HRBATŮV KOSTELEC

Divadlo Kompot uvedlo premiéru dramatu Putin AntiChrist Superbomb

20. 9. 2017 07:07 - Kultura - Standa Skandál

První diváci mohli shlédnout dramatickou hru z pera Petra K. Cibulky  Putin AntiChrist Superbomb, která pojednává o spiknutí bývalého Sovětského svazu a Českých Drah vůči celé České Republice. Cibulka uvádí, že i v Českých Drahách máme agenty.

Příběh vypráví strastiplnou cestu tří pasažérů, kteří si najivně zakoupili zážitkovou jízdu Českých Drah kamsi do neznáma. Hra začíná na kontroverzním pseudonádraží Ústí nad Orlicí, kde Stará Dáma v oprýskaných šatech setrvává v póze „býti trnem v oku vedení ČD až do skonání světa“.

Hrdinové Já, Karel a Keno nastupují do vlaku City Elephant, který v mžiku zrychluje na nadsvětelnou rychlost. Vlak se za pár vteřin ocitá na Rusko-České hranici, kde začíná první část dramatu. Skoro nikdo totiž nemá s sebou pas a přitom Rusko stále ještě není součástí nové európské RVHP! Vlakem procházejí ruští celníci a kontrolují doklady (veskutečnosti jsou to ale agenti GRU a vybírají oběti určené ke spolupráci). Kdo nemá pas, toho si přes lupu detailně fotografují a vyžadují na foto Americký Úsměv pod záminkou zjistit, jestli se účastník zájezdu hodí na pozici agenta.

V druhém dějství se vlak ocitá kdesi na Sibiři. Diváci z vlaku sledují vládou amerických států zatajované létající talíře a jiné UFO objekty. „V této části se autoři opravdu vyřádili“, píše kritik Jiří X. Měnesed in memoriam, který shlédl premiéru.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Ve třetím dějství vyjíždí City Elephant do obrovksého kopce až na vrchol, kde zastavuje a trhá se vejpůl. Jedna část vlaku stojí na místě zatímco druhá se nekontrolovaně řítí zpět z kopce (zřejmě s těmi co neprošli výběrem na pozici agenta). Kus vlaku, kterému neselhaly brzdy napadají v zápětí obrovské sibiřské vosy, které dosahují rozměrů až 35cm s cílem naočkovat ruskou propagandu do hlav budoucích agentů.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.DISCLOSRUE: Zápis děje ze snáře Standy Skandála.


R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Filmový debut Amputované kolečko získává všechny ceny Film Fist Karlovy Ovary

14. 9. 2017 18:35 - Kultura - Standa Skandál

Dlouho neznámý, ale přecijenom nadaný - Sebastian Wortys donutil publikum k pláči i smíchu svým debutovým snímkem Amputované kolečko.

„Tolik emocí z obchoďáku jsme nikdy nezažili“, říkají s pláčem nebo s potrhanými bránicemi diváci. Vzniká dokonce charitativní Konto Kolečko se Polámalo (KOKOPO), které vybírá dary na pohřbívání amputovaných koleček z nákupních vozíků.

Už vás nebudeme napínat a jedem!

Za animaci získává čestné uznání poroty.

Páteční žluté Béčko bylo celkem vo hovně

2. 9. 2017 17:41 - Kultura - Standa Skandál

Jiří Kálínek se nám svěřil, že by rád koupil i to hovno. Zeptali jsme se za vás. Kdo je větší prase? O tom v pátečním žlutém Béčku na HOVNĚ!

 

Jirka se taky rád kouká "ale rad se podivam jestli mas nekoho kdo se v tom koupe".

Divadelní hra Pochcané prase strhuje diváky natolik, že se z toho v sále poserou

2. 6. 2017 18:29 - Kultura - Standa Skandál

PRAHA - Divadlo Kompot uvedlo premiéru nové fekální hry Pochcané prase, kterou doslova
vysral kritik J.X.Měnesed ještě před svou smrtí. Klíčovou figurou se stal i kriminálník Jiří Kálínek.


Byl to právě Měnesed, který vždy kritizoval fekalparty. Nakonec se ale ukázalo, že celou dobu svou úchylku (koprofilie pozn. red.) jen skrýval a jako vytěsněný komplex jí právě zakomponoval do svého fekalkompotu - vlastní hry Pochcané prase, která pojednává ve třetím dějství jeho zálibou pojídání hoven (koprofagie pozn.red.).

Právě poslední přání Měneseda, citujeme: „Do urny nachcat a nasrat od mojí partnerky“, ukázalo pátračům pozůstalosti jeho opravdové sklony.   

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Kritici se shodují: "Bylo to prase, ale geniální prase! Donutil diváky se posrat z jeho hry a o to mu šlo převeším - o ten materiál."

Dosáhnul tím jednoduše. Psychopat a recidivista Jiří Kálínek se v posledním dějství stane prezidentem.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Divadlo Kompot vzniklo teprve nedávno a dalo si za cíl interpretovat jen zakomplexovaná díla velikána Měneseda. Řada herců z Kompotu alternuje i v Divadle bez zábran. Divadlo Kompot je přecijenom poněkud zvláštní místo umění. Na diváky nečekají v hledišti sedačky, ale funkční záchodové mísy!

Hajzly v hledišti jsou moderní i jinde.

R.E.K.L.A.M.A