HRBATŮV KOSTELEC

Nová zelená úsporám se rozšíří na auta

9. 9. 2023 20:08 - Finance - Joachim Řitke

Dotace na zateplení ve výši jeden milion korun se bude vztahovat také na všechna auta po babičce.

„V naší rodině to jsou tři Volkswageny, jedna Škoda a Land Rover, kterým babička jezdila na nákupy,“ vyjmenovává ministr Petr Hladík (KRADU-LIDOVĚ).

„Ministerstvo životního prostředí rozšířilo program tak, aby motivoval všechny vlastníky vozů k renovacím parků,“ pokračuje Hladík.

„Jedná se zejména o montáž tepelných čerpadel (lidově “klimatizace"), která má za cíl bojovat proti globálnímu oteplování lokálním ochlazováním."

"Zateplení palubní desky a zrcátek bude také s příspěvkem, a to až tři sta tisíc korun. Vyhřívaný volant a sedačky však bude muset majitel (nebo nový majitel) používat minimálně deset let, což se bude prokazovat pravidelnou dechovou zkouškou jednou za deset let."

Dotace Zatepli auto po babičce se navíc vztahuje na děti. Ty lze rovněž zateplit, a to bonusem až 50 tisíc korun na nákup druhého a třetího svetru.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Satanjura (SPODOJE) objevil černou díru v rozpočtu

1. 6. 2023 15:03 - Finance - Andrey Plenkowicz
Černá díra na financích

Černá díra na financích

Mistr přes finance Satanjura nedávno učinil velký astronomický objev. Ve státním rozpočtu Čechistanu, přímo na Ministerstvu Financí objevil obrovskou čenou díru. Obává se, že brzy pohltí všechny.

Černé díry se objevují většinou uprostřed galaxií a vysávají z okolí všechno co se dá. Podobným způsobem už jede desítky let rozpočet Čechistanu a tak došlo na nejhorší. Ministerstvo Financí, které vysává czéský lid po desetiletí, aby krmil nenažrané důchodce a jinou verbež simulantů vytvořil přímo na ministerstvu jednu velkou černou díru, která se zvětšuje a zvětšuje a zvětšuje.

„Jediné řešení jak černou díru zničit, je celé to nechat zhroutit“, míní Doc. Vrána, který systematicky pracuje na Úplné Rozesranosti(R), která má být lékem na nenažranost. "Musí všichni vychcípat. Všichni ti darmožrouti co jsou přisátí jako pijavice, od politiků, pseudovědátorů, pseudopodnikatelů, až po důchodce", dodává Vrána, který vidí za horizont událostí.

R.E.K.L.A.M.A

Zesnulý Václav Klaus straší se spolu s Perníkovým Institutem piVK propadnul do těžkých depresí

21. 5. 2023 19:54 - Finance - Andrey Plenkowicz

Po zveřejnění vládní balíku E55 - SPODOJE se Václav Klaus straší se spolu s Institutem propadnul do těžkých depresí a objednal další novou várku koksu a perníku. Bílou dámu tradičně objednal od Jindřicha Forejta.

Kabinet v čele s premiérem Petrem Fialou a šéfem státní kasy Zbyňkem Satanjurou (oba ODS) podle něj předvedl „totální neschopnost“, balíček E55 také není dostatečný. „Jsem z toho na sračky a budu si muset dát aspoň čtyři čáry,“ prohlásila Kikina.

Balíček za konsolidační a ozdravný nepovažuji. Vláda předvedla totální neschopnost koaličnosti, kde se nemohou domluvit,“ řekl Klaus v diskuzním pořadu Prdel na TV Hovna.

Spousta kroků byla spíše jen naznačena, není to dohodnuté tak, že to nastane zítra či pozítří o 11:55. Budu se dlouho hádat v Parlamentu, nastane tam změkčování stolice,“ tvrdí.

Klaus předepisuje ekonoumice směs laxativ a emetik.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Ministerstvo financí představilo koncepci Udržitelné Česko

13. 4. 2023 18:52 - Finance - Joachim Řitke
Ministr financí Zbyněk Zbytek (ODS)

Ministr financí Zbyněk Zbytek (ODS)

„Nechceme zvyšovat daně, ale kvůli tomu jsme nuceni zavést daň novou,“ říká ministr financí Zbyněk Zbytek (ODS). Dani z ubrané hodnoty, jak se bude daň nazývat, budou podléhat veškeré výrobky nízké kvality nebo jejich části, lidově nazývané kurvítka. Vláda si slibuje vybrat až 40 miliard korun ročně.

Koncepce uvažuje o dvojí hladině DUH:

Do vrchní, dvacetiprocentní hladiny, budou spadat úplně zkurvené spotřebiče. „To jsou například zasrané televize, pojebané počítače, ale také zprasený software,“ upřesňuje ministr Zbytek. "Dále knihy, které se nedají číst a veškerá ta kultura, která je podle našich výpočtů úplně na hovno."

"Uvažujeme také o mimořádné třicetiprocentní hladině z mimořádně zkurvených spotřebičů."

Naopak trvanlivější výrobky, jako ocet a sůl, se ocitnou v nižší, desetiprocentní hladině.

"Tato nižší hladina bude zavedena pro méně majetné občany, kteří v našem systému neumějí plavat, aby tak lépe dosáhli dna a zůstali s hlavou vzhůru. Nenecháme nikoho utopit," uzavírá ministr Zbytek.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!