HRBATŮV KOSTELEC

Další ročník výstavy mrtvých těl láká na univerzitní půdu

20. 5. 2014 11:05 - Čechistan - Standa Skandál

Letošní ročník výstavy mrtvých těl 2014 nebude na náměstí Karoliny Sešlé jako minulý ročník, ale přesunul do se na univerzitní půdu, kde již spousty exponátů byly dávno před výstavou.

Výstava mrtvých těl se letos přeseunula do experimentálního prostoru madridské univerzity Complutense. Ve sklepních prostorách lékařské fakulty slavné madridské univerzity je místnost plná rozkládajících se lidských těl. Až 256 těl lidí, kteří se rozhodli věnovat po smrti své tělesné schránky na vědecké účely, tak podle zprávy leží pod univerzitou.

Výstava obsahuje díky množtví těl i komponovaná zátiší: Jsou naházeny jedno přes druhé bez jakékoli kontroly a hygieny, což zajišťuje autentičnost rozkladu. „Jde o takzvaný kompost“, uvedl kurátor výstavy.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Nejstarší z těl se tam údajně dostalo už před sedmdesáti lety. Stovky mrtvých zrají při pokojové teplotě na ploše 20 krát 35 metrů uvedl ředitel automatického ústavu Ram Méridian a kurátor výstavy.  Současný unikátní stav je vyjímčný, protože nefunguje nová pec na spalování a že více než dvacet let stará pec při spalování vypouští zdraví škodlivé plyny.

Univerzita v tiskovém prohlášení uvedla, že právě před několika dny uzavřela smlouvu s ticketstream a ticketportal na prodeji vstupenek. Návštěvníci si musí pospíšit, protože s likvidací těl se začne již příští týden, protože za měsíc by z nebožtíků už byla jen úrodná půda.

Přejeme návštěvníkům unikátní pohled na rozklad univerzit!

R.E.K.L.A.M.A


R.E.K.L.A.M.A

Inspekce SZPI varovala před cherry rajčaty z Maroka ošetřená Agent Orange

18. 5. 2014 14:43 - Čechistan - Standa Skandál

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) v neděli varovala před mon cherry rajčaty z Maroka, která mohou způsobit smrt. Rajčata byla ošetřená směsí pesticidů s Agent Orange.

„Z bezodkladně provedeného vyšetřování SZPI vyplynulo, že francouzská společnost IDYLA ass z Chateaurenard exportovala do tuzemska 500127 kg rizikových šarží mon cherry rajčat, a to prostřednictvím dovozce, společnosti ČECHOZFRUCHT s.r.o. se sídlem ve Hvizdech u Prahy,“ konstatoval Kopřivka.

Z rajčat se nejprve pozvracíte, dostanete zažívací potíže, křeče, úporné průjmy, které následuje dehydratace a smrt. Francouzské úřady podle mluvčího dosud evidovaly 162 případů zdravotních komplikací a 256 úmrtí.

Podle něj měly být rizikové šarže do České republiky dodány mezi 21. dubnem a 25. květnem letošního roku. „Následná distribuce v maloobchodě se uskutečnila v síti společností XINDL, Kaufmania a v malém množství i Pennis Market. Inspekce obchodníkům uložila, aby rizikové šarže neprodleně stáhli z tržní sítě,“ uvedl mluvčí SZPI.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

„SZPI doporučuje všem spotřebitelům, kteří ve výše uvedených obchodních řetězcích v období po 20. dubna 2014 zakoupili zboží s označením: Cherry rajče, ČECHOFRUCHT s. r. o., země původu: Maroko, aby potravinu nekonzumovali a odevzdali do sběrného dvora pod označení toxický odpad, životu nebezpečno,“ uzavřel Kopřivka.

Nálepka, kterou mají spotřebitlé opatřit šarže a odevzdat do sběrného dvora. Nálepku lze koupit v akci společně s mon cherry rajčaty za 2,50 Kč:

Nálepka pro toxická rajčata

Agent Orange vyrábí a distribuuje Monsanto Corporation, A Sustainable Agriculture Company a Dow Chemical.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.
R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Výsledky rytířů Řádu Jedi

10. 5. 2014 19:44 - Čechistan - Standa Skandál

Uvádíme pár výsledků rytířů Řádu Jedi za posledních patnáct let.

