HRBATŮV KOSTELEC

ČOI: Jiří Vokáč Čmolík je podvodník, Neurorestart je podvod a INNER WINNER s.r.o. jde k soudu

17. 6. 2014 07:46 - Čechistan - Standa Skandál

Česká obchodní inspekce ve středu udělila firmě INNER WINNER s.r.o. pokutu 5 milionů korun za podvodné marketingové praktiky Jiřího Vokáče Čmolíka, který inzeruje Neurorestart jako převratnou metodu.

V souvislosti s udělením pokuty od ČOI za podvodné marketingové praktiky, také Katolická církev podává trestní oznámení na osobu Jiřího Vokáče Čmolíka za urážení a pošlapání cti Církve, kterých se dopustil v jeho primitivních propagačních videích. Bankovní unie ČR podává trestní oznámení za hanobení bankovního sektoru.

Kontroverzní osoba Jiří Vokáč Čmolík propaguje důvěřivým, až hloupým lidem převratné technologie a nabádá nepřímo ke krádeži, když prohlašuje, že peníze lze získávat jinak než prací nebo obchodem.    

Jiří Vokáč Čmolík je sám o sobě dokladem toho, že on krade, když prodává svoje předražené nefunkční programy a knihy plné hloupých keců.

Jiří Vokáč Čmolík není ani držitelem ochrané známky Neurorestart.

Firma INNER WINNER s.r.o. se přejmenovala roku 2011 z 1.incentivní královská motivace ! s.r.o. kdy provozovala i cestovní agenturu a reklamní činnost. Nyní má oprávnění pouze na: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Jiří Vokáč Čmolík s podvodnými praktikami

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.
R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A

Mario Draghi, šéf ECB je antikrist

5. 6. 2014 21:08 - Čechistan - Standa Skandál

Mario Draghi, šéf ECB se odhalil jakožto antikrist, který splétá svou dluhovou oprátku nad všemi. Zápornou úrokovou sazbou se snaží zadlužit i kojence.

O tom jestli je nebo není Mario Draghi antikrist se spekulovalo již dlouho. Poslední záporné úrokové sazby ECB odhalily jeho skutečnou tvář.

Draghi je plně řízen padlým démonem Saturna jehož nejvyšší síla bude cítit v roce 2061. ECB se evidentně snaží cíleně až násilně zadlužovat komerční banky potažmo všechny firmy a lidi v Evropské unii.
Cíl ECB je získat pomocí dluhu kontrolu nad všemi a poté, kdy toho bude dosaženo, nastolit Císařství.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
R.E.K.L.A.M.A

Marvanová hlásí odchod z ministerstva, vede válku s Helenou Válkovou (za ANO).

30. 5. 2014 11:55 - Čechistan - Standa Skandál

Hana Marvanová (za ANO) hlásí odchod z ministerstva, protože vede dlouholetou táhlou válku s Helenou Válkovou (za #NE) a uznala svou porážku. Válková je totiž zrozená z války.

Marvanová i Prof. JUDr. Helena Válková, CSc.  se narodila do vřící studené války za vlády démona Mergala a pochytila tehdy všechny schopnosti rváče, které podložila svými profesorskými tituly.

Výsledkem válečných tažení a nesvárů podle všeho bude, že náměstkyně z ministerstva sama odejde. Marvanová se podle svých slov křesla držet nebude, kapituluje a chopí se hadru s kýblem. Zombie-emocionální upír Válková jí vzkázala, že ji neodvolá, ale nabídne jí jiné místo, kde bude využita její odborná erudice, tak jí totiž nejlépe pokoří.

„Nebudu se držet ani dveří, ani židle,“ křičela zhroucená Marvanová. Čeká, jak se dohodnou špičky ANO včetně šéfa Andreje Babiše, které se situací na ministerstvu zabývají.  

Stropnický: Vypadalo to na nadějný válečný tandem USA a Rusko.

Na otázku Sráva, jak se pochová, pokud taková nabídka přijde, Marvanová odpověděla: „Teď to neřeším, nikdo mi nic nenabídl, žádné trafiky nepotřebuji.“ V kultivovaném rozchodu obou žen vidí řešení situace na ministerstvu vládní kolega Válkové, ministr obrany Martin Stropnický (ANO i #NE). Prý ale neví, co se mezi nimi stalo.

„Vím, že to tam mezi našimi dámami úplně neklape, mrzí mě to, protože to zpočátku vypadalo jako nadějný tandem,“ prohlásil ve čtvrtek v ČTRVK. Nad Válkovou Marvanová nemohla vyhrát, dodává. Válková má za sebou nejen nás ale i američany.

„Pokud ty dvě dámy nemohou pokřačovat v konfliktu, bude to pro nás opravdu velkým zklamáním. Mohli jsme to vysílat na ČTRVK-Sport a bude to ku neprospěchu této země“, poznamenal ministr Stropnický.

Český národ v reality-3D-show rozhodne příští týden v televizi Hovna, o tom jestli obě dámy nechá vedení strany utratit nebo je odsune na politický hřbitov, protože obě zklamaly národ čekající na vytrhané vlasy.

Aktualizace 13:31 Sobotka-kohout-mladší si obě dámy-slepice-starší pozval na kopereček a pořádně profackoval. Poté se z kanceláře ministra ozvalo hlasité kykyryký kykyryký a dámy vyšly ven.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Český lid se bouří

26. 5. 2014 09:35 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Občané vzali konečně spravedlnost do svých rukou. „Je třeba skoncovat s darmožrouty a diletanty,“ křičí rozčílený Václav Novotný, mluvčí klubu salónních revolucionářů, na náměstí Svobody v osm hodin ráno. 

Přivstal si. Zdá se, že si občané konečně uvědomili, koho mají za politiky a rozhodli se jim říci jasné NE. "Řekněme jim jasné NE!" zní z úst Novotného. Říká to však jen cvičně, sám sobě. Má čas.

Teprve v půl deváté se na náměstí začínají srocovat první hloučky. „Máme holé ruce,“ křičí nespokojení občané a ukazují zaťaté pěsti.

Kolem desáté hodiny atmosféra houstne a někteří lidé si vyhrnují pravý rukáv. Až k rameni, jako symbol své politické orientace.

O půl jedenácté si vyhrnují další lidé další rukávy, ale levé. Vypadá to, že bude muset zasáhnout antikonfliktní tým. Jednotlivé hloučky do sebe začínají narážet. Dav se navzájem postrkuje, jednou směrem k mluvčímu a podruhé od něj. Mluvčí mluví, ale není ho slyšet.

V jedenáct hodin hlásí záchranná služba první raněné: je jimi devítiletá dívka a její otec. Občané sbírají dívku ze země a podávají si ji nad hlavami. "To je vaše dílo, to je vaše dílo!" skandují. "To je moje dítě!" křičí bezmocný otec; dívka je unášena davem na opačnou stranu.

Demonstraci točí nejprve TV Nova, poté Česká televize a poté TV Barrandov. Všechny televize přichystaly mimořádný živý diskusní panel. Všechny reportérky hystericky řvou. Nejvíc řve Martin Tuna, kterého odněkud zase vyhrabali.

V jednu odpoledne už toho mají všichni dost a jdou na oběd. Náměstí se vyprázdňuje. Kočičí hlavy jsou pokryty krví, na televizních obrazovkách, v mimořádném diskusním panelu, občané sledují dění na náměstí.

Ve dvě odpoledne začalo pršet a poslední lidé se odcházejí schovat.

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!