HRBATŮV KOSTELEC

Filmový debut Amputované kolečko získává všechny ceny Film Fist Karlovy Ovary

14. 9. 2017 18:35 - Kultura - Standa Skandál

Dlouho neznámý, ale přecijenom nadaný - Sebastian Wortys donutil publikum k pláči i smíchu svým debutovým snímkem Amputované kolečko.

„Tolik emocí z obchoďáku jsme nikdy nezažili“, říkají s pláčem nebo s potrhanými bránicemi diváci. Vzniká dokonce charitativní Konto Kolečko se Polámalo (KOKOPO), které vybírá dary na pohřbívání amputovaných koleček z nákupních vozíků.

Už vás nebudeme napínat a jedem!

Za animaci získává čestné uznání poroty.

Páteční žluté Béčko bylo celkem vo hovně

2. 9. 2017 17:41 - Kultura - Standa Skandál

Jiří Kálínek se nám svěřil, že by rád koupil i to hovno. Zeptali jsme se za vás. Kdo je větší prase? O tom v pátečním žlutém Béčku na HOVNĚ!

 

Jirka se taky rád kouká "ale rad se podivam jestli mas nekoho kdo se v tom koupe".

R.E.K.L.A.M.A

Divadelní hra Pochcané prase strhuje diváky natolik, že se z toho v sále poserou

2. 6. 2017 18:29 - Kultura - Standa Skandál

PRAHA - Divadlo Kompot uvedlo premiéru nové fekální hry Pochcané prase, kterou doslova
vysral kritik J.X.Měnesed ještě před svou smrtí. Klíčovou figurou se stal i kriminálník Jiří Kálínek.


Byl to právě Měnesed, který vždy kritizoval fekalparty. Nakonec se ale ukázalo, že celou dobu svou úchylku (koprofilie pozn. red.) jen skrýval a jako vytěsněný komplex jí právě zakomponoval do svého fekalkompotu - vlastní hry Pochcané prase, která pojednává ve třetím dějství jeho zálibou pojídání hoven (koprofagie pozn.red.).

Právě poslední přání Měneseda, citujeme: „Do urny nachcat a nasrat od mojí partnerky“, ukázalo pátračům pozůstalosti jeho opravdové sklony.   

Kritici se shodují: "Bylo to prase, ale geniální prase! Donutil diváky se posrat z jeho hry a o to mu šlo převeším - o ten materiál."

Dosáhnul tím jednoduše. Psychopat a recidivista Jiří Kálínek se v posledním dějství stane prezidentem.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Divadlo Kompot vzniklo teprve nedávno a dalo si za cíl interpretovat jen zakomplexovaná díla velikána Měneseda. Řada herců z Kompotu alternuje i v Divadle bez zábran. Divadlo Kompot je přecijenom poněkud zvláštní místo umění. Na diváky nečekají v hledišti sedačky, ale funkční záchodové mísy!

Hajzly v hledišti jsou moderní i jinde.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Divadlo Bez Zábran uvádí hru Scatmen's world

30. 5. 2017 20:59 - Kultura - Standa Skandál

Po úspěšném představení v Národním Divadle Kdyby tisíc prdelí, dosáhla další hra Scatmen's world nebývlého zájmu publika. Tentokráte se vydejte do Divadla bez zábran.

Jak už sám název napovídá jde o představení převážně fetivšivistické. A o hovna vskutnu není nouze!

Hovna jsou totiž jak v hledišti, na jeviši, na sedačkách, pod sedačkami, na stropě, na hercích, postupně i na divácích. No prostě jsou všude. Celý divadelní soubor se totiž přesunul do kanalizační pražské stoky, právě pod McDonaldem.  

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!„Je to doslova zasraná hra, před představením sme museli polykat projímadla a pít hodně vody“, říká bývalý herec Jaromír Skropil.

Divácky nejoblíbenější je druhé dějství s názvem Průser, při něm prý zvrací i ty nejotrlejší.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Neváhejte a nakupujte vstupenky na Shitstream.cz ! Do konce Května dostanete slevu a ještě ZDARMA vstupenku na muzikál Shitstreet.

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!