HRBATŮV KOSTELEC

Ficov deň otvorených dverí na úrade vlády 2014

19. 6. 2014 12:45 - Čechistan - Standa Skandál

TV Hrbatův Kostelec přináší celovečení dokumentární film Ficov deň otvorených dverí na úrade vlády 2014 v podání Rudolfa Vaského.

Rudolf Vaský vede krvavů revolůciu na Slovensku. Fico bude dobit roxorovými tyčami před zráky obyvaťelov Bánské Bystrice. Přímý přenos ze čtvrcení vám přinese opět TV Hrbatův Kostelec a Slobdný Vysielač.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!
R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

ČOI: Jiří Vokáč Čmolík je podvodník, Neurorestart je podvod a INNER WINNER s.r.o. jde k soudu

17. 6. 2014 07:46 - Čechistan - Standa Skandál

Česká obchodní inspekce ve středu udělila firmě INNER WINNER s.r.o. pokutu 5 milionů korun za podvodné marketingové praktiky Jiřího Vokáče Čmolíka, který inzeruje Neurorestart jako převratnou metodu.

V souvislosti s udělením pokuty od ČOI za podvodné marketingové praktiky, také Katolická církev podává trestní oznámení na osobu Jiřího Vokáče Čmolíka za urážení a pošlapání cti Církve, kterých se dopustil v jeho primitivních propagačních videích. Bankovní unie ČR podává trestní oznámení za hanobení bankovního sektoru.

Kontroverzní osoba Jiří Vokáč Čmolík propaguje důvěřivým, až hloupým lidem převratné technologie a nabádá nepřímo ke krádeži, když prohlašuje, že peníze lze získávat jinak než prací nebo obchodem.    

Jiří Vokáč Čmolík je sám o sobě dokladem toho, že on krade, když prodává svoje předražené nefunkční programy a knihy plné hloupých keců.

Jiří Vokáč Čmolík není ani držitelem ochrané známky Neurorestart.

Firma INNER WINNER s.r.o. se přejmenovala roku 2011 z 1.incentivní královská motivace ! s.r.o. kdy provozovala i cestovní agenturu a reklamní činnost. Nyní má oprávnění pouze na: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Jiří Vokáč Čmolík s podvodnými praktikami

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.Mario Draghi, šéf ECB je antikrist

5. 6. 2014 21:08 - Čechistan - Standa Skandál

Mario Draghi, šéf ECB se odhalil jakožto antikrist, který splétá svou dluhovou oprátku nad všemi. Zápornou úrokovou sazbou se snaží zadlužit i kojence.

O tom jestli je nebo není Mario Draghi antikrist se spekulovalo již dlouho. Poslední záporné úrokové sazby ECB odhalily jeho skutečnou tvář.

Draghi je plně řízen padlým démonem Saturna jehož nejvyšší síla bude cítit v roce 2061. ECB se evidentně snaží cíleně až násilně zadlužovat komerční banky potažmo všechny firmy a lidi v Evropské unii.
Cíl ECB je získat pomocí dluhu kontrolu nad všemi a poté, kdy toho bude dosaženo, nastolit Císařství.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.
R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.
R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Marvanová hlásí odchod z ministerstva, vede válku s Helenou Válkovou (za ANO).

30. 5. 2014 11:55 - Čechistan - Standa Skandál

Hana Marvanová (za ANO) hlásí odchod z ministerstva, protože vede dlouholetou táhlou válku s Helenou Válkovou (za #NE) a uznala svou porážku. Válková je totiž zrozená z války.

Marvanová i Prof. JUDr. Helena Válková, CSc.  se narodila do vřící studené války za vlády démona Mergala a pochytila tehdy všechny schopnosti rváče, které podložila svými profesorskými tituly.

Výsledkem válečných tažení a nesvárů podle všeho bude, že náměstkyně z ministerstva sama odejde. Marvanová se podle svých slov křesla držet nebude, kapituluje a chopí se hadru s kýblem. Zombie-emocionální upír Válková jí vzkázala, že ji neodvolá, ale nabídne jí jiné místo, kde bude využita její odborná erudice, tak jí totiž nejlépe pokoří.

„Nebudu se držet ani dveří, ani židle,“ křičela zhroucená Marvanová. Čeká, jak se dohodnou špičky ANO včetně šéfa Andreje Babiše, které se situací na ministerstvu zabývají.  

Stropnický: Vypadalo to na nadějný válečný tandem USA a Rusko.

Na otázku Sráva, jak se pochová, pokud taková nabídka přijde, Marvanová odpověděla: „Teď to neřeším, nikdo mi nic nenabídl, žádné trafiky nepotřebuji.“ V kultivovaném rozchodu obou žen vidí řešení situace na ministerstvu vládní kolega Válkové, ministr obrany Martin Stropnický (ANO i #NE). Prý ale neví, co se mezi nimi stalo.

„Vím, že to tam mezi našimi dámami úplně neklape, mrzí mě to, protože to zpočátku vypadalo jako nadějný tandem,“ prohlásil ve čtvrtek v ČTRVK. Nad Válkovou Marvanová nemohla vyhrát, dodává. Válková má za sebou nejen nás ale i američany.

„Pokud ty dvě dámy nemohou pokřačovat v konfliktu, bude to pro nás opravdu velkým zklamáním. Mohli jsme to vysílat na ČTRVK-Sport a bude to ku neprospěchu této země“, poznamenal ministr Stropnický.

Český národ v reality-3D-show rozhodne příští týden v televizi Hovna, o tom jestli obě dámy nechá vedení strany utratit nebo je odsune na politický hřbitov, protože obě zklamaly národ čekající na vytrhané vlasy.

Aktualizace 13:31 Sobotka-kohout-mladší si obě dámy-slepice-starší pozval na kopereček a pořádně profackoval. Poté se z kanceláře ministra ozvalo hlasité kykyryký kykyryký a dámy vyšly ven.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!