HRBATŮV KOSTELEC

Vědci z Hrbatova Kostelce dokázali že Google cenzuruje internet

7. 5. 2014 14:27 - Čechistan - Standa Skandál

Vědci z Hrbatova Kostelce dokázali že Google cenzuruje internet

Čtenáři se již nikdy nedozví o dalším neživotě Ivety, jelikož Google v cca 8h SELČ zcenzuroval odkaz na náš článek. V 6,30h kdy ještě Vrchní Cenzor spal, se odkaz umístil na čtvrtém místě.

Google Děkujeme!

P.S. je nám jasný, že takovou volovinu nemůžete lidem co nemají smysl pro fakt černočernej humor dávat pod nos, ale i tak to byla roztomilá hra;-).

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

České Dráhy poskytují slevu 50% na pohřeb Bartošové

2. 5. 2014 13:45 - Čechistan - Standa Skandál

Aktuálně: České Dráhy poskytují slevu 50% na cestu na pohřeb tragicky zesnulé Ivety Bartošové, který se bude konat ve Frendštátu pod Radhoštěm, rodištěm několikanásobné slavice ČR.

České Dráhy cítí potřebu vyhovět fanouškům Ivety, která před pár dny nešťastně zesnula pod koly rychlíku Praha-Prčice. Všichni, kteří se chtějí rozloučit s Ivetou, pojednou do Frendštátu za polovic. Pohřební svíčky budou v prodeji v prvním voze první třídě souprav", řekl mluvčí ČD Roupalík.

Pan Rychtář rozhodl o uspořádání dožínek pro média, v nichž chce hrát hlavní roli on. Expozice všech možných poruch osobnosti bude přítomná během celého obřadu. Máte se věru nač těšit.

Aktualizace: Po tahanici mezi Rychtářem a příbuznými Bartošové došlo k roztržce. Iveta byla roztržena vejpůl. Rychtářovi se podařilo zmocnit se jedné půlky, druhou získali příbuzní. Ti doufají, že jim Rychtář vydá zbytek. „Podle zákona mají děti právo alespoň na 50%,“ řekl právník syna Bartošové. „Ale to už mají,“ oponuje Rychtář. Příbuzní se obávají, že naopak Rychtář usiluje o jejich polovinu a pak hodlá Ivetiny půlky vydražit na Nekro.cz - vaše relikvie celebrit z pohodlí domova.

Na pohřbu proběhne zároveň křest posledního singlu: „Jedeme dál močálem černým“.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.
R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Odpadkové koše Václava Havla byly instalovány po celé Praze

1. 5. 2014 22:49 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Na počest bývalého prezidenta Václava Havla byly po celé Praze instalovány zbrusu nové odpadkové koše, které navrhl umělec David Černý. Koše mají připomínat prezidentovu popelnici, která léta stála před jeho domem a prezident do ní sypal své odpadky.

Kromě designu je na popelnici zajímavé také to, že je od počátku zaplněna, „aby evokovala pocit autentické popelnice Václava Havla,“ poznamenává Černý. Najdeme v ní jak zbytky od snídaně, kterou Václav nedojedl, tak vyhozené lahve od piva, které dopil. „Ty láhve jsme museli nechat udělat všechny znovu, protože ta značka piva se už dneska nevyrábí,“ upřesnil Černý.

Co ještě člověk na koších najde? "Podíváme-li se na koše, tedy popelnice, blíže, najdeme na nich dvě držadla. Nejsou to však obyčejná držadla. „Ve smyslu těchto košů symbolizují mír a lásku,“ říká Černý, " vždycky, když něco vyhodíte, tak uchopte jedno z držadel a chvíli popřemýšlejte. Zastavte se a pomyslete alespoň vteřinu na velikána, jakým byl Václav Havel."

Někteří lidé si ale všimli podstatného nedostatku košů: nic se do nich už nevejde. "To, samozřejmě, je vlastností těch košů!" hájí se Černý. "Odpadky v nich musejí být autentické, ne kdejaká vyhozená flaška, kterou jste koupili někde v Lidlu!" zlobí se Černý. Každý předmět má v koši své místo i svou historii.

Nutno poznamenat, že mezi odpadky našlo své místo i hovno fenky Ďuly a pak i samotná fenka Ďula. (Jak to bylo s fenkou Ďulou? Kuchařka Havlových promluvila.)

Magistrát navíc rozhodl, že repliky prezidentových odpadků budou použity také k posypu chodníků. „Začneme s posypem už v létě, abychom jako že odkázali na absurditu, jíž se Havel celý život věnoval,“ řekl radní pro dopravu.

Pozor tedy, až budete příště vzpomínat na Václava Havla, abyste do něčeho nešlápli.

Posyp Václava Havla

Posyp Václava Havla

Václav Havel

Václav Havel

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

V Praze smrděly spálené čarodejnice do pozdních hodin.

1. 5. 2014 05:55 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Že nejen v Praze smrděly připálené čarodejnice do pozdních hodin se mohl přesvědčit každý, kdo vykoukl v jedenáct z okna.

Smradu všude jak kdyby Husa upalovali, rozčiloval se devádesátiletý důchodce Zadražil. Na nesnesitelný zápach si stěžovala i důchodkyně Zvelebná a přirovnává ho snad jen ke smradu u řeky Gangy, kde spalují Indové svoje pozůstalé. Takový předprvomájový ozón si připravili nejen pražšťí spolu s hromadami plastikových odpadků. „Den pálení čarodejnic je tak vyhlášen dnem Pivní Zóny, kdy jediným cílem námezdně pracujících je nadělat bordel a spít se do němoty, protože na víc nemají“, komentoval pálení Dark Vader organizátor akce a vůdce hnutí #NE Bude hůř.

Aktualizace: Celkem bylo v České Rapublice 30.dubna 2014 upáleno 4777 služebníků bílé magie z toho 2734 žen.

Spálené čarodejnice také překročily imisní limity ve všech krajích ČR.

Emise čarodejnic, Praha Libuš

Emise čarodejnic, Hradec Králové

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.
R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!