Střední škola V Úžlabině: Nesnesitelný učitel angličtiny Křížek, který doháněl svým vystupováním ke koktání řadu spolužáků do roka zemřel. Na jeho místo nastoupila jeho laskavá dcera ve prospěch všech.

Vysoká škola ČVUT FEL. Prof. Vladimir Haasz, který dělal vofuky s uznámím jednoho předmětu ačkoliv jsem studoval výborně a hlavně se zájmem, týden před mými státnicemi odstoupil z funkce ve prospěch všech.

Pracovník pošty, který neplnil svoje úkoly svědomitě a házel je na pracovnice pošty, se mě nejprve klaněl a následně byl propušten. Nyní rozváží balíky velmi laskavý člověk ve prospěch všech.

Zanedbané místo v blízkosti bydliště bylo uklizeno mnou a kamarády, nahlášeno a nyní je jako ze škatulky již třetí rok v řadě ve prospěch všech.

Iveta Bartošová, hysterka s diagnózou F60.4 toužící po neustálém obdivu pozornosti a slávě upadající do depresí z upadající slávy. Alkoholická zpěvačka proti sobě rozeštvala Rychtáře a Macuru, kteří se kvůli ní mohli doklovat jak dva kohouti, spáchala sebevraždu ve prospěch všech. Což bylo předpovězeno týden předem prekogem z Hrbatova Kostelce.

Pokud pracujete v korupčním tunelu Blanka a máte problémy s nadřízenými, obraťe se na pana Kolmera, toho se tam všichno bojí jak čert kříže, nejvíce však Zdeňkové K,P,N.

Osobní jedinci vyloučeni z výpisu.

Kdokoliv se odváží dělat dusno a zkříží tak cesty rytířů Řádu Jedi, ten odstoupí, onemocní nebo raději rovnou zemře ve prospěch všech.


Neboj se hájit zájmy všech a ne jen své sobecké, nízké, pudové.

Howgh.

Miliardy lidí stále nemají osobní toaletu

9. 5. 2014 10:16 - Čechistan - Standa Skandál

Miliardy lidí na celém světě stále ještě nemají svou osobní přenosnou toaletu a serou na veřejnosti, například na chodník.

Na zelený čtvrtek na to upozornila Světová zdravotnická organizace (WHO), která varovala, že to s sebou nese zvýšené riziko prochcaných a posraných chodníků včetně šíření smradlavých chorob.
Sdílení psích hoven v módě
„Výměšky a výkaly, to jsou hlavní příčiny tolika spílání při cestě do práce,“ poukázal zástupce organizace Brucel Gorodon. Společnosti, kde je běžné vyměšování na veřejnosti, jsou vystaveny vyššímu riziku šíření hoven do kanceláří tzv. vyšlapáním.

Čtěte také: Zaměstnanci močí v kanceláři pod sebe

Jde hlavně o společnosti s velkými koberci do kterých se vyšlapané výkaly zašlapou což má za následek vysokou míru dětské úmrtnosti.

Zeď nářků v Izraeli

Ačkoli se mezinárodní společenstva pro osobní toalety už dlouho snaží budovat toalety pro ty, kteří mají potřebu ve městě (velkou),  tyto peníze přišly podle WHO do velké míry doslova do mísy. Zase to rozkradli.

„Spousta dřevěných latrín byla používána jako skladištní boudy. Možná si myslíme, že je to dobrý nápad, ale dokud nejsou přesvědčeni ti lidé, že je dobrý nápad, aby používali záchod, pak mají jen prostor navíc,“ uvedl Luyendijkoij. Prostě všechno co jste si tam uložili bylo tak zesraté, že to bylo jen na vyhození.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.Ze zmíněných miliard lidí konající svoji potřebu venku žije 99 procent venku. Jde převážně o divokou zvěř a ptactvo. Jejich počty rostou také v 26 zemích Slovenska v čele s východním Slovenskem, kde přístup k záchodu nemá 1.9 miliónů „lidí“.

Cigánské (romské) děti v odpadcích na Slovensku

Komise WHO dospěla k názoru, že lidi jsou horší než prasta.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.
R.E.K.L.A.M.A