HRBATŮV KOSTELEC

Inspekce SZPI varovala před cherry rajčaty z Maroka ošetřená Agent Orange

18. 5. 2014 14:43 - Čechistan - Standa Skandál

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) v neděli varovala před mon cherry rajčaty z Maroka, která mohou způsobit smrt. Rajčata byla ošetřená směsí pesticidů s Agent Orange.

„Z bezodkladně provedeného vyšetřování SZPI vyplynulo, že francouzská společnost IDYLA ass z Chateaurenard exportovala do tuzemska 500127 kg rizikových šarží mon cherry rajčat, a to prostřednictvím dovozce, společnosti ČECHOZFRUCHT s.r.o. se sídlem ve Hvizdech u Prahy,“ konstatoval Kopřivka.

Z rajčat se nejprve pozvracíte, dostanete zažívací potíže, křeče, úporné průjmy, které následuje dehydratace a smrt. Francouzské úřady podle mluvčího dosud evidovaly 162 případů zdravotních komplikací a 256 úmrtí.

Podle něj měly být rizikové šarže do České republiky dodány mezi 21. dubnem a 25. květnem letošního roku. „Následná distribuce v maloobchodě se uskutečnila v síti společností XINDL, Kaufmania a v malém množství i Pennis Market. Inspekce obchodníkům uložila, aby rizikové šarže neprodleně stáhli z tržní sítě,“ uvedl mluvčí SZPI.

„SZPI doporučuje všem spotřebitelům, kteří ve výše uvedených obchodních řetězcích v období po 20. dubna 2014 zakoupili zboží s označením: Cherry rajče, ČECHOFRUCHT s. r. o., země původu: Maroko, aby potravinu nekonzumovali a odevzdali do sběrného dvora pod označení toxický odpad, životu nebezpečno,“ uzavřel Kopřivka.

Nálepka, kterou mají spotřebitlé opatřit šarže a odevzdat do sběrného dvora. Nálepku lze koupit v akci společně s mon cherry rajčaty za 2,50 Kč:

Nálepka pro toxická rajčata

Agent Orange vyrábí a distribuuje Monsanto Corporation, A Sustainable Agriculture Company a Dow Chemical.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!
R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Výsledky rytířů Řádu Jedi

10. 5. 2014 19:44 - Čechistan - Standa Skandál

Uvádíme pár výsledků rytířů Řádu Jedi za posledních patnáct let.

Střední škola V Úžlabině: Nesnesitelný učitel angličtiny Křížek, který doháněl svým vystupováním ke koktání řadu spolužáků do roka zemřel. Na jeho místo nastoupila jeho laskavá dcera ve prospěch všech.

Vysoká škola ČVUT FEL. Prof. Vladimir Haasz, který dělal vofuky s uznámím jednoho předmětu ačkoliv jsem studoval výborně a hlavně se zájmem, týden před mými státnicemi odstoupil z funkce ve prospěch všech.

Pracovník pošty, který neplnil svoje úkoly svědomitě a házel je na pracovnice pošty, se mě nejprve klaněl a následně byl propušten. Nyní rozváží balíky velmi laskavý člověk ve prospěch všech.

Zanedbané místo v blízkosti bydliště bylo uklizeno mnou a kamarády, nahlášeno a nyní je jako ze škatulky již třetí rok v řadě ve prospěch všech.

Iveta Bartošová, hysterka s diagnózou F60.4 toužící po neustálém obdivu pozornosti a slávě upadající do depresí z upadající slávy. Alkoholická zpěvačka proti sobě rozeštvala Rychtáře a Macuru, kteří se kvůli ní mohli doklovat jak dva kohouti, spáchala sebevraždu ve prospěch všech. Což bylo předpovězeno týden předem prekogem z Hrbatova Kostelce.

Pokud pracujete v korupčním tunelu Blanka a máte problémy s nadřízenými, obraťe se na pana Kolmera, toho se tam všichno bojí jak čert kříže, nejvíce však Zdeňkové K,P,N.

Osobní jedinci vyloučeni z výpisu.

Kdokoliv se odváží dělat dusno a zkříží tak cesty rytířů Řádu Jedi, ten odstoupí, onemocní nebo raději rovnou zemře ve prospěch všech.


Neboj se hájit zájmy všech a ne jen své sobecké, nízké, pudové.

Howgh.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Miliardy lidí stále nemají osobní toaletu

9. 5. 2014 10:16 - Čechistan - Standa Skandál

Miliardy lidí na celém světě stále ještě nemají svou osobní přenosnou toaletu a serou na veřejnosti, například na chodník.

Na zelený čtvrtek na to upozornila Světová zdravotnická organizace (WHO), která varovala, že to s sebou nese zvýšené riziko prochcaných a posraných chodníků včetně šíření smradlavých chorob.
Sdílení psích hoven v módě
„Výměšky a výkaly, to jsou hlavní příčiny tolika spílání při cestě do práce,“ poukázal zástupce organizace Brucel Gorodon. Společnosti, kde je běžné vyměšování na veřejnosti, jsou vystaveny vyššímu riziku šíření hoven do kanceláří tzv. vyšlapáním.

Čtěte také: Zaměstnanci močí v kanceláři pod sebe

Jde hlavně o společnosti s velkými koberci do kterých se vyšlapané výkaly zašlapou což má za následek vysokou míru dětské úmrtnosti.

Zeď nářků v Izraeli

Ačkoli se mezinárodní společenstva pro osobní toalety už dlouho snaží budovat toalety pro ty, kteří mají potřebu ve městě (velkou),  tyto peníze přišly podle WHO do velké míry doslova do mísy. Zase to rozkradli.

„Spousta dřevěných latrín byla používána jako skladištní boudy. Možná si myslíme, že je to dobrý nápad, ale dokud nejsou přesvědčeni ti lidé, že je dobrý nápad, aby používali záchod, pak mají jen prostor navíc,“ uvedl Luyendijkoij. Prostě všechno co jste si tam uložili bylo tak zesraté, že to bylo jen na vyhození.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrchZe zmíněných miliard lidí konající svoji potřebu venku žije 99 procent venku. Jde převážně o divokou zvěř a ptactvo. Jejich počty rostou také v 26 zemích Slovenska v čele s východním Slovenskem, kde přístup k záchodu nemá 1.9 miliónů „lidí“.

Cigánské (romské) děti v odpadcích na Slovensku

Komise WHO dospěla k názoru, že lidi jsou horší než prasta.

R.E.K.L.A.M.A

Darth Vader hovořil ve středu před testem sirén ke svému lidu

7. 5. 2014 16:45 - Čechistan - Standa Skandál

Dnes Darth Vader, vůdce temné strany síly z hnutí #NE, Bude hůř hovořil před středečním testem sirén ke svému lidu.

Darth hovořil dlouze, ale nebylo mu nic rozumět až na slova papež a hypotéka, přesto si lidé připoměli strach Hrozby.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!
R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.
R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.
R.E.K.L.A.M.A