HRBATŮV KOSTELEC

Darth Vader hovořil ve středu před testem sirén ke svému lidu

7. 5. 2014 16:45 - Čechistan - Standa Skandál

Dnes Darth Vader, vůdce temné strany síly z hnutí #NE, Bude hůř hovořil před středečním testem sirén ke svému lidu.

Darth hovořil dlouze, ale nebylo mu nic rozumět až na slova papež a hypotéka, přesto si lidé připoměli strach Hrozby.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A

Vědci z Hrbatova Kostelce dokázali že Google cenzuruje internet

7. 5. 2014 14:27 - Čechistan - Standa Skandál

Vědci z Hrbatova Kostelce dokázali že Google cenzuruje internet

Čtenáři se již nikdy nedozví o dalším neživotě Ivety, jelikož Google v cca 8h SELČ zcenzuroval odkaz na náš článek. V 6,30h kdy ještě Vrchní Cenzor spal, se odkaz umístil na čtvrtém místě.

Google Děkujeme!

P.S. je nám jasný, že takovou volovinu nemůžete lidem co nemají smysl pro fakt černočernej humor dávat pod nos, ale i tak to byla roztomilá hra;-).

R.E.K.L.A.M.A

České Dráhy poskytují slevu 50% na pohřeb Bartošové

2. 5. 2014 13:45 - Čechistan - Standa Skandál

Aktuálně: České Dráhy poskytují slevu 50% na cestu na pohřeb tragicky zesnulé Ivety Bartošové, který se bude konat ve Frendštátu pod Radhoštěm, rodištěm několikanásobné slavice ČR.

České Dráhy cítí potřebu vyhovět fanouškům Ivety, která před pár dny nešťastně zesnula pod koly rychlíku Praha-Prčice. Všichni, kteří se chtějí rozloučit s Ivetou, pojednou do Frendštátu za polovic. Pohřební svíčky budou v prodeji v prvním voze první třídě souprav", řekl mluvčí ČD Roupalík.

Pan Rychtář rozhodl o uspořádání dožínek pro média, v nichž chce hrát hlavní roli on. Expozice všech možných poruch osobnosti bude přítomná během celého obřadu. Máte se věru nač těšit.

Aktualizace: Po tahanici mezi Rychtářem a příbuznými Bartošové došlo k roztržce. Iveta byla roztržena vejpůl. Rychtářovi se podařilo zmocnit se jedné půlky, druhou získali příbuzní. Ti doufají, že jim Rychtář vydá zbytek. „Podle zákona mají děti právo alespoň na 50%,“ řekl právník syna Bartošové. „Ale to už mají,“ oponuje Rychtář. Příbuzní se obávají, že naopak Rychtář usiluje o jejich polovinu a pak hodlá Ivetiny půlky vydražit na Nekro.cz - vaše relikvie celebrit z pohodlí domova.

Na pohřbu proběhne zároveň křest posledního singlu: „Jedeme dál močálem černým“.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!
R.E.K.L.A.M.A

Odpadkové koše Václava Havla byly instalovány po celé Praze

1. 5. 2014 22:49 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Na počest bývalého prezidenta Václava Havla byly po celé Praze instalovány zbrusu nové odpadkové koše, které navrhl umělec David Černý. Koše mají připomínat prezidentovu popelnici, která léta stála před jeho domem a prezident do ní sypal své odpadky.

Kromě designu je na popelnici zajímavé také to, že je od počátku zaplněna, „aby evokovala pocit autentické popelnice Václava Havla,“ poznamenává Černý. Najdeme v ní jak zbytky od snídaně, kterou Václav nedojedl, tak vyhozené lahve od piva, které dopil. „Ty láhve jsme museli nechat udělat všechny znovu, protože ta značka piva se už dneska nevyrábí,“ upřesnil Černý.

Co ještě člověk na koších najde? "Podíváme-li se na koše, tedy popelnice, blíže, najdeme na nich dvě držadla. Nejsou to však obyčejná držadla. „Ve smyslu těchto košů symbolizují mír a lásku,“ říká Černý, " vždycky, když něco vyhodíte, tak uchopte jedno z držadel a chvíli popřemýšlejte. Zastavte se a pomyslete alespoň vteřinu na velikána, jakým byl Václav Havel."

Někteří lidé si ale všimli podstatného nedostatku košů: nic se do nich už nevejde. "To, samozřejmě, je vlastností těch košů!" hájí se Černý. "Odpadky v nich musejí být autentické, ne kdejaká vyhozená flaška, kterou jste koupili někde v Lidlu!" zlobí se Černý. Každý předmět má v koši své místo i svou historii.

Nutno poznamenat, že mezi odpadky našlo své místo i hovno fenky Ďuly a pak i samotná fenka Ďula. (Jak to bylo s fenkou Ďulou? Kuchařka Havlových promluvila.)

Magistrát navíc rozhodl, že repliky prezidentových odpadků budou použity také k posypu chodníků. „Začneme s posypem už v létě, abychom jako že odkázali na absurditu, jíž se Havel celý život věnoval,“ řekl radní pro dopravu.

Pozor tedy, až budete příště vzpomínat na Václava Havla, abyste do něčeho nešlápli.

Posyp Václava Havla

Posyp Václava Havla

Václav Havel

Václav Havel

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.