HRBATŮV KOSTELEC

Divadelní hra Pochcané prase strhuje diváky natolik, že se z toho v sále poserou

2. 6. 2017 18:29 - Kultura - Standa Skandál

PRAHA - Divadlo Kompot uvedlo premiéru nové fekální hry Pochcané prase, kterou doslova
vysral kritik J.X.Měnesed ještě před svou smrtí. Klíčovou figurou se stal i kriminálník Jiří Kálínek.


Byl to právě Měnesed, který vždy kritizoval fekalparty. Nakonec se ale ukázalo, že celou dobu svou úchylku (koprofilie pozn. red.) jen skrýval a jako vytěsněný komplex jí právě zakomponoval do svého fekalkompotu - vlastní hry Pochcané prase, která pojednává ve třetím dějství jeho zálibou pojídání hoven (koprofagie pozn.red.).

Právě poslední přání Měneseda, citujeme: „Do urny nachcat a nasrat od mojí partnerky“, ukázalo pátračům pozůstalosti jeho opravdové sklony.   

Kritici se shodují: "Bylo to prase, ale geniální prase! Donutil diváky se posrat z jeho hry a o to mu šlo převeším - o ten materiál."

Dosáhnul tím jednoduše. Psychopat a recidivista Jiří Kálínek se v posledním dějství stane prezidentem.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Divadlo Kompot vzniklo teprve nedávno a dalo si za cíl interpretovat jen zakomplexovaná díla velikána Měneseda. Řada herců z Kompotu alternuje i v Divadle bez zábran. Divadlo Kompot je přecijenom poněkud zvláštní místo umění. Na diváky nečekají v hledišti sedačky, ale funkční záchodové mísy!

Hajzly v hledišti jsou moderní i jinde.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Divadlo Bez Zábran uvádí hru Scatmen's world

30. 5. 2017 20:59 - Kultura - Standa Skandál

Po úspěšném představení v Národním Divadle Kdyby tisíc prdelí, dosáhla další hra Scatmen's world nebývlého zájmu publika. Tentokráte se vydejte do Divadla bez zábran.

Jak už sám název napovídá jde o představení převážně fetivšivistické. A o hovna vskutnu není nouze!

Hovna jsou totiž jak v hledišti, na jeviši, na sedačkách, pod sedačkami, na stropě, na hercích, postupně i na divácích. No prostě jsou všude. Celý divadelní soubor se totiž přesunul do kanalizační pražské stoky, právě pod McDonaldem.  

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.„Je to doslova zasraná hra, před představením sme museli polykat projímadla a pít hodně vody“, říká bývalý herec Jaromír Skropil.

Divácky nejoblíbenější je druhé dějství s názvem Průser, při něm prý zvrací i ty nejotrlejší.

R.E.K.L.A.M.A

Neváhejte a nakupujte vstupenky na Shitstream.cz ! Do konce Května dostanete slevu a ještě ZDARMA vstupenku na muzikál Shitstreet.Kdyby tisíc prdelí

22. 5. 2017 00:54 - Kultura - Alexandr Kosodřev

To v Národním divadle ještě nebylo, shodují se kritici, „a to tam už dávali nejrůznější sračky,“ míní Jiří X. Měnesed in memoriam.

Muzikál Kdyby tisíc prdelí, v němž po sobě herci lezou, močí a prdí, se umístil v divácké anketě dokonce před Troškovou pohádkou O ševci a kouzelné řiti.

Muzikál má na svědomí autorská dvojice Zdeněk Svěrač a Dan Nekonečník, kteří do hlavní role obsadili Uršulu Půlkovou.

Nekonečník se kvůli premiéře dokonce vrátil až z Hovnolulu.

Jiří X. Měnesed ve své nadčasové kritice, jež se našla v jeho pozůstalosti, doslova napsal: "Svěrače jsem nikdy nemusel, takže ani v této podobě pro mne není příliš stravitelný, ale o to mu asi šlo."

Der groesste Durchfall des Jahres, píše německý Bild na titulní straně.

V Bildu dále stojí: Diváci nejvíce ocenili repliku Kdo může, ten jede, kterou pronáší Dan Nekonečník, zatímco šňupe lajnu kokainu. "Ať se práší za kočáry!" dodává a ulítává v šumu svistu za oponu.

Na scénu nastupuje Zdeněk Svěrač. Chtěl by říct něco inteligentně humorného, ale blije a prdí. Diváci se trhají smíchy.

„Nikdo nečekal takový mistrův obrat,“ míní Jiří X. Měnesed. "Musel si zřejmě ulevit po všech těch svých intelektuálních retrospekcích."

„Ačkoli muzikálu chybí výraznější pointa, nemohu říct, že by neměl šťávu,“ uzavírá Měnesed.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Shitstream v kolektoru K.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!