizi, protože venku zase bude hnusně.   

A nezapomeňte na pravidelný servis, olej, benzín, a lesk!

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Abend der Poesie

1. 3. 2016 19:21 - Kultura - Standa Skandál

K večeru,
na všechno seru.

Kostelec hýří všemi barvami moči
a za oknem sníh s deštěm močí.
K tomu nejen Babiš by rád roztáhnul chapadla své moci
zatímco den překlápí se do noci.

K večeru,
na všechno seru (Bondy)

je to příjemné věru,
v každičkém to směru,

radši básně v posteli čtu si,
lepší než makat asi

A tak posílám zas jednu,
„práci“ posílaje ke dnu.

Bondyho Zbytky Eposu
dají vím jistě do nosu.  (Standa Skandál)

Čechy připomínají mi nočník nejspíše,
a uvažuji ve své patriotické pýše
že je z cibulkového porcelánu
na nějž i Masaryk chodil na stranu
Praha je pak v jeho přímém středu
přesnějc vysrat se sám nedovedu,
Jak známo jsou lejna taká i onaká
některá jako Říp
jiná zas jak nad Řípem oblaka
některá se jako Brdy vlní
jiná v Polabí se ve pšenici sluní
některá
byť je to nějaká ta kilometrů stovka
tyčí se kdesi jak Eiffelovka (Bondy)

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Vlastenec František Ringo Čech: jak vnímá současnost?

24. 2. 2016 15:42 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Při příležitosti vernisáže obrazů pacientů jsme se zeptali jejich tvůrce, F. R. Čecha, co se mu na dnešní společnosti líbí a naopak nelíbí?

Jak víte, odjakživa mám vztah ke svým Čechům. K Vlasti. K Jazyku českému. Těší mne, že o něj, a potažmo i o mou českou hru Dívčí válka, jest neustále veliký zájem. Vždyť tu válku bojujeme už 40 let! A pořád máme vyprodáno!

Naopak mne, jakožto milovníka Češtiny, velmi pohoršuje nadužívání vulgarismů, které se stalo, zejména v poslední době, běžné. Naše mateřština je vulgarismy zprzněna více, než kdy byla kněžna Libuše! (smích)

Ovšemže, výrazivo mrdat a prcat používám také ve svých hrách, avšak veskrze jako básnické obraty.

František Ringo Čech: Praotec Čech vítá uprchlíky, volej na plátně

František Ringo Čech: Praotec Čech vítá uprchlíky, volej na plátně

Dojatá Uschi též plakala a chtíc navodit atmosféru pro začátek výuky, zažertovala: "Was is das, psí ocas.„ - “Ja, ja,„ volali mladí Eritrejci: “Ocas ano, ale ten náš, né psí!" (smích)

„Rozbor větný si, schone madchen, strčte do těch svejch bílejch p-delí,“ zvolal Okavanga a vrazil do Uschi svůj černý pyj takovou silou, že jí vylezl konečníkem. „Au, au, né tak hluboko, ty ošklivý chlapče,“ prosila Uschi. Gerda upustila německo-eritrejský slovník a držíc se větve „Unter den Linden“, snažila se vyplivnout penis Mustafy Serengetiho, který jí natrhl koutky. (více na blesk.cz)

Nuž ale vraťme se k jazyku rodnému.

Víte, jak člověk stárne, choromyslnost postupuje a nakonec už nemyslí na nic jiného než na to mrdat a prcat. A do toho vám ty čuráci z ČEZu ještě zdražej elektriku! To už aby se z toho fakt jeden posral.

(děkujeme umělci za rozhovor a přejeme hodně úspěchů)

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Jasmín Hovínko vydal debutové album Shitting on the Wall

11. 2. 2016 18:05 - Kultura - Standa Skandál

Hrbatův Kostelec - Jasmín Hovínko vydal zbrusu nové hudební pseudoalbum Shitting on the Wall.Street. Jde o těžkou kritiku kaputtalismu v jeho všebarevných podobách, zvláště s jeho oslizlými rukavičkami.


Stěžejní téma - vláda kapitálu nad vším, tedy klanění se Mamonu, je ztvárněna právě v jeho písni Glory, Glory Mamoneia, kterou doplňuje píseň kvantitativního uvolňování: Diarrhoea of the Debt, Shit on the money a hluboká Debt Fisting.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.Podnikatelé s tučnými kontíčky nezůstaly bezeskrvkny v písni Money is my sacrament a banky dopadli ještě hůř závěrečné písni "Fuck them out!"

R.E.K.L.A.M.A

Největší ohlas si ale vysloužila skladba Dictatorship of the Debt (Diktatura dluhu), která je ale v médiích cenzurovaná.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz