HRBATŮV KOSTELEC

Kňaz Rudolf Vasky myl nohy a krstil rómov

20. 6. 2014 13:32 - Čechistan - Standa Skandál

Kňaz Rudolf Vasky myl nohy a krstil rómov, ktorých katolický kňaz odmětol pokrstít.

Katolická církev sa soustavně prejavuje áko rasistická i fašistická organizácia, keď odmětá pokrstit cigáňčata a preto kňaz Rudolf Vasky prišiel za cigánmi osobně, áby im omyl nohy áko Ježíš Kristus Nazaretský.  Krstíl malá cigánčata v potoce a poté rozdával tělo páně a krv páně, obě vyrábané v Babišových fabrikách.

Rudolf Vasky sa vyjadril ke kňazi, ktorý odmietnul rómské děti pokrstít takto: "Ta kurva farár to měl urobiť, fašistická sviňa!"

Všichni romovia boli nadšení s přijatí bielých embrí, aby tak naplnili ideu Árijskej rasy.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Bohoslužba Dobytí ráje ke shladnutie:

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Ficov deň otvorených dverí na úrade vlády 2014

19. 6. 2014 12:45 - Čechistan - Standa Skandál

TV Hrbatův Kostelec přináší celovečení dokumentární film Ficov deň otvorených dverí na úrade vlády 2014 v podání Rudolfa Vaského.

Rudolf Vaský vede krvavů revolůciu na Slovensku. Fico bude dobit roxorovými tyčami před zráky obyvaťelov Bánské Bystrice. Přímý přenos ze čtvrcení vám přinese opět TV Hrbatův Kostelec a Slobdný Vysielač.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.
R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

ČOI: Jiří Vokáč Čmolík je podvodník, Neurorestart je podvod a INNER WINNER s.r.o. jde k soudu

17. 6. 2014 07:46 - Čechistan - Standa Skandál

Česká obchodní inspekce ve středu udělila firmě INNER WINNER s.r.o. pokutu 5 milionů korun za podvodné marketingové praktiky Jiřího Vokáče Čmolíka, který inzeruje Neurorestart jako převratnou metodu.

V souvislosti s udělením pokuty od ČOI za podvodné marketingové praktiky, také Katolická církev podává trestní oznámení na osobu Jiřího Vokáče Čmolíka za urážení a pošlapání cti Církve, kterých se dopustil v jeho primitivních propagačních videích. Bankovní unie ČR podává trestní oznámení za hanobení bankovního sektoru.

Kontroverzní osoba Jiří Vokáč Čmolík propaguje důvěřivým, až hloupým lidem převratné technologie a nabádá nepřímo ke krádeži, když prohlašuje, že peníze lze získávat jinak než prací nebo obchodem.    

Jiří Vokáč Čmolík je sám o sobě dokladem toho, že on krade, když prodává svoje předražené nefunkční programy a knihy plné hloupých keců.

Jiří Vokáč Čmolík není ani držitelem ochrané známky Neurorestart.

Firma INNER WINNER s.r.o. se přejmenovala roku 2011 z 1.incentivní královská motivace ! s.r.o. kdy provozovala i cestovní agenturu a reklamní činnost. Nyní má oprávnění pouze na: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Jiří Vokáč Čmolík s podvodnými praktikami

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Mario Draghi, šéf ECB je antikrist

5. 6. 2014 21:08 - Čechistan - Standa Skandál

Mario Draghi, šéf ECB se odhalil jakožto antikrist, který splétá svou dluhovou oprátku nad všemi. Zápornou úrokovou sazbou se snaží zadlužit i kojence.

O tom jestli je nebo není Mario Draghi antikrist se spekulovalo již dlouho. Poslední záporné úrokové sazby ECB odhalily jeho skutečnou tvář.

Draghi je plně řízen padlým démonem Saturna jehož nejvyšší síla bude cítit v roce 2061. ECB se evidentně snaží cíleně až násilně zadlužovat komerční banky potažmo všechny firmy a lidi v Evropské unii.
Cíl ECB je získat pomocí dluhu kontrolu nad všemi a poté, kdy toho bude dosaženo, nastolit Císařství.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A