HRBATŮV KOSTELEC

Miliardy lidí stále nemají osobní toaletu

9. 5. 2014 10:16 - Čechistan - Standa Skandál

Miliardy lidí na celém světě stále ještě nemají svou osobní přenosnou toaletu a serou na veřejnosti, například na chodník.

Na zelený čtvrtek na to upozornila Světová zdravotnická organizace (WHO), která varovala, že to s sebou nese zvýšené riziko prochcaných a posraných chodníků včetně šíření smradlavých chorob.
Sdílení psích hoven v módě
„Výměšky a výkaly, to jsou hlavní příčiny tolika spílání při cestě do práce,“ poukázal zástupce organizace Brucel Gorodon. Společnosti, kde je běžné vyměšování na veřejnosti, jsou vystaveny vyššímu riziku šíření hoven do kanceláří tzv. vyšlapáním.

Čtěte také: Zaměstnanci močí v kanceláři pod sebe

Jde hlavně o společnosti s velkými koberci do kterých se vyšlapané výkaly zašlapou což má za následek vysokou míru dětské úmrtnosti.

Zeď nářků v Izraeli

Ačkoli se mezinárodní společenstva pro osobní toalety už dlouho snaží budovat toalety pro ty, kteří mají potřebu ve městě (velkou),  tyto peníze přišly podle WHO do velké míry doslova do mísy. Zase to rozkradli.

„Spousta dřevěných latrín byla používána jako skladištní boudy. Možná si myslíme, že je to dobrý nápad, ale dokud nejsou přesvědčeni ti lidé, že je dobrý nápad, aby používali záchod, pak mají jen prostor navíc,“ uvedl Luyendijkoij. Prostě všechno co jste si tam uložili bylo tak zesraté, že to bylo jen na vyhození.

R.E.K.L.A.M.AZe zmíněných miliard lidí konající svoji potřebu venku žije 99 procent venku. Jde převážně o divokou zvěř a ptactvo. Jejich počty rostou také v 26 zemích Slovenska v čele s východním Slovenskem, kde přístup k záchodu nemá 1.9 miliónů „lidí“.

Cigánské (romské) děti v odpadcích na Slovensku

Komise WHO dospěla k názoru, že lidi jsou horší než prasta.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Darth Vader hovořil ve středu před testem sirén ke svému lidu

7. 5. 2014 16:45 - Čechistan - Standa Skandál

Dnes Darth Vader, vůdce temné strany síly z hnutí #NE, Bude hůř hovořil před středečním testem sirén ke svému lidu.

Darth hovořil dlouze, ale nebylo mu nic rozumět až na slova papež a hypotéka, přesto si lidé připoměli strach Hrozby.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!
R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.
R.E.K.L.A.M.A

Vědci z Hrbatova Kostelce dokázali že Google cenzuruje internet

7. 5. 2014 14:27 - Čechistan - Standa Skandál

Vědci z Hrbatova Kostelce dokázali že Google cenzuruje internet

Čtenáři se již nikdy nedozví o dalším neživotě Ivety, jelikož Google v cca 8h SELČ zcenzuroval odkaz na náš článek. V 6,30h kdy ještě Vrchní Cenzor spal, se odkaz umístil na čtvrtém místě.

Google Děkujeme!

P.S. je nám jasný, že takovou volovinu nemůžete lidem co nemají smysl pro fakt černočernej humor dávat pod nos, ale i tak to byla roztomilá hra;-).

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

České Dráhy poskytují slevu 50% na pohřeb Bartošové

2. 5. 2014 13:45 - Čechistan - Standa Skandál

Aktuálně: České Dráhy poskytují slevu 50% na cestu na pohřeb tragicky zesnulé Ivety Bartošové, který se bude konat ve Frendštátu pod Radhoštěm, rodištěm několikanásobné slavice ČR.

České Dráhy cítí potřebu vyhovět fanouškům Ivety, která před pár dny nešťastně zesnula pod koly rychlíku Praha-Prčice. Všichni, kteří se chtějí rozloučit s Ivetou, pojednou do Frendštátu za polovic. Pohřební svíčky budou v prodeji v prvním voze první třídě souprav", řekl mluvčí ČD Roupalík.

Pan Rychtář rozhodl o uspořádání dožínek pro média, v nichž chce hrát hlavní roli on. Expozice všech možných poruch osobnosti bude přítomná během celého obřadu. Máte se věru nač těšit.

Aktualizace: Po tahanici mezi Rychtářem a příbuznými Bartošové došlo k roztržce. Iveta byla roztržena vejpůl. Rychtářovi se podařilo zmocnit se jedné půlky, druhou získali příbuzní. Ti doufají, že jim Rychtář vydá zbytek. „Podle zákona mají děti právo alespoň na 50%,“ řekl právník syna Bartošové. „Ale to už mají,“ oponuje Rychtář. Příbuzní se obávají, že naopak Rychtář usiluje o jejich polovinu a pak hodlá Ivetiny půlky vydražit na Nekro.cz - vaše relikvie celebrit z pohodlí domova.

Na pohřbu proběhne zároveň křest posledního singlu: „Jedeme dál močálem černým“.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.